https://telegram.me/empireoflies

علینژاد از خانواده اش طرد شده؛ افشای دروغ های مسیح توسط خواهرش

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: مسیح علی نژاد از ابتدی پروژه آزادی های یواشکی اش و حتی سال ها قبل از آن و زمانی که در ایران بود همواره یکی از تاکتیک هایی که برای اغوای مخاطب خود با هدف جذب و جلب توجه آنها به کار می برد این بود که تاکید می نمود که خانواده اش و به خصوص مادرش با این که با وی هم عقیده نیست ولی همواره پشتیبان وی بوده و در سالهای دوری از ایران هم با وی ارتباط نزدیک دارد.

وی البته شخصیت پدرش را موافق نظام می داند و تاکید دارد که از زمان خارج شدن از ایران دیگر با وی هم صحبت نشده است و رسما وی را بایکوت کرده و مسیح هم برای این که این بی محلی های وی را جبران کند در دیداری که با رضا پهلوی داشت گفته بود حاضر است برای مقابله با نظام اسلامی و پدرش با اپوزیسیون و پهلوی ها همکاری نماید!!

اما از حدود یک سال پیش زمانی که زمزمه های در خانواده علی نژاد مبنی بر مخالفتهای خواهر و برادرش با اقدامات خصمانه علینژاد شنیده شد به تدریج تنها خواهر وی در مقابلش قد علم کرد و از اقدامات او برائت جست و در حال حاضر خواهرزاده ها و یکی از برادران علی نژاد هم در مقابل اش ایستاده اند و اعلام می کنند که خانواده علی نژاد هیچ گاه با اقدامات وی موافق نبوده و در مقابل او و در کنار ملت ایران ایستاده اند.

در هفته های اخیر خواهر علی نژاد اقدام به افشای دروغ های از ارتباط مادر مسیح با وی و شایعاتی که علینژاد برای مظلوم نمایی از خانواده اش منتشر کرده پرداخته که جالب توجه به نظر می رسد. وی اخیرا در مطلبی در اینستاگرام نوشته که مادرش حدود یک سالی است که مسیح را طرد نموده و دیگر حتی با وی حرف نمی زند و خون دل هایی که مسیح بر دل پدر و مادرش کرده باع شده مادرش عمل قلب انجام دهد و حال وی مساعد نیست.

وی همچنین در ادامه توضیح داده که مادرش تا یک سال پیش همیشه مسیح را از اقدامات وطن فروشانه و دین ستیزاش برحذر می داشته ولی گوش دخترش به این حرفها بدهکار نبود. حتی این روزها که برخی مواقع مسیح تماس می گیرد به محض شنیدن صدایش مادرش تلفن را قطع می کند.

البته خواهر علی نژاد گلایه ها و کنایه هایی را نیز خطاب به یکی از برادرانش که همفکر با مسیح است و علی نژاد به واسطه او توانسته اقداماتی را در ایران انجام دهد گفته و به وی تاکید کرده که دیگر از مادرش سوءاستفاده نکند و بیش از این او را زجر ندهد.

البته در کامنتهایی که در زیر این پست ردو بدل شده و نوشته خواهرزاده مسیح است می توان فهمید که ظاهرا برادر مسیح حتی برای گرفتن عکس از مادرش و گزارش های کذب در خصوص بازداشت مادر مسیح از وی پول های کلانی نیز دریافت کرده. همچنین درگیری های لفظی نیز بر سر موضع مادر علی نژاد بین برادر و خواهر مسیح نیز در کامنت ها دیده می شود و برخی نیز پیشنهاد داده که ویدئویی از مادر علی نژاد منتشر شود تا وی موضع خویش را در خصوص دخترش بیان کند.

چند روز پیش هم علی نژاد در خصوص بازداشت مادرش به دلیل ارتباط تلفنی با وی گفته بود که خواهر مسیح تاکید کرد که در احضار مادرش اشتباهی رخ داده بود که به محض پی بردن ماموران با کمال احترام مادر مسیح را بدرقه نمودند و گفتند که از نظر قانونی هم مانعی برای ارتباط شما با دخترتان وجود ندارد منتها مادر خودش مایل به ارتباط با مسیح نیست.

انتهای پیام/

 

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme