https://telegram.me/empireoflies

علینژاد در حمایت از یک فوتبالیست: دامن کوتاه می پوشم و با همه مردان عکس می گیرم

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: مسیح علی نژاد که از چند سال پیش صفحه آزادی های یواشکی را برای مطرح کردن خود افتتاح نموده هر روز سعی می کند برای مطرح کردن خود دست به اقدامی عجیب بزند تا بتواند شهرتش را بیشتر کند.

از تحریم ورزش زنان گرفته تا این روز ها که قرار است با دامن کوتاه با مردان عکس یادگاری بگیرد و با این کار به اعتراض برخی ها به یک ورزشکار که با زنان عکس یادگاری گرفته پاسخ دهد.

علی نژاد که با ایجاد کمپین آزادی های یواشکی نامی برای خود در بین ضد انقلابیون دست و پا کرده و سال هاست که از این کیسه در نزد ضد انقلاب نان می خورد و از این شهرت توانسته برخی از ارگان های کشور های غربی را  هم مجاب کند که در برنامه های ضد ایرانی آنها سهیم باشد. وی  در ماه های اخیر به دلیل چند اشتباه تاکتیکی تمامی سرمایه ای را که در چند سال اخیر به واسطه فعالیت ضد ایرانی و در ظاهر مردمی بر باد داده و تبدیل به چهره ای شده که در اذهان ایرانیان هم سان افرادی مثل اوباما و نتانیاهو که تحریم های ظالمانه را بر علیه ملت ایران تحمیل نموده اند از وی یاد می شود.

وی روز گذشته با انتشار عکسی در انستاگرام خود از اعتراض های مقامات دولتی به رعایت نکردن شئونات اسلامی توسط یک فوتبالیست که در کنار یک زن نیمه برهنه اقدام به عکس گرفتن کرده بود انتقاد کرد و گفت حاکمیت ایران باید اندیشه های کهنه را ! کنار بگذارد و در ادامه گفته بود برای این که از این فوتبالیست حمایت کند حاضر است در این فصل سرما دامن کوتاه بپوشد و با همه مردان دنیا عکس یادگاری بگیرد!

لازم به یاد آوریست که علی نژاد چند روز پیش در مصاحبه با یک شبکه حامی سلطنت طلبان گفته بود انتقادات و اعتراض ها نسبت به اقدامات وی ناشی از عقده های روانی فروخورده شده در بین ایرانیان خارج از کشور است وی هم چنین گفته بود که اعتقاد دارد این افراد به واسطه فریاد نزدن و دور ماندن از سرزمین مادریشان سال هاست که عقده هایشان  انبار شده و از آنجایی که نمی توانند حرف خود را به حکومت ایران برسانند بنابر این این عقده ها را بر سر وی خالی می کنند.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme