https://telegram.me/empireoflies

عصبانیت مشترک اطرافیان «ربع پهلوی» و اسرائیل از نزدیکی ایران و حزب‌الله لبنان

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در طول سال‌های پس از انقلاب اسلامی بسیاری از عناصر و گروه‌های اپوزیسیون با دشمنان ملت ایران و بخصوص رژیم صهیونیستی ارتباط داشته و دارند.

با آنکه بسیاری از آنان از ترس بی‌آبروتر شدن در نزد ملت ایران این ارتباط را مخفی می‌کنند، اما برخی از این عناصر هم که آب از سرشان گذشته، این ارتباط را علنی می‌کنند؛ مانند «امیرعباس فخرآور» و «ربع پهلوی» که رسماً تصویر دیدار و ارتباطشان با مقامات صهیونیست را منتشر کردند یا تلویزیون «من‌وتو» که رسماً از ارتباطش با رسانه‌های رژیم صهیونیستی سخن می‌گوید.

در این میان، شورایی موسوم به «شورای ملی ایران» که توسط جمعی از عمدتاً عناصر سلطنت‌طلب تشکیل‌شده، طی خبری از سفر مقامات ایران به ریاست رئیس سازمان صداوسیمای ایران به لبنان و دیدار با مقامات حزب‌الله لبنان ابراز ناراحتی کرد. سران این شورای کذایی همچون سران رژیم صهیونیستی با عصبانیت از ارتباط نظام جمهوری‌اسلامی و نیروهای مقاومت در منطقه بخصوص حزب‌الله لبنان، در صفحه فیسبوک خود نوشتند: “تفاهم‌نامه همکاری بین صداوسیما و حزب‌الله لبنان
در راستای اعتلای فرهنگی در نظام ولایت‌فقیه، رئیس صداوسیما در سفر به بیروت، پس از بازدید از شبکه العالم، به دفاتر دو شبکه المنار و المیادین وابسته به حزب‌الله رفت و یک قرارداد همکاری با حزب‌الله لبنان برای تولیدات فرهنگی!!! امضاء کرد. بودجه این شبکه‌های عربی و ده‌ها شبکه دیگر در خاورمیانه، از جیب مردم ایران پرداخت می‌شود. البته از آنجا که به گفته مسئول حزب‌الله، این هزینه‌ها برای دفاع از جبهه مقاومت است، خرج کردن از سفره مردم ایران برای رشد واپسگرائی در منطقه، کاملاً حلال و پسندیده است …”

هر چند که اراجیف عناصر این شورای کذایی و در آستانه انحلال ارزش جواب دادن ندارد، اما در همین حد باید گفت که با یک جست‌وجوی کوچک می‌توان دانست که شبکه «المیادین» وابسته به حزب‌الله لبنان نیست بلکه مربوط به جریانان مسیحی موسوم به هشت مارس در لبنان است. درباره دیگر ادعاهای مضحک اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی درباره خرج شدن پول‌های ملت به‌جای هزینه شدن برای رفع فقر در کشور، در عراق و سوریه و لبنان هم بسیار سخن گفته شدن و اگر فردی کمترین میزان عقل و آگاهی داشته باشد می‌داند که در هر کشوری هزینه عمرانی و دفاعی و محرومیت‌زدایی جدا از یکدیگر است و امنیت مهمترین اصل می‌باشد.

 

 

انتهای متن/

با آنکه بسیاری از آنان از ترس بی‌آبروتر شدن در نزد ملت ایران این ارتباط را مخفی می‌کنند، اما برخی از این عناصر هم که آب از سرشان گذشته، این ارتباط را علنی می‌کنند؛ مانند «امیرعباس فخرآور» و «ربع پهلوی» که رسما تصویر دیدار و ارتباطشان با مقامات صهیونیست را منتشر کردند یا تلویزیون «من‌وتو» که رسما از ارتباطش با رسانه‌های رژیم صهیونیستی سخن می‌گوید.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.7 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme