https://telegram.me/empireoflies

علی نژاد: زنان سرزمین من بی سواد هستند

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ : یک دختر ایرانی چندماه پیش در برنامه ” بلور بنفش ”  بی بی سی شرکت و آوازخوانی کرد.البته بدون حجاب. حالا یکی دو روز پیش در برنامه مسابقه خوانندگی “the voice ” از شبکه دوم ایتالیا – Rai 2 – شرکت کرد. اما با حجاب و شال سبز ! اما در میانه برنامه حجابش را برداشت و مورد تشویق حضار قرار گرفت. البته وی بعد رفتن به ایتالیاحجاب نداشته اما در این برنامه خاص و شرایط حساس موجب شد تا وی در این برنامه دوباره روسری بگذارند.هدف وی از این حرکت اعتراض به حجاب اجباری در ایران و وانمود کردن این نکته که وابسته به جنبش سبز است ،بود.
وی در سخنانی در باره شرایط زنان ایران و محدودیت هاش صحبت کرد.
نکته جالب تر برنامه اما اینکه یکی از مجریان برنامه، خانم “کاررا” که یکی از خوانندگان ایتالیایی است که مضمون یکی از ترانه هایش این است که  ” چه خوبه آدم از شمال ایتالیا س… کنه و بره تا جنوب ایتالیا، با هر کی دوست داره” هم دلسوزی مادرانه ای داشتند و از جمله گفتند :” بی چاره زن های ایران که هیچ کاری نمی تونند کنند حتی نمی تونند درس بخونند و حتی نمی تونند رانندگی کنند.”

۲۰۱۶-۰۳-۰۵_۱۲-۵۵-۱۹
برخی از ایرانیان ساکن ایتالیا انتقاد کرده اند که چرا وقتی مجری برنامه گفته زنان ایرانی حتی نمی تونند درس بخونند، حتی نمی تونند رانندگی بکنند، این دختر خانم ایرانی چیزی نگفت.
حال مسیح علی نژاد در حمایت از این خواننده خیابانی دست به قلم شده و مطلب مبسوطی در حمایت از وی که زنان سرزمینش را بی سواد خطاب کردند و وی هیچ نگفته نوشته و احتمالا گفته های آن خواننده هرزه ایتالیایی را نیز تایید کرده و گفته در ایران زنان سی سال زیر نظر دیکتاتوری مذهبی نتوانسته اند تک خوانی داشته باشند. 

مسیح علی نژاد این روز ها در برنامه ها و پروژه های خود در شبکه ناکارآمد صدای آمریکا به دریوزگی افتاده است و سعی می کند با ترتیب دادن چند سخنرانی در دانشگاه های آمریکا و خنجر زدن از پشت بر پیکره فرهنگ و سنن ایرانی خود را از سقوط در چاه فراموشی توسط افکار عمومی نجات دهد.

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme