https://telegram.me/empireoflies

عصبانیت ضد انقلاب از همکاری سپاه با ادارات و ارگان‌ها

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از انقلاب نیوز، شهرداری تهران در هفته های گذشته قراردادی عمرانی را با قرارگاه خاتم الانبیا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به امضا رساند که بازتاب های زیادی را به همراه داشته است و ضد انقلاب داخل و خارج را بشدت عصبانی کرده است.

سالهاست که قرارگاه خاتم الانبیا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف عمران و آبادانی کشور فعالیت می کند و پروژه های بسیار عظیمی را تا به حال به اتمام رسانده است که در راستای آبادانی کشور موثر بوده و کشور را از وابستگی به بیگانگان نجات داده است.

شهردای تهران هم از سالهای گذشته در راستای اجرای پروژه های عظیم شهر سازی شهر تهران با قرارگاه خاتم الانبیا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همکاری داشته و دارد ولی عقد قرارداد اینبار شهرداری تهران با قرارگاه خاتم الانبیا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بشدت ضد انقلاب داخل و خارج را عصبانی کرده و چند وقتی است که وسیله حمله به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شده است.

پل طبقاتی و استثنایی و منحصر به فرد “صدر” در تهران، یکی از آخرین پروژه هایی است که شهرداری تهران به قرارگاه خاتم الانبیا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سپرده است و در مدت زمان بسیار کمی به عرصه بهره برداری رسید و هزاران پروژه دیگر که در تهران امروز شاهد آن هستیم، از تونل های عظیم مترو گرفته تا سد سازی و راه سازی و اتوبان و پروژه های نفت و گازی و … که در ایران اسلامی امروز باعث آبادانی شده است.

قرارگاه خاتم الانبیا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سراسر کشور هزاران پروژه عمرانی و نفت و گاز و همچنین پروژه هایی در راستای محرومیت زدایی در دست اقدام دارد و با ارگانها و ادارات مختلف ارتباط و نزدیکی داشته و دارد تا عنوان ” ما می توانیم ” که مد نظر مقام معظم رهبری است را در عرصه عمل به اثبات رسانده و باز هم خواهند رساند.

علاوه بر ضد انقلاب برخی چهره های معلوم الحال هم نسبت به این عقد قرارداد همراه با ضد انقلاب شده اند و بشدت از این اقدام ارزشمند شهرداری تهران عصبانی شده اند.

قرارگاه خاتم الانبیا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که پس از جنگ تحمیلی و حتی در طول سالهای جنگ نیز در سراسر کشور آبادی و آبادانی داشته و دارد ، همچنان خاری بوده است در چشمان دشمنان داخلی و خارجی ایران اسلامی که منافع شان با اجرای پروژه های موفق قرارگاه خاتم الانبیا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به خطر می افتاده است.

علیرضا نوری زاد که هر از چندی دیوانگی اش را به نمایش عموم در می آورد تا با خوش خدمتی در میان ضد انقلاب جایی بازد کند در نوشته ای در صفحه رسمی اش در فیس بوک بشدت از این اقدام شهرداری تهران در عقد قرارداد با قرارگاه خاتم الانبیا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصبانی شده و به فحاشی و هتاکی روی آورده است.

قرارگاه خاتم الانبیا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در درون سپاه پاسداران است فقط و فقط در راستای آبادای و آبادانی ایران اسلامی و همچنین اشتغال زایی و درآمد برای کشور گام بر میدارد اما دشمنان داخلی و خارجی که از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کینه و عقده در دل دارند می خواهند با جو سازی بر علیه سپاه اقدامات ارزشمند این ارگان انقلابی را زیر سوال ببرند و هدف ضربه زدن و زیر سوال بردن انقلاب را دنبال می کنند.

اقدامات ارزشمند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول سالهای متمادی پس از انقلاب برای هیچ ایرانی پوشیده نیست، از آبادانی گرفته و ساخت و ساز و اشتغال زایی و ایجاد درآمد برای کشور گرفته تا دفاع از اهداف انقلاب اسلامی و خنثی کردن توطئه های دشمنان برای ضربه زدن به ایران و انقلاب اسلامی و مبارزه با عناصر خودفروخته ضد انقلاب داخلی و خارجی، که همواره دشمنان از عنوان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، لرزه بر اندامشان می افتد و از ترس همچون موش به سوراخ می گریزند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme