https://telegram.me/empireoflies

عقده گشایی BBC فارسی بر علیه سپاه

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در پی اظهارات خصمانه ترامپ در خصوص برجام و خلیج فارس و سپاه پاسداران در هفته گذشته فضایی از اتحاد در میان اقشار عمومی جامعه ایرانی شکل گرفت اما معاندان و کسانی که از اتحاد ملت ایران همواره ناخشنود هستند سعی کردند که از این اتحاد به وجود آمده به نفع اهداف رذیلانه خود استفاده کنند.

شبکه بی‌بی‌سی فارسی با انحراف از سخنان اصلی ترامپ سعی کرد دعواهایی همچون خلیج فارس و خلیج عربی را پررنگ کند تا سخنان اصلی وی در خصوص عدم تائید برجام و تحریم های جدید ایران و فرمان تحریم کل سپاه پاسداران چندان به چشم نیاید. در واقع بی‌بی‌سی با پررنگ کردن بخش های غیر مرتبط سعی می کند که خدشه به برجام از سوی ایران وارد نشود.

در گفتگویی که در این شبکه در چند روز پیش بین دو نفر از سران ضد انقلاب صورت گرفت این شبکه به وضوح سعی داشت رابطه بین مردم ایران با سپاه پاسداران را عملا رابطه ای ناپایدار و خصمانه جا بزند و به همین دلیل سعی میکرد سخنان یکی از میهمانان که به عواقب سخنان خصمانه ترامپ می پرداخت کمتر وقت بدهد و در مقابل به سخنان عنصر دیگر ضد انقلاب که به دولت و نظام جمهوری اسلامی میپرداخت وقت بیشتری اختصاص داده شد.

در این برنامه عمار ملکی که از نیرو های غیر رسمی سازمان مجاهدین خلق می باشد به بیان نظریات ایران ستیزانه خود پرداخت و با پنهان کردن موضع گیری های خصمانه ترامپ این رفتار رئیس جمهور آمریکا را ناشی از دخالت های ایران در امور دیگر کشور ها دانست!

وی که از اتحاد ملت ایران در برابر آمریکا بسیار خشمگین بود با تاکید به این که مردم ایران حامی سپاه پاسداران نیستند به توهین به وزیر امور خارجه و رئیس جمهور ایران پرداخت که گفته بودند ما هم یک سپاهی هستیم.

وی هم چنین در ادامه عقده گشایی های خود نسبت به سپاه پاسداران در فیس بوک خود نوشت:”این ادعا که اکثریت مردم ایران حامی اقدامات سپاه هستند، تنها خوراک برای جنگ طلبان جهان فراهم می سازد: پس باید به ایران حمله کرد چرا که ملت آن هم مانند حاکمانش حامی ماجراجویی و اقدامات تروریستی سپاه هستند.

ایرانیانی که مخالف جنگ هستند، ابتدا از سپاه و جنگ افروزی هایش اعلام برائت می کنند تا به جهانیان نشان دهند که با جنگ و خشونت و تجاوزگری از سوی هر که باشد – ایرانی یا غیرایرانی – مخالفند و به هیچ عنوان عاملان «حمله نظامی به ایران» و «عوامل تحریک کننده آن» را تحمل نخواهند کرد.”
عمار ملکی که همچون سلف خود علاقه ویژه ای به منافقین دارد در ادامه اظهارات خود می نویسد:”آنها که میگویند در برابر تحریم سپاه، همه مردم حامی سپاه هستند میخواهند مردم ایران را شبیه مردم کره شمالی نشان دهند؛ مردمی که بازیچه دست ماجراجویی های جنون آمیز رهبران و نظامیانش هستند. بازیچه این نمایش دروغین و خطرناک نمی شویم.”

گفتنی است که در پی سخنان ترامپ بر علیه نظام اسلامی و سپاه انقلاب اسلامی موجی از حمایت زا یان نهاد انقلابی در میان مردم ایران با #من_سپاهی_ام ایجاد شد ولی چند روز بعد بی بی سی فارسی از هشتگی جدید رو نمایی نمود که مقابل این هشتگ بود وادعا نمود که این هشتگ هم فراگیر شده است در حالی که زور بی بی سی کارگر نیافتاد و این شبکه باز هم به کاهدان زد.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme