https://telegram.me/empireoflies

عصبانیت ضد‎انقلاب از موضع ضداسرائیلی بازیکن تیم ملی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: حضور دو تن از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران که در باشگاه باشگاه پانیونیوس یونان بازی می کردند در مقدماتی لیگ اروپا مقابل تیم مکابی اسرائیل واکنش‌های گسترده‌ای در داخل و خارج ایران به همراه داشت.
این دو بازیکن که در بازی رفت تیمشان را در سفر به رژیم صهیونیستی همراهی نکردند، در بازی برگشت و در حالی که مچ‌بندهایی به شکل پرچم ایران به دست داشتند، مقابل حریف به زمین رفتند، آن‌هم در حالی که پیش از این بازی باشگاه یونانی در بیانیه‌ای از آن‌ها خواسته بود تا با احترام به قراردادشان باشگاه را یاری دهند.
به دنبال حضور این دو بازیکن تیم ملی، فدراسیون فوتبال ایران ضمن محکوم کردن حضور این دو نفر در بازی مقابل یک تیم باشگاهی رژیم صهیونیستی با انتشار بیانیه‌ای با گفتن این که این دو نفر “علی‌رغم فشارهای سنگین وارده از سوی باشگاه یونانی، در دیدار رفت در فلسطین اشغالی حاضر نگردیده و این مهم را با پذیرش جریمه‌های مالی رعایت کردند” تصمیم در مورد آن‌ها را به ” پس از گفت‌وگوی رو در رو با این دو بازیکن و لحاظ کردن نظرات قبلی فدراسیون به نامبردگان” موکول کرد. البته هنوز هم نتیجه ای از گفتگو ها و تصمیماتی که در فدراسیون فوتبال رخ داده است به بیرون درز نکرده است و این دو بازیکن هم اظهار نظری در این خصوص نکرده اند.

اما در این میان واکنش ها به حضور به دور از شان این دو بازیکن تیم ملی فوتبال در فضای مجازی هم جالب توجه بود و برخی نظرات مخالف و تعدادی هم موافق این حضور بوده اند اما واکنش هم تیمی های این بازیکنان و بازیکنان تیم ملی به این موضوع هم قابل توجه بود مثلا یکی از بهترین بازیکنان سال های اخیر ایران و تیم ملی فوتبال که آقایی گل لیگ برتر را هم به یدک می کشد در صفحه توئیتر خود به نقل از رهبر معظم انقلاب نوشت که اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید.

مهدی طارمی که بازیکن پرسپولیس هم هست ظاهرا در واکنش به اقدام هم تیم های خود در مسابقه در برابر تیم اسرائیلی که اعتراض های شدیدی را در جامعه ایرانی به همراه داشته با نوشتن این جمله نشان داده که بازیکنان تیم ملی مانند دیگر ملت ایران دشمن دائمی و اصلی خود را اسرائیل جنایت کار می دانند و هیچ گاه عملی را که نشان دهنده رسمیت بخشیدن به این رژیم جعلی باشد را انجام نمی دهند.

اما این موضع گیری بازیکن تیم ملی عصبانیت برخی از ضد انقلاب را به همراه داشت مثلا آرش بهمنی یکی از نویسندگان ضد انقلاب که در سایت های روز آنلاین و ایران وایر کار می کند در توئیتر خود درخواست کرده که وی را از تیم ملی فوتبال به دلیل این اظهارات ضد اسرائیلی اخراج کنند!

این موضوع نشان می دهد که افرادی مثل بهمنی چقدر از ضد اسرائیلی بودن ملت ایران نگران و هراسان هستند و بابت کمک هایی که از طرف اسرائیلی می گیرند مجبور هستند که این مواضع را اختیار کنند تا مبادا که چیره و ماجبشان قطع شود.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme