https://telegram.me/empireoflies

علینژاد خطاب به رضا پهلوی: برای مبارزه با نظام اسلامی و پدرم،با شما متحد می‌شوم

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: معصی (مسیح) علی‌نژاد ضدانقلاب خارج‌نشین و مدیر کمپین ضدفرهنگی «آزادی‌های یواشکی زنان در ایران» که در سال های اخیر مبالغ فراوانی را از دولت آمریکا برای مبارزه بر علیه حجاب اسلامی گرفته است در چند ماه اخیر با انتقادات فراوانی از طرف هم کیشان خود در خارج کشور مواجه شده که البته به همه این انتقادات با بی اعتنایی برخورد کرده.

شهوت شهرت و یکه تازی در عرصه به اصطلاح کنشگری اجتماعی آن چنان این زن خیره سر را هار نموده که برای دست یابی به اهداف پلیدش حتی به توهین به معصومین و مقدسات شیعیان و قطع ارتباط با خانواده اش که به گفته خود بسیار وابسته به آنهاست دست زده علینژاد را به جایی رسانده که دست به هر کاری ولو به قیمت شرف و آبرو رسانه ای اش تمام شود.

اخیرا علی نژاد در همایشی با دعوت نازنین بنیادی بازیگر ضد ایرانی ساکن آمریکا در دانشگاه جورج تاون سخنرانی نمود و اباطیل و توهمات خود را در خصوص جامعه زنان ایران را یک بار دیگر در آن جلسه تکرار نمود اما گذشته از حضور وی در همایش های سفارشی در آمریکا که با هماهنگی بنیادهای وابسته به سازمان جاسوسی آمریکا برگزار می شود نکته قابل توجه در این همایش برخورد و مصافحه وی با رضا پهلوی سردسته دلالان اپوزیسیون نمای خارج نشین بود.

رضا پهلوی که خیرا به واسطه افشاگری های یکی از تحلیل گران شبکه من تو از ۴۰ سال مبارزه نمادین وی بر علیه نظام اسلامی در نزد خارج نشینان حسابی رسوا شده بود در این جلسه با روی باز به سراغ مسیح علی نژاد می رود. علی نژاد در این سخنرانی با تخطئه مبارزات انقلابی خانواده اش در برابر رژیم شاه یک بار دیگر به آنها پشت کرده و از پشت به آنها خنجر می زند.

وی همچنین خطاب به ربع پهلوی صراحتا می گوید من به عنوان یک فرد با شما در برابر نظام اسلامی و پدرم که با رژیم شاه مبارزه می کرد متحد می شوم و با آنها مبارزه خواهیم نمود.

این اولین بار است که علی نژاد در طول سالیان گذشته صراحتا از مبارزه با پدرش که طرفدار نظام اسلامی است گفته. این یک نمونه از بن بستی است که علینژاد را قدم به قدم به دره ای رهنمود می کند که به زودی به آن سقوط خواهد نمود.

اما این دیدار دور از انتظار در فضای مجازی موج انتقادی شدیدی را به ربع پهلوی در بر داشت تا جایی که عموم طرفداران ربع پهلوی از دیدار وی با یک فاحشه سیاسی که تنها به فکر منافع خود در ایران امروز است گله کرده اند.

بسیاری علی نزاد را متهم نموده اند که چشم به ثروت بادآورده رضا پهلوی و خاندان در تبعید دارد تا اندکی از دارایی دهها میلیارد دلاری این خانواده را در حال حاضر در دست رضا ربع است را به بهانه فعالیت مدنی برای زنان ایرانی به چنگ آورد .

اما نکته ای که در این جا فراموش شده غفلت از خوی گدامنشی رضا پهلوی است. به گفته بسیاری از نزدیکان رضا پهلوی وی برخلاف پدرانش که عموما اهل بذل و بخشش از جیب ملت ایران بودند وی تمامی ثروت بادآورده خانواده خود را به روش های فریبکارانه از آنها چپاول کرده و زمانی که برادر و خواهرش از تسلیم این ثروت به وی سرباز می زدند متوسل به حذف فیزیکی آنها می کرده و آنگاه این واقعه را به نام خودکشی آنها به خورد افکار عمومی می داده است.

گفته میشود رضا حتی برای مبارزه با نظام اسلامی هم به گروهها و افراد نزدیک خود کمک مالی نمی کند. حتی در خاطرات احمد علی منصور انصاری یکی از نزدیکان رضا ربع این چنین آمده که به خدمتگذاران خانه اش در آمریکا می گفته در ازای کار در خانه اش نباید از غذای خانه تناول کنند بلکه باید از خانه خود غذا بیاورند.

حال باور کردن این مطلب که وی به فرد بی آبرویی مثل مسیح علی نژاد برای فعالیت مدنی در راستای حقوق زنان کمک مالی کند بسیار سخت است. بلکه احساس می شود این ماجرا کاملا بر عکس است و فرد تاجر مسلکی مثل رضا پهلوی سعی دارد از بودجه ای که وزارت خارجه آمریکا در اختیار علی نژاد برای فعالیت های ضد زنان ایرانی در اختیارش قرار داده بخشی را تصاحب کند.

منش و روش رضا پهلوی در ۴۰ ساله گذشته به خصوص در چند سال اخیر این احتمال را تایید می کند و از طرفی برای فردی مثل مسیح علی نژاد ارتباط با رضا پهلوی که این روز ها مورد اقبال برخی از حاکمان جنگ طلب آمریکا قرار گرفته یم تواند مفید به فایده باشد.

احتمالا با دلارهای که در جیب رضا پهلوی ریخته شده در هفته های آینده بیشتر از این دو موجود پلید خواهیم شنید.
انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme