https://telegram.me/empireoflies

عظمت «محسن حججی» سلطنت‌طلبان را هم به زانو درآورد+فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ“امید دانا” فعال اپوزیسیون، نسبت به شهادت «محسن حججی» به شکلی غیرمنتظره واکنش نشان داد.

وی در سخنانی به تمجید از شهید پرداخت و گفت: «برخی با [گفتن] اینکه اینها به‌خاطر پول و… می‌روند خودشان را می‌خواهند گول بزنند. یکسری حرف‌هاست که چرندیات است. زنده‌یاد محسن حججی چه دلی دارد، کسی که زن و بچه دارد، ابتدای جوانی‌اش است، می‌دانسته که قرار است [از این دنیا] برود، در وصیت‌نامه‌‌اش هست، در سخنانش هست.»

این فعال سلطنت طلب در بخش دیگری از سخنانش افزود: «اینطور آدم‌ها از دل تاریخ می‌آیند. سرباز ایرانی برای خاک ایران، در برابر دشمنان ایران ایستادگی کرده است. برای ما زیارتگاه است. امروز در مکانی که حججی کشته می‌شود آنجا زیارتگاه است. یک تار موی محسن حججی را، یک نگاه محسن حججی را به هزاران تن از این افرادی که مثل ترسوها پشت پرچم شیر و خورشید مخفی می‌شوند و حاضر نیستند هزینه بدهند نخواهم داد.»

امید دانا تأکید کرد: «مطمئن باشید اگر محسن حججی التماس کرده بود موقع کشته شدن، داعش ده بار فیلمش را پخش می‌کرد. همین که داعش فیلمش را پخش نکرد، معنی‌اش این است که محسن حججی برای ما عزت آورد، برای ما غرور آورد. قهرمان من محسن حججی است. قهرمان من رضا پهلوی یا مریم رجوی نیست.»

دانلود / گزیده سخنان امید دانا در مورد شهید محسن حججی

انتهای پیام/جام نیوز

«امید دانا» فعال اپوزیسیون، نسبت به شهادت «محسن حججی» به شکلی غیرمنتظره واکنش نشان داد و گفت: «قهرمان من محسن حججی است. قهرمان من رضا پهلوی یا مریم رجوی نیست.»

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme