https://telegram.me/empireoflies

علیرضا کرمانی؛ معتاد به الکل در رادیو فردا

به گزارش «امپراتوری درغ»، علیرضا کرمانی متولد سال ۱۳۳۹ در شهر کرمان است. وی به گفته خود دانش‌آموخته دانشگاه سیستان و بلوچستان است.

نامبرده یکی از عوامل قدیمی رادیو آمریکایی فردا است که در بخش خبر رادیو فردا مشغول به کار بوده است و وظیفه ویراستاری و گویندگی خبر را به عهده داشت. وی بیشتر در حوزه خبرهای سیاسی و اجتماعی فعالیت داشت.

علیرضا کرمانی که کارمند رسمی رادیو فردا بود به کار گویندگی خارج از رادیو فردا و تبلیغاتی نیز مشغول بوده است.

به گفته دوستانش، او همچنین به شاعری نیز علاقه دارد و گاهی شعر نیز می‌گوید.

علیرضا کرمانی سه فرزند به نام‌های بتول، محسن و حسین دارند که در پراگ به سر می‌برند. فرزند بزرگ او به نام حسین در رادیو «دویچه وله» مشغول به کار است.

نامبرده همچنین دارای مشکلات اخلاقی مانند اعتیاد به الکل است به همین سبب چندی پیش همسرش می‌خواست از او طلاق بگیرد.

او سال گذشته پس از اختلاف با آرمان مستوفی به همراه چند تن دیگر از عوامل رادیو فردا اخراج شد و اکنون در ایالت ویرجینیا آمریکا در یک رادیو خصوصی مشغول به فعالیت است.

رادیو-فردایی-ها

علیرضا کرمانی در بین عوامل قدیمی رادیو فردا

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. اختلاف با مستوفی دلیل اصلی اخراجش نبود بلکه یک زن از بخش عراق شکایت کرد که ایشون بهش مدام مسیج می داده و مزاحمش بوده، بعد از دوبار تعهد گرفتن ایشون دوباره مسیج داد و اخراج شد. راستی ایشون از قدیم طلاق گرفته هستند الان هم رفتند آمریکا دیگه پراگ نیستند.

    • این مهملات تنها مزیتی که برای شما داره ممکنه در این شرایط اقتصادی باعث سهل امرار معاشتون بشه،نون به نرخ روز خور های جدیدالدوران.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme