https://telegram.me/empireoflies

عصبانیت وبسایت وابسته به CIA از سریال پایتخت!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: با آنکه چند روزی از پایان پخش سریال پایتخت۵ میگذرد، ام هنوز واکنش‌ه به این مجموعه تلویزینوی بخصوص در فضای مجازی ادامه دارد.

پرداختن به موضوع مدافعان حرم و تمسخر تروریست‌های داعش در این سریال، سبب عصبانیت بسیاری از عناصر اپوزیسیون و رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه شد و آنها در کمال تعجب، سریال پایتخت ۵ را به ترویج خشونت متهم کردند و به‌بهانه‌های مختلف کوشیدند تا این سریال و عواملش را آماج حملات خود قدم دهند، تنها به این دلیل که با تروریست‌های داعشی شوخی کرده است!

رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، برای زیرسوال بردن سریال مذکور، سعی کردند با بزرگ جلوه دادن حمایت مالی موسسه «اوج» از این سریال، پایتخت۵ را اثری سفارشی و حکومتی جلوه دهند. «ایران وایر» یکی از رسانه‌هایی بود که به سریال مذکور واکنش تندی نشان داد و تیتر زد «رد پای سربازان گمنام امام زمان در سریال پایتخت». این وبسایت آمریکایی که زیر نظر سازمان سیا و توسط «مازیار بهاری» جاسوس ایرانی-آمریکایی مدیریت میشود، غیب گفته و سخن از رد پای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این سریال کرده! در حالی که در ابتدای پخش این سریال لوگو موسسه اوج به نمایش در می‌آید و مخفی‌کاری در آن مجود ندارد، اما این رسانه‌های وابسته و جیرخوار با هر ترفند و بهانه‌ای در پی تخریب آثار هنری ارزشی هستند. این در حالی است که بسیاری از آثار سینمایی آمریکایی هم به‌طور مستقیم و یا غیرمستقیم با حمایت ارتش و دستگاه امنیتی آمریکا ساخته می‌شود و از محتوای این فیلمها کاملاً می‌تواند فهمید که در راستای سیاست‌های حکومت ایالات متحده آمریکا است. رسانه‌هایی مانند «ایران وایر» هیچگاه در برابر آثار حکومتی در سینما و تلویزیون غرب بخصوص آمریکا سخن نمی‌گویند، اما کافی است نهادی مانند سپاه در ساخت سریالی مانند پایتخت۵ یا فیلم سینمایی «به وقت شام» کمک کند، تا آسمان به ریسمان ببافند و دروغ‌های شاخ‌دار بگویند.

 

انتهای متن/

با آنکه چند روزی از پایان پخش سریال پایتخت۵ میگذرد، ام هنوز واکنش‌ه به این مجموعه تلویزینوی بخصوص در فضای مجازی ادامه دارد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme