https://telegram.me/empireoflies

علینژاد به شعور مخاطبان خود توهین کرد؛ تماس از سلول انفرادی با صدای آمریکا!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغمسیح علی نژاد در آخرین شیرین کاری خود بعد از روزها سکوت و بی خبری مفرط که البته با آمدن آقای ترامپ روزی صدبار می میرد و  زنده می شود که مبادا وی را از صدای آمریکا و کلا از آمریکا اخراج کنند این بار سراغ یک زندانی رفته که به دلیل توهین به مقدسات در زندان است.

یوسف عمادی که به اتهام فعالیت غیرمجاز هنری و توهین به مقدسات و تبلیغ علیه نظام حکم شش سال زندان و جریمه نقدی  گرفت و این حکم در دادگاه تجدید نظر به سه سال زندان تعزیری و سه سال حبس تعلیقی کاهش یافته در مصاحبه ای با مسیح علی نژاد که ادعا می کند از داخل زندان و با تلفن های زندان انجام شده به این خبرنگار هرزه فراری می گوید که در دادگاهی به قضاوت قاضی مقیسه به اتهام های متفاوتی محکوم شده و ادعا کرده که دادگاه مدتی کوتاهی طول کشید و بعد هم به ۶ سال زندان محکوم شدیم و بعدا این حکم به سه سال  تقلیل یافت.

جدا از اظهارات این فرد در خصوص متناسب بودن جرم و حکم زندان نکته جالب در این میان این است که اساسا در زندان به هر زندانی هفته ای یک بار فرصت تماس تلفنی به زندانیان داده میشود و در آن فرصت تنها می توانند با خانواده و یا بستگانشان صحبت کنند و این شماره ها باید از قبل صحت شان به اطلاع مسئولان زندان رسیده باشد و در صورت صحت هم تلفن ها توسط یکی از کارمندان زندان شماره گیری شده و زندانی بعد از آن می تواند با خانواده خود صحبت کند.

حالا ادعای علی نژاد را در کنار این واقعیت ها قرار می دهیم خواهیم دید که چه داستان پردازی مضحکی را علی نژاد برای مخاطبانش در برنامه تبلت در نظر گرفته و این بار رسما به شعور مخاطبانش توهین کرده. چگونه می توان با این سازوکار ها از زندان اوین آن هم یک زندانی امنیتی با بیرون زندان تماس بگیرد آن هم نه داخل کشور بلکه با آمریکا و یک شبکه معاند!!

البته این داستان پردازی ها از فردی مثل علی نژاد بعید نیست و نباید شیرین کاری های فردی را که در ماه های اخیر به دلیل تحریم ورزش زنان ایرانی و اساسا حمایت از تحریم ایرانیان خود مورد تحریم ایرانیان داخل و خارج قرار گرفته و کنج عزلت نشینی را انتخاب کرده را چندان جدی قلمداد کرد شاید وی خواسته با مخاطبان خود شوخی کند و یا آنها را دست بیاندازد که البته برای شبکه ای که در آستانه تعطیلی است چنین رویکردی اصلا نمی تواند عقلانی باشد.

سابقه این گونه اقدامات علینژاد در گذشته بسیار است مثلا چندی پیش فیلمی منتشر شد که در آن آرش صادقی یکی از زندانیان امنیتی اعتراف می کند که چند سال پیش وقتی برای بار اول از زندان آزاد شده بود و در خانه پدربزرگ خود سکونت داشت و مدتی در انظار عمومی ظاهر نمی شد بسیاری از شبکه های ضد انقلاب ادعا کرده بودند که وی در زندان حضور دارد که خود وی این شایعات را  دامن می زد.

وی در این فیلم اعتراف می کند که در تماسی تلفنی با مسیح علی نژاد خبرنگار فراری خود را پدر آرش جا می زند و در این مصاحبه مدعی می شود که آرش در زندان در حال شکنجه شدن است.آرش صادقی هم در مصاحبه مذکور از جانب پدرش می گوید آرش در زندان به شدت لاغر شده و وزن او کم شده و در حال فنا شدن است.

وی در ادامه این اعترافات می گوید اصل این برنامه ریزی توسط پیمان عارف (اپوزیسیون فراری ساکن لبنان) انجام شد که این فرد مرا مجاب نمود تا با جعل عنوان پدرم این مصاحبه ساختگی را انجام دهم حتی وی می گفت اگر صدای من مانند تو بود این مصاحبه را خودم انجام می دادم و خود را جای پدرت معرفی می کردم. ضمن این که در این مصاحبه با علی نزاد هماهنگ شده بود که چه سوال هایی را از وی به عنوان پدر آرش صادقی بپرسد و علی نژاد هم از این موضوع مطلع بوده ولی به روی خود نیاورده البته برخی از دوستان آرش صادقی ادعا کردند که طرح اولیه این دروغ پردازی کار خود علی نزاد بوده و وی معمولا مصاحبه های تلفنی خود را با این شیادی ها تهیه میکند.

انتهای پیام/

 

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme