https://telegram.me/empireoflies

عملی که باید الگو دیگر چهره‌های سیاسی باشد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ماه‌های اخیر بسیاری از رسانه‌های بیگانه با دریافت مجور به ایران آمده‌اند تا در راستای اهدافشان گزارش‌هایی تهیه کنند.

این رسانه‌ها طی سفرشان با ایران از بسیاری از مقامات و چهره‌های شاخص کشورمان درخواست مصاحبه کردند که در چند مورد موفق به گفت‌وگو با برخی مسئولان ایرانی شدند.

همچنین در سالهای اخیر برخی مسئولان و چهره‌های سیاسی داخل ایران برخلاف قوانین کشور با برخی رسانه‌های بیگانه مانند «بی‌بی‌سی فارسی»، «رادیو فردا»، «صدای آمریکا»، «من و تو» و امثالهم مصاحبه کرده‌اند.

اما در این میان، «حجت‌الاسلام حمید رسایی» نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، اخیراً اعلام کرد که به درخواست مصاحبه رسانه وابسته به دولت انگلیس پاسخ منفی داده و اینگونه رسانه‌ها را وابسته به دشمنان ملت ایران دانسته است.

«حجت‌الاسلام حمید رسایی» چندی پیش در صفحه اینستاگرام خود نوشت: “از زمانی که خبر توقیف نه دی منتشر شده، چند رسانه فارسی زبان خارجی برای مصاحبه درباره توقیف نه دی تماس گرفته‌اند و من طبق معمول، حاضر به گفتگو با آنها نشدم.”

این نماینده مجلس با اشاره به دلیل مصاحبه نکردن با رسانه‌های بیگانه گفت: “دلیل آن روشن است، چون نمی‌خواهم به اندازه یک مصاحبه هم به آنها مشروعیت بدهم … روز گذشته وقتی از بی‌بی‌سی و رادیو زمانه و… برای این موضوع درخواست مصاحبه کردند، پاسخم همین بود: «شما دشمن ملتم هستید و دعوای من با دولت یازدهم، دعوای خانوادگی است» …”

«حجت‌الاسلام حمید رسایی» در ادامه افزود: “من در رسانه‌ای که مدیریتش را برعهده دارم منتقد بسیاری از سیاست‌های دولت بویژه در موضوع هسته‌ای هستم … اما همه اینها دلیل نمی‌شود تا در مصاحبه با رسانه‌هایی که دائما در حال سمپاشی علیه آرمان‌های این ملت هستند، زبان به گلایه از رفتارهای دولت باز کنم …”

شایسته است تا اینگونه اقدامات، توسط دیگر مسئولان و چهره‌های سیاسی و فرهنگی و هنری الگو قرار گیرد و از مصاحبه و مشروعیت‌دادن به رسانه‌های وابسته به دشمنان ملت ایران خودداری شود. همچنین دستگاه‌های ذی‌ربط پیگیر اجرای قوانین مربوطه برای ممانعت از مصاحبه مقامات کشوری با رسانه‌های معاند باشند.

انتهای پیام/

در ماه‌های اخیر بسیاری از رسانه‌های بیگانه با دریافت مجور به ایران آمده‌اند تا در راستای اهدافشان گزارش‌هایی تهیه کنند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme