https://telegram.me/empireoflies
ریک پری، رئیس سازمان ملی انرژی آمریکا در اظهارنظری جنجال برانگیز گفته افزایش استفاده از سوخت‌های فسیلی در آفریقا می‌تواند حتی در پیشگیری از موارد آزار جنسی هم "موثر واقع شود".

عقل گرایی آمریکایی درباره تجاوز جنسی!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغریک پری، رئیس سازمان ملی انرژی آمریکا در اظهارنظری جنجال برانگیز گفته افزایش استفاده از سوخت‌های فسیلی در آفریقا می‌تواند حتی در پیشگیری از موارد آزار جنسی هم “موثر واقع شود”.

پری که روز جمعه در واشنگتن پایتخت آمریکا سخن می‌گفت تاکید کرده هنگامی که در اتاق یا مکانی چراغ برق روشن می‌شود و “فضا را روشن” می‌کند “این نور” می‌تواند به “بیداری اخلاقی” کمک کند و از این جهت به پیش‌گیری از روی دادن آزار و اذیت‌های جنسی و تجاوز کمک کند.
آقای پری که رسانه‌های آمریکا فهرستی از “گاف‌های” او را بارها منتشر کرده‌اند از مخالفان جدی پدیده گرمایش زمین است.

او که در زمینه توسعه پروژه‌های برق‌رسانی به نقاط مختلف آفریقا سخن می‌گفت، همچنین گفته اگر صنعت برق توسعه پیدا کند آن وقت مردم ناچار به مطالعه در زیر نور آتش که “دود سمی تولید می‌کند” نیستند.

یک گروه محیط‌زیستی سخنان آقای پری را “دروغی آشکار” خوانده و در رسانه‌های اجتماعی هم سخنان رئیس سازمان ملی انرژی آمریکا با واکنش‌ها بسیار روبرو شده است.

*بخشی از سخنان جنجالی پیشین ریک پری

در سال ۲۰۱۵ در انکار گزارش‌های مربوط به کناره‌گیری آقای پری از رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری ریک پری گفته بود: “یک ساعت از کار افتاده هم روزی یک بار زمان را درست نشان می‌دهد.”

او در سال ۲۰۱۰ گفته بود: “جرج دبلیو بوش یک رئیس‌جمهور فوق العاده بود، او از ما در برابر آزادی دفاع کرد.”

او در سال ۲۰۱۱ گفته بود: “بنابر گزارش‌ها شهر خوارس خطرناک‌ترین شهر آمریکاست.” (شهر خوارس در مکزیک واقع شده است)

او در گفتگو با نیویورک تایمز گفته بود: “من بیش‌تر از آن که شما فکر کنید یهودی‌ام. من بخشی از انجیل که در آن از امت یهود به عنوان مردم برگزیده از سوی خداوند یاد می‌کند را خوانده‌ام.”

آقای پری در سال ۲۰۱۴ گفته بود: “ممکن است من ژن مستعد برای الکلی‌شدن را به ارث برده باشم اما بی‌تمایلی خودم نسبت به الکلی‌شدن جلوی آن را گرفته؛ در مورد همجنس‌گرایی هم نظری مشابه دارم.”

رئیس سازمان انرژی آمریکا در سال ۲۰۱۰ در واکنش به فاجعه نشت نفت در خلیج مکزیک هم گفته بود: “بعضی از وقایع خواست پروردگار است و نمی‌شود جلوی وقوع آنها را گرفت.”

انتهای پیام/جهان نیوز

ریک پری، رئیس سازمان ملی انرژی آمریکا در اظهارنظری جنجال برانگیز گفته افزایش استفاده از سوخت‌های فسیلی در آفریقا می‌تواند حتی در پیشگیری از موارد آزار جنسی هم “موثر واقع شود”.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme