https://telegram.me/empireoflies

«عمار» در نقش معاویه زمان؛ توهین ضد انقلاب به مدافعان حرم

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: می گویند در زمانه‌ای که امیرالمومنین ردای حکومت را برای مصلحت جامعه اسلامی بر تن دیگران نظاره می‌کرد دلیر مردانی از جنس خود داشت که بر در خانه های مردم و یا در هر کوی و برزنی روشنگری می‌کردند، همواره بر اصل ولایت که از آن امیرالمومنین بود تاکید مینمودند و یا در جنگ صفین که بسیاری از مسلمانان با حیله گری‌های معاویه و عمرو عاص حق را از باطل تمیز نمی‌دادند بازهم این عمار بود که چشم مردم را بر حقیقت بینا می‌نمود و با این رفتار بود که عمار از خود نامی تاریخی به عنوان روشنگری باقی گذاشت و همواره در مقابل نیرنگ و فریب معاویه ایستادگی نمود.

۱۴۰۰ سال بعد از گویی تاریخ دوباره تکرار می‌شود و معاویه‌ها و یزیدیان زمان در همان سرزمین شامات بار دیگر برای رسیدن به اهداف شوم خود و آمیختن حق باطل جنگی خانمان سوز را بر ملت مظلوم این سرزمین تحمیل نموده اند.

و از آنجایی که به هزاران دلیل این جنگ برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی و کنترل نفوذ و قدرت ایران در این منطقه شروع شده است بنابراین رزمندگان ایرانی از ابتدا و با دعوت رسمی مسئولان سوری و برای دفاع از حریم و حرم به این کشور رفته اند.

با لطف خدا و عنایت حضرت بقیه الله تا کنون این جنگ به وسیله جبهه مقاومت کنترل شده است و در حالی که تمامی دنیا پشت تروریست ها ایستاده اند تا کنون این یزیدیان نتوانسته اند کاری از پیش ببرند.

اما حامیان رسانه ای این یزیدیان دوران برای تاثیر گزاری بر این نبرد نابرابر از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.چندی پیش احمد باطبی از اعضای اپوزیسیون  پس به شهادت رسیدن جمعی از مدافعان حرم در حمله ناجوانمردانه داعشیان در سوریه در مطلبی در خصوص مدافعان حرم آنان را مدافعان اسد نامید!!

۲۰۱۶-۰۶-۰۸_۱۲-۴۰-۳۸

در همین زمینه عمار ملکی فرزند محمد ملکی که با برخی از رسانه های جریان ضد انقلاب همکاری نزدیکی دارد در تخطئه مدافعان و شهدای حرم نوشته”چند سالی است زینب سر نیزه شده است توسط دین آویزان نظام ولایی؛ دفاع از حرم او را بهانه ای ساخته اند برای قتل عام یک ملت؛ قتل عام مردمانی که علیه دیکتاتور دمشق شوریدند. دفاع از حرم زینب را بهانه کردند برای محاصره غذایی شهرها و هلاک کردن کودکان، برای گرفتن بیعت با قصاب سوریه؛ «یا بیعت کنید یا از گرسنگی زانو بزنید»؛ همه اینها به بهانه دروغین و غیر موجه دفاع از حرم زینب!”

وی در ادامه مطلب خود که با فرافکنی و توهین به مدافعان حرم همراه است به برخی از هنرمندان وطنی که برای تقدیر از این مدافعان از هنر خود استفاده نموده اند نیز توهین نموده و آنان را در کشتار مردم سوریه و عراق شریک دانسته است.و نوشته”درد آور اینکه بعضی از هنرمندان ایران هم چشم بر این همه خونریزی و بی رحمی بسته اند و به جای اعتراض به این دخالت شرم آور، غمگنانه حامی این کشتار شده اند. در آخرین نمونه، علیرضا افتخاری به افتخار «مدافعان حرم» ترانه ای خوانده است “

۲۰۱۶-۰۶-۰۸_۱۲-۴۱-۵۹

در روز گاری که این عناصر رسانه ای به واسطه وظایفی که دارند باید نقش عمار گونه در جریانات حقوق بشری ایفا کنند نه تنها این وظیفه خطیر را فراموش نموده اند بلکه با رفتن در نقش معاویه دست به فریب و افکار عمومی زده اذهان ملت ها را با دروغ های خود به انحراف می کشانند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme