https://telegram.me/empireoflies

حضور عنصر خودفروخته در جمع سینماگران در روز قدس + تصاویر

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از انقلاب نیوز، محمد نوری زاد که پس از خوش خدمتی های فراوان در راستای جو سازی بر علیه نظام جمهوری اسلامی و سیاه نمایی از اوضاع ایران در رسانه های ضد انقلاب و معاند جایی برای خود دست و پا کرده است تا جو سازی به راه بی اندازد دیروز به مناسبت روز جهانی قدس با ادعای اینکه یک هنرمند است! در جمع سینماگران تجمع کننده روز جهانی قدس در خانه سینما حضور پیدا کرد و به جو سازی بر علیه نظام پرداخت.

نوری زاد که از هیچ اقدامی برای جو سازی بر علیه نظام برای خوش خدمتی به ضد انقلاب و خبر سازی رسانه های معاند رویگردان نبوده و نیست دیروز در حالی در تجمع سینماگران تجمع کننده در روز قدس حضور پیدا کرد که پیشتر از شعار دهندگان “نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران” بود و این حضورش فقط به منزله جو سازی بر علیه نظام بوده است و پیاده سازی اهداف ضد انقلاب که خبر سازی در شبکه های معاند به راه بی اندازد.
http://enghelab-news.ir/enghelab-news/12_1406325783.jpg
http://enghelab-news.ir/enghelab-news/13_1406325792.jpg
نوری زاد در این تجمع در حضور برخی از سینماگران به جو سازی و سیاه نمایی از اوضاع کشور پرداخته و قصد تشویش اذهان سینماگران را داشته است که حتی از سینماگران خواسته در راهپیمایی حضور پیدا نکنند که تیرش به سنگ خورده است و با هوشیاری اهالی سینما نقشه این ضد انقلاب خود فروخته به جایی نرسیده است.
این خودفروخته ضد انقلاب وقتی می بیند که حرفهایش اثری بر سینماگران ندارد و کسی بدان توجه نمی کند تصمیم به حضور در راهپیمایی می گیرد و به همراه چند تن از سینما گران به حضور در راهپیمایی روز قدس می رود تا شاید بتواند در آنجا جو سازی به راه بی اندازد ولی در مسیر راهپیمایی هم هیچ غلطی نمی تواند صورت دهد.
انتهای پیام/
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme