https://telegram.me/empireoflies

عضو گارد شاهنشاهی: رضا پهلوی تنبانش را نمی‌تواند بالا نگه دارد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغهنوز پس از گذشت یک هفته‌ای از برگزاری مراسم سالمرگ محمدرضا پهلوی در قاهره، حواشی دامنه‌دار آن نیز ادامه دارد.

این مراسم که با تبلیغ چند ماهه شهرام همایون مجری شبکه «کانال یک» و علی‌رغم ثبت‌نام افراد در ازای دریافت پول چند هزار دلاری و با پوشش شبکه‌های فارسی‌زبانی نظیر بی‌بی‌سی فارسی و ایران اینترنشنال همراه بود، ولی استقبال چندانی نیز به همراه نداشت.

یکی از این حواشی پوشش و رفتار شرکت‌کنندگان ایرانی این مراسم بود که حتی صدای برخی از عوامل رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه را نیز درآورد.

«محمد منظرپور» خبرنگار سابق شبکه‌های «صدای آمریکا» و «بی‌بی‌سی» و کنونی «ایران اینترنشنال» هم در واکنش به پوشش نامناسب سلطنت‌طلبان در مراسم سالگرد شاه، توییت کرد: “اخه این چه میهن‌پرستیه که با مایو رفته بزرگداشت شاه فقید؟!”

بیشتر بخوانید

پوشش نامناسب سلطنت‌طلبان صدای خبرنگار BBC را درآورد!

فرامرز دادرس از اعضای گارد شاهنشاهی و عنصر ضدانقلاب با حمله شدید به رضا پهلوی و مراسم سالمرگ شاه، در صفحه خود گفت: “یک مشت هوچی خل و چل چرندیاتی سر هم می‌کنند تا از رضا پهلوی خدایگان بسازند. آن هم در قرن ۲۱٫”

وی با تمسخر بیشتر رضا پهلوی ادامه داد: “رضا پهلوی تنبانش را نمی‌تواند بالا نگه دارد. یعنی در کشور ۸۵ میلیونی ایران آدم پیدا نمی‌شود که مردم باید به اسپرم معیوب شاه بسنده کنند؟”

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme