https://telegram.me/empireoflies

عصبانیت خانواده مهاجرانی از شباهت‌هایشان با تروریست‌ها

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغهمایش منافقین در روز شنبه که با همکاری دولت های غربی در حومه پاریس برگزار شد تا کنون حواشی بسیار زیادی در بین گروه ها و جریان های ضد انقلاب داشته است.

از افراد جدا شده از این فرقه گرفته تا حامیان منافقین در اروپا و آمریکا به حاشیه های این گردهمایی پرداخته اند.از جمله افرادی که در این فرصت می خواست از این آشفته بازار حمله به منافقین و تروریستها برای خود تحفه ای بر چیند یکی از حامیان سابق تجدید نظر طلبان و حامی گروه های غرب گرا درایران است که بر حسب اتفاق همسر سابق وی زمانی در ایران جزء هیات دولت بوده و اتفاقا کمک های مالی فراوانی این خانواده از حامی اصلی منافقین یعنی عربستان سعودی دریافت کرده است.

جمیله کدیور همسر سابق عطاالله مهاجرانی این روز ها در گوشه ای آرام و بی صدا در حال گذران زندگی است در بهبوهه این لگد پراکنی به منافقین که به حق نیز می باشد در توییتر خود از مخاطبان خود خواسته بود شباهتی بین داعش  و منافقین پیدا کنند تا با این موضوع به جنگ نفاق برود و بر حسب اتفاق کاربران نیز از خجالت وی در آمده و با یاد آوری دریافتی های خانوادگی وی از حاکمان سعودی این امر را جزء نقاط مشترک بین داعش و منافقین و خانواده مهاجرانی دانستند.

البته وی که خود را حامی آزادی بیان و طرفدار شعار زنده باد مخالف من می داند تمامی افرادی را که این نکات را بر وی یادآوری کرده بودند را بلاک نمود و از دیروز صفحه توییتر خود را از حالت عمومی خارج نموده است.

هم چنین برخی از مخاطبان وی از این گونه برخورد خانم کدیور که در شان و جایگاه سیاسی شان نیست متعجب شده اند و وی را به سعه صدر و تحمل نظر مخالف دعوت نموده اند.

سایت ویکی لیکس سال گذشته در همین ایام بیش از ۶۰ هزار سند منتشر کرد که اغلب آن‌ها با سربرگ وزارت خارجه عربستان سعودی بودند و برخی با علامت «محرمانه» یا «فوری» نشانه‌گذاری شده‌ بودند در میان این اسناد، سندی بود که در رسانه‌های جهانی و ضد انقلاب انعکاس زیادی داشت؛ سندی درباره بورسیه شدن پسر عطاءالله مهاجرانی در انگلیس توسط رژیم سعودی بود.

وزارت دارایی عربستان بر اساس درخواست عطاء الله مهاجرانی اعطای بورسیه به پسر او را برای تحصیل در مقطع دکترا در دانشگاه «وارویک» انگلیس پذیرفته بود.

بر اساس این سند عربستان پرداخت هزینه شصت و پنج هزار پوندی تحصیل علی مهاجرانی در دانشگاهی در انگلیس را پذیرفته بود که شامل دوازده هزار و صد و پانزده پوند هزینه سالانه تحصیل سالانه به مدت چهار سال (۲۰۱۵-۲۰۱۱) و چهار هزار و دویست و پنجاه و شش پوند به عنوان هزینه مسکن در نظر گرفته بود.

سند ویکی لیکس در خصوص بورسیه شدن فرزند جمیله کدیور توسط آل سعود

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: همایش منافقین در روز شنبه که با همکاری دولت های غربی در حومه پاریس برگزار شد تا کنون حواشی بسیار زیادی در بین گروه ها و جریان های ضد انقلاب داشته است. از افراد جدا شده از این فرقه گرفته تا حامیان منافقین در اروپا و آمریکا …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme