https://telegram.me/empireoflies

عصبانیت ضد انقلاب از برد شیرین ایران در مقابل قطر

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: عصر روز پنج شنبه هفته گذشته در راستای بازی های مقدماتی جام جهانی در تهران دو تیم کشورمان و قطر به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه شیرین دو بر صفر به نفع ایران به پایان رسید.

در اواخر بازی به دلیل برخی از تحرکات از طرف بازی کنان و کادر فنی دو تیم دقایقی بین دو طرف درگیری فیزیکی رخ داد که با حاشیه های بسیاری رو به رو شد این درگیری ها همچنین در فضای مجازی واکنش هایی را به همراه داشت تا جایی که به دعوای عربی ایرانی تبدیل شد و برخی از فرصت طلبان از این حاشیه یک بازی فوتبال استفاده کردند و آن را مستمسکی برای حمله به اقوام ایرانی و خصوصا عرب زبانان ایرانی قرار د ادند.

البته در همه جاهای دنیا درگیری در بازی های ملی و باشگاهی وجود دارد و نمی توان از یک درگیری ساده به دشمنی بین ملت ها تعبیر نمود ولی برخی از وطن فروشان از این درگیری های جزئی فرصتی می سازند تا کشور خود و مردمانش را در مقابل ملت های دیگر تحقیر کنند نمونه اش را می توان در سال های اخیر در بین کارکنان شبکه های ماهواره ای جستجو نمود که از پست ترین وطن فروشان دور از وطن هستند که به خاطر یک مشت دلار حتی حاضرند به ملت خود و سرزمین آبا و اجدادیشان نیز توهین کنند تا شاید بتوانند در غربت شکم خود را سیر کنند.

به عنوان نمونه کیوان حسینی خبرنگار و تهیه کننده صدای آمریکا در خصوص حاشیه های بازی ایران و قطر اظهار فضل نموده و از شدت عصبانیت از شکست حامی مالی داعش و این رادیو موضوع تابعیت دوگانه بازیکنان قطر را مستمسک قرار داده و تاکید گزارشگر بازی در تلویزیون ایران را باعث حاشیه های بازی دانسته و نوشته:”اصرار بیش از اندازه بر «خارجی» بودن بازیکنان این تیم در تلویزیون ایران نشان می‌دهد که دستکم ایرانی‌ها فاصله زیادی دارند با روزی که بتوانند درهای خانه‌شان را به روی «خارجی»‌ها باز کنند و ایرانی‌شدن آنها را بپذیرند.این نگاه تبعیض‌آفرین است و باید تغییر کند. رفتار صدا و سیما و صحبت‌های گزارشگران مبتذلی مانند جواد خیابانی که حتی تلفظ درست نام کشورها را نمی‌داند، به این اعتقادات تبعیض‌آفرین دامن می‌زند”

فرین-عاصمی۱

فرین عاصمی در کنار کیوان حسینی و بیتا ملکوتی (همسر نیوشا بقراطی)

وی که از شدت عصبانیت از نتیجه حاصله به فرافکنی و شاذ گویی پناه برده خواسته در این فرصت هم از دشمنی با ملت و نماد های ملی ایران و یکی از وقایعی که همواره باعث اتحاد ملی ایران می شود این اتحاد را به تفرقه بین اقوام ایرانی بدل کند و دشمنی بی اندازه خود را با ملت و مردم و اقوام ایرانی یک بار دیگر بر همگان ثابت کند.

 کیوان حسینی در سال ۸۱ به طور غیرمجاز از ایران خارج شد و درخواست پناهندگی داد و به رادیو فردا پیوست.وی مدت ها بدون ازدواج قانونی با فرین عاصمی یکی دیگر از مجریان رادیو فردا زندگی مشترک داشتند.

فرین و کیوان که در سال ۲۰۰۳ به استخدام رادیو فردا درآمده بودند، در ۳۱ آگوست سال ۲۰۰۸ از رادیو فردا استعفا دادند و به شبکه دولتی انگلیس یعنی بی‌بی‌سی(BBC) رفتند. اما بعد از ۲ سال که فشار گرانی و مسائل اقتصادی ناشی از زندگی در لندن و همچنین تنش‌های رایج در بی‌بی‌سی، ماندن در انگلستان را سخت کرده بود، دست از پا درازتر دوباره به رادیو فردا برگشتند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme