https://telegram.me/empireoflies

عصبانیت علی افشاری از انتسابش به منافقین

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چندی پیش در مراسمی در آمریکا که به مناسبت چهلم کشته شدگان حوادث آبانماه برگزار شده بود علی افشاری در این مراسم سخنرانی نمود. به گزارش یکی زا سایت های سلطنت طلب افشاری که خود را فردی آزادی خواه و اصلاح طلب می داند و با گروهک های تروریستی مخالف نظام زاویه دارد در کنار هواداران شورای ملی مقاومت ایران و حزب کمونیست کارگری ایران ایستاد و سرود سازمان چریک‌های فدایی خلق ایران را همخوانی نمود!

در این تجمع که مقابل دفتر حفاظت منافع جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، شماری از فعالین جنبش چپ ایران در منطقه واشنگتن از گروه ها و طیف های مختلف از جمله لیلا جدیدی (عضو کمیته مرکزی سازمان چریکهای فدایی خلق ایران، سازمانی که عضو شورای ملی مقاومت ایران است) و مجید آذری (عضو حزب کمونیست کارگری ایران) در کنار شماری از فعالین چپ و علی افشاری (عضو رهبری همبستگی جمهوری‌ خواهان ایران) در کنار هم ایستادند، و متنی را به زبان انگلیسی خواندند در تجمع ، علی افشاری و فرامرز رفیعی زاده سخنان کوتاهی بیان کردند، و در همبستگی با خانواده کشته شدگان آبان،سرود «خون ارغوانها» از سرودهای سازمان چریک‌های فدایی خلق ایران را که توسط سعید سلطان پور سروده شده، خواندند.

اما این موضوع و انتشار خبر شرکت کردن افشاری توسط رسانه سلطنت طلب امروز نما به مزاق وی خوش نیامده و علیه این رسانه سلطنت طلب کیفر خواستی را مطرح نموده تا این سایت را در دادگاههای آمریکا رسوا کند.

علی افشاری در کیفر خواست خود چنین نوشته که سایت امروز نما به روایت تحریف آمیزى از تجمع عده اى از ایرانیان ساکن واشنگتن دى سى مقابل دفتر حفاظت منافع جمهورى اسلامى پرداخته و با خلاف واقع گویى آشکار جورى وانمود کرده است که بنده در برنامه مشترکى با هواداران شوراى ملى مقاومت و حزب کمونیست کارگرى حضور یافته ام در حالی که این برنامه محصول برنامه ریزى مشترک نیروهاى جمهورى خواه منطقه واشنگتن دى سى بوده است.
افشاری در ادامه کیفر خواست خود نوشته دلیل این کار رسانه امروزنما را می داند و از آنجایی که این رسانه در حال حاضر به یک یک گروه فشار رسانه اى تبدیل شده و همچنین گفته گرداننده این رسانه  همزمان هم شیفتگى زیادى به رضا پهلوى و منافقین دارد و هم مخالف دو آتشه انقلاب بهمن ۵۷ است که در آینده پشت پرده این موضوع را روشن خواهد کرد.

اما امروز نما به مدیریت آذر بهاری در جواب اتهامات علی افشاری گفته سخنان افشاری در خصوص مشی رسانه امروز نما کاملا ضد و نقیض است و کسی نمی داند که منظور وی از این سخنان چیست.

امروز نما در ادامه با اشاره به جیره خور بودن افشاری از رسانه های معاند می نویسد افشاری که این چنین برای تخریب امروز نما شتاب داشته است، از بام تا شام در سه راهی بی بی سی، رادیو فردا و ایران اینترنشنال لحاف و تشک پهن کرده، و از آن جا که از این سه رسانه غربی و عربی چک دریافت می کند، از آنها نمی پرسد، چرا آن رسانه ها، حضور او را در کنار هواداران شورای ملی مقاومت ایران و حزب کمونیست کارگری ایران گزارش نکرده اند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme