https://telegram.me/empireoflies

علینژاد در شبکه سلطنت طلبان: ایرانیان خارج کشور عقده ای هستند

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  مسیح علی نژاد که با ایجاد کمپین آزادی های یواشکی نامی برای خود در بین ضد انقلابیون دست و پا کرده و سال هاست که از این کیسه در نزد ضد انقلاب نان می خورد و از این شهرت توانسته برخی از ارگان های کشور های غربی را مجاب کند که در برنامه های ضد ایرانی آنها سهیم باشد در ماه های اخیر به دلیل چند اشتباه تاکتیکی تمامی سرمایه ای را که در چند سال اخیر به واسطه فعالیت ضد ایرانی و در ظاهر مردمی بر باد داده و تبدیل به چهره ای شده که در اذهان ایرانیان هم سان افرادی مثل اوباما و نتانیاهو که تحریم های ظالمانه را بر علیه ملت ایران تحمیل نموده اند از وی یاد می شود.

هفته گذشته از وی نوشتیم که در چند نشست شرکت خواهد کرد وی از فرصتی که در اختیارش قرار داده شده در حاشیه یکی از نشست ها به تلویزیون افق که رسانه اصلی سلطنت طلبان است رفته و در برنامه زمان انتخاب این شبکه شرکت کرده است.

وی که به مناسبت روز جهانی خشونت علیه زنان در این برنامه حضور داشت مطابق گفته های مجری این برنامه خود را قربانی خشونت علیه زنان می داند و در توجیه این موضوع می گوید من از مجلس ایران اخراج شدم و مرتب به داشتن رابطه نامشروع متهم می شدم.

البته موضوع اخراج وی از مجلس ایران به دلیل سرقت مدارک محرمانه نمایندگان از دفترشان است که وی این کار را وظیفه خبرنگاری می داند و در خصوص تهمت روابط نامشروع نیز باید یاد آوری نمود که وی به گفته خودش از ابتدای دوران بلوغش در مازندران همواره با جنس مخالف در ارتباط بوده و تمامی دوستان دوران نوجوانی اش را از پسر ها انتخاب می کرده و بر حسب اعترافاتش پدرش همواره از این موضوع رنج می برده و البته این حس مالیخولایی جنسی در دورانی که وی به میانسالی رسیده هنوز ادامه دارد و به اذعان خود علی نژاد وی چند سال پیش بدون داشتن رابطه رسمی با یک خبرنگار ایرانی آمریکایی مدت ها زندگی کرده و نهایتا با اصرار خانواده اش مجبور شد برای شرعی شدن رابطه اش با وی عقد رسمی کند!

علی نژاد در ادامه صحبت هایش در شبکه سلطنت طلبان از خشونت های کلامی در فضای مجازی نسبت به خودش اعتراض می کند و می گوید هنوز از این وضعیت رنج می برد و این موضوع نشان از این می دهد که جامعه ایرانی هنوز نسبت به زنانی که خود را آزاد می دانند و نمی خواهند در یواشکی ها پنهان باشند مورد تعرض قرار می گیرند.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود از اعتراض ها و انتقاد هایی گفت که در خود آمریکا توسط ایرانیان مقیم آن کشور به وی ابراز می شود و وی را در ادامه دادن پروژه اش دلسرد می کند زیرا وی هیچ گاه انتظار نداشت که از طرف ایرانیان خارج کشور مورد هجوم و توهین قرار بگیرد .

اشاره علی نژاد به اعتراض هایی است که از طرف سلطنت طلبان نسبت به وی می شود و وی را فردی می دانند که هر دم رنگ عوض می کند و تا وقتی که در ایران بوده به اپوزیسیون و ضد انقلاب ایراد می گرفته و به محض خارج شدن از ایران خود را در کنار آنها می بیند و منتقد حکومت می شود.

نمونه ای کوچک از این دست توهین ها و انتقادات در ذیل همین ویدئو علی نژاد که از تلویزیون افق پخش شده دیده می شود. وی این گونه انتقادات و اعتراض ها را ناشی از عقده های روانی فروخورده شده در بین ایرانیان خارج از کشور می داند و اعتقاد دارد این افراد به واسطه فریاد نزدن و دور ماندن از سرزمین مادریشان سال هاست که عقده هایشان  انبار شده و از آنجایی که این افراد نمی توانند حرف خود را به حکومت ایران برسانند بنابر این این عقده ها را بر سر وی خالی می کنند.

البته بعید نیست که خود علی نژاد چند سال بعد به این مرض دچار نشود و آن وقت باید دید وی عقده های فروخورده خود را بر سر چه کسانی می خواهد خالی کند.

در ادامه این برنامه علی نژاد چنان عرصه را برای مانور دادن مناسب دیده بود و برای صفحه آزادی های یواشکی تبلیغ می کرد که حتی حوادث تاریخی ایران را پس و پیش کرد و پیروزی انقلاب اسلامی را بعد از جنگ ایران و عراق دانست و حتی مجری برنامه هم از این اشتباه وی گذر کرد.

وی همچنین از تفرقه بین اپوزیسیون در خارج کشور انتقاد کرده و خود را قربانی این تفرقه می داند و در مقابل می گوید تمامی افکار و سلیقه های ایرانی حامی حکومت وقتی در خارج کشور قرار می گیرند آن چنان با یکدیگر متحد اند که همگان را متعجب می کند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme