https://telegram.me/empireoflies

عقده‌گشایی استعمارنژاد با دروغ‌پراکنی علیه مرحوم حائری

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «رضا حقیقت‌نژاد» روزنامه‌نگار فراریِ شاغل در رسانه‌های بیگانه ازجمله «ایران وایر»، فردی است که چند روز پیش با انتشار توییتی در صفحه شخصی خود، از استعمارگری انگلیسی‌ها به نیکی یاد کرد و آن را یک ارزش دانست. وی که ارتباط نزدیکی با سرویس‌های جاسوسی غربی هم دارد، در توییتش نوشت: “انگلیسی‌دانی هندی‌ها پیامد استعمارست. در مقدمه «جهان مسطح است» توماس فریدمن بخوانید چگونه برون‌سپاری و حسابداری شرکتهای بزرگ برای هندی‌ها شغل و پول جمع کرده، چون انگلیسی بلدند. رشد عالی هند در فناوری هم احتمالا با زبان هندو ممکن نشده، شده؟”

حقیقت‌نژاد ادعا می‌کند که اگر انگلیس به هند حمله نمی‌کرد و این کشور را به استعمار خود در نمی‌اورد و زبانش را به هندی‌ها تحمیل نکرده بود، اکنون هندی‌ها نمی‌توانستند در فناوری‌های مختلف پیشرفت و از این راه در بخش‌های مختلف اشتغال‌زایی کنند؛ پس هندی‌ها مدیون استعمار انگلیسی‌های مو بور و چشم آبی هستند!

این اپوزیسیون فراری که بهتر است به جای «حقیقت‌نژاد» با عنوان «استعمارنژاد» صدایش کنیم، این بار در پی درگذشت حجت‌الاسلام حائری شیرازی، به این فقیه بزرگ اهانت نمود و همچون عمال حکومت معاویه که امام علی(ع) را به بی‌نمازی متهم می‌کردند، مرحوم حائری را که به پاک‌دستی و اخلاق اسلامی شهره بود را بدون ارائه هیچ سند و دلیلی به زمین‌خواری متهم کرد.

دلیل این اتهام‌زنی و دروغ‌پراکنی این خبرنگار فراری را در توییت یکی دیگر از عوامل رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه می‌توان یافت؛ آنجایی که «معصومه ناصری» خبرنگار «رادیو زمانه» به‌سبب آنکه مرحوم حائری در آخرین روزهای حیاتش درباره علوم انسانی اسلامی و مقابله با علوم انسانی غربی و اقتصاد ربوی به اطرافیانش توصیه کرده بود، به ایشان توهین کرده است. گویا این عناصر فراری و جیره‌خوار بیگانگان تحمل شنیدن حرف مخالف را ندارند و با فحاشی به آن پاسخ می‌دهند.

حقیقت آن است که عوامل رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه که پیش و بخصوص پس از فرار به غرب، غربزده و حتی غربپرست شده‌اند، نسبت به دین و باورهای اسلامی عقده و کینه دارند و از هر فرصتی استفاده می‌کنند تا به باورهای دینی مردم چنگ بکشند؛ حتی شده از طریق دروغ‌پراکنی علیه یک روحانی فرزانه.

 

انتهای متن/

«رضا حقیقت‌نژاد» روزنامه‌نگار فراریِ شاغل در رسانه‌های بیگانه ازجمله «ایران وایر»، فردی است که چند روز پیش با انتشار توییتی در صفحه شخصی خود، از استعمارگری انگلیسی‌ها به نیکی یاد کرد و آن را یک ارزش دانست.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.6 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme