https://telegram.me/empireoflies

«عقل»، نیاز اساسی اپوزسیون جمهوری اسلامی!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سایت اپوزسیون «خودنویس» که با سردبیری «نیک‌‌آهنگ کوثر» کاریکاتوریست ضدانقلاب فعالیت می‌کند، طی مطلبی تحت عنوان «ریش کثیف‌تر از توالت است»، هر چند کوشید تا از این طریق عمق غیظ و دشمنی خود از نمادهای مذهبی را ابراز کند، اما عملا و ناخواسته و برخلاف انتظارش و با دست خود نهایت حماقت و کند ذهنی خود را به اثبات رساند.

زردنامه «خودنویس» در مطلب مذکور با استناد سخنان میکروب‌شناس گمنام، مدعی شد: “آزمایش انجام شده روی گروهی داوطلب در شهر البوکرکی ایالت نیومکزیکو (آمریکا)، پس از بررسی ریش‌های‌شان، معلوم شد میکروب‌های موجود در ریش، از همان نوعی است که در توالت یافت می‌شود.”

این سایت ضدانقلاب، در جهت افشای کامل هویت ضداسلامی خود، نوشت: “به نظر می‌رسد یکی از مراکز مهم تجمع میکروب و بیماری می‌تواند حوزه‌های علمیه و مدارس دینی باشد.”

تصویر از سایت «خودنویس»

تصویر از سایت «خودنویس»

جدا از هویدا بودن عناد و دشمنی عناصر اپوزسیون با ارزش‌های اسلامی و انقلابی مردم ایران، چند سوال درباره ادعای زردنامه «خودنویس» مطرح است. یکی از سوالات این است که مگر میکروب‌ها صاحب شعورند تا ریش را جولانگاه زیست و رشد و نمو خود قرار دهند، اما از مرز گوش بالاتر نروند!؟ و دیگر اینکه مگر چه تفاوتی بین رویش مو در صورت و ادامه آن رویش بر روی سر که میکروب‌ها در اولی می‌لولند و از دومی می‌گریزند وجود دارد!؟

عمیق‌بودن تنفر از دین و نمادهای مذهبی در بین عناصر اپوزسیون و مخالف جمهوری اسلامی مسئله‌ای قابل انکار نیست، اما داشتن شعور و عقل نیز در اولویت و نیازهای اساسی هر ضدانقلاب و اپوزسیون جمهوری اسلامی است!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. تنها چیزی که ندارند همین شعوره

  2. اینا هم مثل وهابیا دارن چرت و پرت بخورد مردم میدن

    خیلی تشکر از وبسایت فوق‌العادتون
    هر روز میبینمتون

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme