https://telegram.me/empireoflies

عناصر اپوزیسیون بار دیگر به جان هم افتادند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر ادامه اختلافات زنجیره ای عناصر ضدانقلاب، “امید دانا” از فعالان اپوزیسیون، به یکی از فعالان توییتری نزدیک به مدیر سایت “ایران وایر” حمله کرده است.

ایران وایر، سایتی است که توسط عامل “موساد” اداره می‌شود و به فعالیت ضدانقلابی و ضداسلامی مشغول است.

امید دانا با انتشار تصویری از این فعال توییتری در حال سیگار کشیدن در روسیه می نویسد: این جانور که با نام “جانِ شِفته” در توئیتر فعالیت دارد از نزدیکان رضا حقیقت نژاد، مدیر سایت صهیونیستی ایران وایر هست، این بی شرم خودشو برای جام جهانی به روسیه رسانده و دائم پست میزاره که فلان ایرانی آبروی ما را برد یا فلان ایرانی فرهنگ را رعایت نمی کرد!

وی افزود: در حالی که خود این جوجه صهیونیست بر خلاف مقررات روسیه در خیابان سیگار می کشد و حتا خاک سیگارش را روی زمین می ریزد (در روسیه حق کشیدن سیگار در خیابان را ندارید).

آنگونه که از ادامه پست امید دانا مشخص می شود، این فعال توییتری ابتدا به وی برای داشتن پرچم شیر و خورشید توهین کرده بوده و همین امر موجب ادامه اختلافات بین دو طرف شده است.

 

انتهای پیام/جام نیوز

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

«این جانور که با نام “جانِ شِفته” در توئیتر فعالیت دارد از نزدیکان رضا حقیقت نژاد، مدیر سایت صهیونیستی ایران وایر هست …»

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme