https://telegram.me/empireoflies

وقتی عضویت در فرقه انحرافی اولویت شبکه «من و تو» می‌شود!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: “بهترین‌های بهترین‌ها” نام تازه ترین اقدام شبکه من و تو در تبعیض و اولویت بهایی بودن برای برنامه ای جدید در این شبکه بهایی بوده است.

همان طور که در اخبار قبلی به استحضار رساندیم شبکه فرقه ضاله بهائیت “من و تو” بدنبال راهی برای جلوگیری از تباهی خود بوده و برای جذب مخاطب اقدامات روزانه را در دستور کار خود قرار داده است.

در همین رابطه در تبلیغات برنامه چنین بیان می شود که:

“بر اساس رای‌هایی که بینندگان تلویزیون من و تو ارسال کرده اند تهیه شده است. تلویزیون من و تو هر هفته به سراغ یکی از اسطوره‌های موسیقی ایران خواهد رفت و بهترین ترانه‌های آنها را مرور خواهد کرد.در هفته اول بینندگان تلویزیون من و تو شاهد بهترین ترانه های منتخب “ستار”خواننده برجسته موسیقی ایران خواهند بود”

پر واضح است که این شبکه به تازگی در کنار بحران مخاطب بدنبال تبلیغات رسانه برای فرقه خود بوده است، فرقه ای که برای مثال، وابستگان خود را بنام اسطوره های موسیقی ایران بیان می کند.جالب اینکه در تبلیغات برنامه می گویند که بر اساس رای هایی که بینندگان شبکه ارسال نموده اند این فرآیند انجام می شود.

پس در نتیجه به مخاطب چنین القا می نمایند که بهائیت در قسمت های مختلف اسطوره هایی دارد و اینکه طرفداران آن زیاد هستند و این شبکه تنها به خواسته بینندگان نداشته خود عمل نموده و ابتدا ستار را برای این برنامه انتخاب کرده است. این انتخاب را در اولویت قرار داده و نه بهایی بودن ستار (عبدالحسن ستارپور مشهور به ستار ) خواننده دوران محمد رضا پهلوی،  که این خود جای تأمل دارد.

اما ستار که از پیروان فرقه بهائیت بوده وفاداری خود را به این تشکیلات بارها نشان داده و کمک های مالی فراوانی را برای بیت العدل ( مرکز فرماندهی و خط دهی فرقه ضاله بهائیت در اسرائیل) داشته است.

وی با اجرای کنسرت های مختلف در این زمینه همچنین برگزاری کنسرت با عهدیه دیگر خواننده زن بهایی خوش خدمتی خود را به تشکیلات ثابت نموده است.همچنین این عامل بهایی در نقش یک سلطنت طلب و طرفدار ربع پهلوی هم بازیگر خوبی بوده و همچنان به عنوان یک حامی برای این موضوع فعال بوده و هست.

555-2

ستار در حال شنیدن گزارشات مسائل مربوط به بیت العدل

واتر-مارک

ستار در حیفا (بندری در سرزمین های اشغالی  در کنار بهائیان، بیت العدل)

واتر-مارک3

تبلیغات در فضای مجازی و فیس بوک و خشنودی بهاییان از کمک های ستار به بیت العدل

واتر-مارک6

کنسرت دو خواننده بهایی در کانادا برای کمک  مالی به بیت العدل

واتر-مارک4

واتر-مارک5

ستار و عهدیه دو خواننده بهایی در کنار یکدیگر در کنسرت کانادا

انتهای پیام/دیده‌بان

“بهترین‌های بهترین‌ها” نام تازه ترین اقدام شبکه من و تو در تبعیض و اولویت بهایی بودن برای برنامه ای جدید در این شبکه بهایی بوده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. واقعا براتون متاسفم که سر تا پا دروغ مینویسین. شما که مسلمون هستید کجای دنیا رو گرفتین؟

    • همه ی حقایق دنیا رو میشه به راحتی دروغ فرض کرد، چشماتو باز کن ببینی به کجا رسیدیم، مگه با حمایت از این فرقه های صهیونیستی آدم به جایی می رسه؟!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme