https://telegram.me/empireoflies

عضو سابق ساواک ابتلای رضا‌پهلوی به سرطان را تایید کرد

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند ماه پیش اخباری از برخی نزدیکان رضا پهلوی در محافلی منتشر شد که نشان می داد وی به بیماری سرطان مبتلا شده است.

منابع مورد نظر آن زمان گفته بودند بیماری او شبیه به آن چیزی است که محمد رضا پهلوی به آن مبتلا شد که نوعی خاص از سرطان خون بود که در جهان بسیار کم یاب است و افراد به ندرت به آن مبتلا می شوند و به همین دلیل علاج آن نیز تاکنون به صورت کامل میسر نشده است.
همان زمان اخباری نیز منتشر شد که ظاهرا رضا پهلوی برای درمان خود با صهیونیستها توافقاتی را به عمل آورده قرار است به زودی بهصورت مخفیانه به اسرائیل سفر کند.
اما انتشار این اخبار با واکنشهایی از سوی سلطنت طلبان مواجه شد و اخباری از این دست را به باد استهزا گرفتند و مدعی شدند که این اخبار ساخته و پرداخته ذهن مخالفان سلطنت و رضا پهلوی است و هیچگاه چنین چیزی صحت ندارد و شاهزاده رضا پهلوی در سلامتی کامل به سر می برد!!!
اما اخیرا یکی از مهمترین عناصر سلطنت طلب که در قبل انقلاب عضو ساواک بوده و هم اکنون صاحب یک تلویزیون اینترنتی در فرانسه است در مطلبی در فیس بوک خود این اخبار را به صورت تلویح نزدیک به تصریح تایید نمود و پیش بینی نمود با توجه به اطلاعاتی که دارد سرنوشت رضا ربع پهلوی همچون پدرش مرگ زودرس در غربت خواهد بود.
فرامرز دادرس از اعضای سابق ساواک در متنی نوشته:” سال ها است معتقدم که سلطنت به ایران باز نخواهد گشت و رضا پهلوی جنم هیچ کاری را ندارد. درباره بیماری سرطانش  هم امکان زیاد دارد که در خانواده ارثی! باشد. ارث که فقط سلطنت و ثروت نیست که مورد خوب آن باشد بلکه بیماری ها و برخی مسائل دیگر زندگی هم می تواند ارثی باشد. چندی پیش به ظاهر عکسی از وی منتشر شده! که وی را شبیه روز های پایانی عمر محمد رضا شاه نشان می دهد. عکس واقعی بود ولی برخی حدس می زدند که فتو شاپ باشد و برای من فرستادند و نظر مرا خواستند که البته گفتم عکس واقعی است و فتوشاپ نیست اما از روی یک فیلم برداشته شده و این گمان پیش آمده که فتو شاپ است.”

فرامرز دادرس در ادامه متن خود که معتقد است موضوع سرطان رضا پهلوی قریب به یقین درست است می نویسد:”  این عکس ها را خود شاهزاده پخش می کند و تعمدی کودکانه در این کار نهفته است و اصرار دارد بگوید هنوز زنده و قبراق است و آماده سوار شدن بر تانک های آمریکایی برای فتح تهران !!!.”

وی در ادامه می گوید:” فیلم کوتاهی هم پخش شده که یک صحنه کوتاه از دیالوگ میان رضا و همسرش، بطور ناشیانه صحنه آرایی شده که بله، ایشان رژیم گرفته و بیست کیلو وزن کم کرده است و خلاصه از کارش پشیمان نیست و همسر محترم هم خوشحال است و تمرین یوگا می کنند.”

دادرس در بخشی دیگر از مقاله خود به سبک زندگی عیاشانه رضا پهلوی اشاره می کند که این سبک زندگی را عامل اصلی سرطان وی می داند و مینویسد:” پرخوری، الکل ،سیگار و عدم فعالیت فیزیکی در سن شصت سالگی خطرناک است و اگر حکم طبیب بر گرفتن رژیم نباشد دیر یا زود سکته قلبی یا مغزی به سراغش خواهد آمد. این پسر نشانی از پدر ندارد بویژه در زمینه ورزش.”

البته دادرس اشاره ای به روابط جنسی متعدد محمد رضا پهلوی نمی کند که به گفته یارغارش یعنی اسدالله علم تقریبا هفته ای چند بار با دختران و زنان مختلف خلوت می کرد و همین موضوع و قرص های تقویت جنسی که مصرف می کرد عاملی شد برای مبتلا شدن وی به سرطان و ورزش کردن هم دردی از وی دوا نکرد.

 

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme