https://telegram.me/empireoflies
علیرضا نوری‌زاده

«علیرضا نوری‌زاده»؛ اپوزیسیونی از حزب باد !

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «علیرضا نوری‌زاده» یکی از عناصر اپوزیسیونِ مقیم لندن است که در سالهای اخیر به‌سبب ارتباط با دولت‌های غربی و حکومت‌های مرتجع عربی در بین افکار عمومی ملت ایران بسیار منفور شده و به‌طور قطع یکی از بدنام‌ترین عناصر اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی ایران است.

نوری‌زاده که از چند سال پیش شبکه «ایران فردا» را با کمک شاهزاده‌های سعودی در لندن تاسیس کرده و به فعالیت علیه جمهوری‌اسلامی می‌پردازد، برای کسب منافع دست به هر کاری می‌زند و مانند آفتاب‌پرست‌ها رنگ عوض می‌کند.

برای نمونه، نوری‌زاده که تا چند ماه پیش به «ربع پهلوی» انتقاد می‌کرد، به یک باره و با فرمان سعودی‌ها به طرفدار دوآتشه شازده پهلوی‌دوست‌ها و کاسه داغ‌تر آش تبدیل شد و خشم منتقدان «ربع پهلوی» را برانگیخت.

«علیرضا نوری‌زاده» نماد افرادیست که مواضع سیاسی‌اش وابسته به منافع مادی‌اش است و حتی اگر کمک‌های دلاری به حساب بانکی‌اش روانه شود، یک شبه به طرفدار جمهوری‌اسلامی هم تبدیل می‌شود!

نوری‌زاده در جدیدترین تغییر رنگش، در ماه‌های اخیر موضعش درباره رئیس جمهور جدید آمریکا را تغییر داده است. او که تا پیش از انتخابات گذشته ریاست جمهوری آمریکا ، حامی نامزد حزب دموکرات بود و  نامزد جمهوری‌خواهان و رئیس جمهور منتخب آمریکا یعنی «دونالد ترامپ» را فردی «نالایق»، «نادان» ، «فاسد» و «زنباره» می‌نامید و می‌گفت: «هر آدم عاقلی با اندک تجربه سیاسی وقتی خانم کلینتون و آقای ترامپ را می‌بیند، رای به کلینتون می‌دهد. وقتی آقایی که دهندش را نمی‌تواند نگه‌دارد و هر حرفی می‌زند، از کجا معلوم ده مورد دیگر زیر خاک نداشته باشد و بعداً بریزد بیرون. شان و جایگاه ریاست جمهوری را آوردند پایین در حد یک فرد زنباره و آلوده و فاسد و دنبال زنان شوهردار می‌رود …»، در هفته‌های اخیر ۱۸۰ درجه تغییر موضع داده است.

این عنصر اپوزیسیون که برای ادامه زندگی نیازمند دلارهای نفتی سعودی‌ها است، در هفته‌های اخیر، در راستای سیاست‌های رژیم آل‌سعود تغییر رفتار داده و از رئیس جمهور جدید آمریکا حمایت می‌کند. به‌طوری که در یکی از برنامه‌هایش درباره «دونالد ترامپ» گفت: «آقای ترامپ در حالی که کل تشکیلات و رسانه‌ها علیه‌اش بودند انتخاب شد. ترامپ پس از پیروزی بسیار نطق قشنگی کرد و این نشان می‌دهند گوش به حرف مشاورانش داده و قابلیت زیادی دارد … همیشه پیش خودم فکر می‌کردم که با حساب و کتاب آمد و خیلی چیزها متوجه می‌شود و بازرگان بسیار موفقی است و این ماییم که هیچی حالیمان نیست …»

شاید این تغییر موضع نوری‌زاده برای افرادی که او را نمی‌شناسند عجیب باشد، اما افرادی که این عناصر ضدانقلاب و حامی فتنه ۸۸ را می‌شناسند، به خوبی می‌دانند که او چه مار خوش خط و خالی است و همچون حزب باد، در طول سالهای پیش و پس از انقلاب اسلامی مردم ایران، به هر سمت و جناهی که بسود او باشد، گرایش پیدا کرده است.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «علیرضا نوری‌زاده» یکی از عناصر اپوزیسیونِ مقیم لندن است که در سالهای اخیر به‌سبب ارتباط با دولت‌های غربی و حکومت‌های مرتجع عربی در بین افکار عمومی ملت ایران بسیار منفور شده و به‌طور قطع یکی از بدنام‌ترین عناصر اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی ایران است. نوری‌زاده که …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme