https://telegram.me/empireoflies

عصبانیت اپوزیسیون از دفاع تمام قد رئیس سنای بلژیک از حجاب

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ماه های گذشته بسیاری از طرفداران دروغین زنان ایرانی در راستای حمایت از این زنان برای احقاق حقشان و با همراهی مدیر کمپین آزادی های یواشکی در  ایران که بعد از دوسال کار کردن در انگلیس و آمریکا از  بی حجاب کردن زنان ایرانی فقط چند عکس بدون حجاب از بالای پشت بام ها و میان جنگل های انبوه توسط زنان ایرانی نصیبش شده  در اقدامی از میهمانان و دیپلمات ها و توریست هایی که به ایران سفر می کنند درخواست می کنند که در سفر به ایران برای بی احترامی به قوانین مدنی ایرانیان و حمایت از زنان ایرانی حجاب از سر خود بردارند و با این کار به کمپین آنها برای مبارزه با حجاب کمک نمایند.

اما در این میان نه تنها هیچ زن خارجی در ایران برای این زنان خارج نشین مزدور تره خورد نکرده بلکه حتی پس از خارج شدن از ایران نیز بر موضع خود باقی می مانند و در اقامی قابل تقدیر از قوانین جمهوری اسلامی دفاع نیز می کنند.

در یک مورد یکی از زنان مخالف جمهوری اسلامی در بلژیک که سال هاست با اقدامات ایذایی و کم فروغ سعی دارد برای رسانه های غربی خوراک رسانه ای تهیه کند در مناظره ای در یکی از تلویزیون های بلژیک به رئیس مجلس سنای این کشور که اخیرا به ایران سفر کرده بود و در این سفر حجاب اسلامی را رعایت نموده بود از وی به شدت انتقاد نمود

دریا-صفایی

دریا صفایی که در کشور بلژیک به شغل دندانپزشکی مشغول است، و از آنجا فعالیت های ضد ایرانی خود را پی گیری می کند در جریان مسابقات سال گذشته تیم ملی والیبال ایران در کشورهای خارجی با دردست‌داشتن پرچم‌های شیروخورشید و دست‌نوشته‌هایی، تلاش می‌کرد خود را اپوزسیون جمهوری‌اسلامی و حامی حقوق بانوان معرفی کند. وی در این راه توانست با چند رسانه نه‌ چندان مهم اروپایی مصاحبه کند و تصویرش در چند تلویزیون محلی پخش شد.

وی در انتقاد شدید به کریستین دوفرین رئیس مجلس سنای بلژیک از وی سوال نمود که چرا به قوانین به اصطلاح ضد زن در ایران اعتراضی نکرده و چگونه وی که یک زن غیر مسلمان است و اعتقادی به حجاب ندارد در ایران حجاب بر سر نموده است.

۲۰۱۶-۰۵-۱۰_۱۵-۴۱-۰۴

در این مناظره دوفرین از حجاب زنان ایرانی دفاع نموده و این نوع حجاب را جزء فرهنگ زنان ایرانی دانسته و می گوید همه زنانی که به ایران سفر می کنند باید این قوانین را رعایت کنند وی در ادامه سخنان خود می گوید ادعاهایی که زنان اپوزیسیون ایرانی در ارتباط با نابرابری حقوق زنان در ایران با مردان دارند در خیلی از کشور های اروپایی و به ویژه بلژیک نیز وجود دارد و این امری طبیعی است .

البته دریا صفایی از این سخنان رئیس سنای بلژیک به خشم آمده و انتظار چنین سخنانی را از وی نداشته و شروع کرده به بد گویی از کشورش و قوانین به اصطلاح ضد زنانه آن که با واکنش مجری برنامه و دعوت به آرامش وی مواجه می شود .

در این مناظره بیشتر زمان را دریا صفایی با حالت عصبانیت حتی بدون  تعادل روانی به داد و هوار زدن مشغول بود و تا جایی که مجری برنامه وی را تهدید به کنار گذاشتن از مناظره کرد و بدین ترتیب منطق و رفتار خود را در برابر یک زن بلژیکی موافق قوانین ایران نشان داد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme