https://telegram.me/empireoflies

عزاداری «Gem Tv» برای شاهزاده عرب راز «سعید کریمیان» را برملا کرد +تصاویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه عنصری است که از طریق آن می‌توان بیشترین تاثیر را بر یک جامعه داشت. دشمنان نظام چه ایرانی‌های ضدانقلاب و چه بیگانگان در سال‌های اخیر از هیچ‌گونه تلاشی برای رسیدن به اهداف خود دریغ نکردند و همواره سعی داشتند تا با راه اندازی شبکه‌ها و برنامه‌های مختلف ازطریق سرمایه‌های هنگفت به اهداف شوم خود برسند و تفکر ایرانی اسلامی را از بین ببرند.

یکی از این شبکه‌های پرسروصدا که اتفاقا در این اواخر نیز به بازیگران دسته چندمی ایرانی روی آورده، “شبکه جم تی‌وی” است.

 

سعید کریمیان شبکه جم

 

“جم گروپ General Entertainment and Music Group” یا همان شبکه جم تی وی در سال ۲۰۰۶ با شعار “جم همه شما را دوست دارد!” و با مدیریت “سعید کریمیان” کار خود را آغاز کرد.

جم که عنوان‌هایی مانند شبکه ضد فرهنگی و شبکه ضد خانواده را با خود یدک می‌کشد، قصد دارد «ترویج بی بند و باری و بی‌حیایی»، «قبح زدایی از خیانت زن و مردم به یکدیگر»، «بی‌معنا کردن ارزش‌های دینی و اسلامی»، «رواج تفکر شیطان پرستی در بین جوانان»، «سیاه نمایی از داخل جامعه ایران» و … را به مردم دیکته کند.

شبکه جم در سال‌های گذشته با ارتقای شبکه و گسترش آن به بیش از ده  شبکه دست پیدا کرد. مدیران مجموعه همچنین وعده راه اندازی چند کانال جدید با مضوعات مختلف را دادند اما طی اتفاقاتی مبهم در تاریخ ۱۳ ژانویه ۲۰۱۳ ، پخش شبکه به صورت غیرمنتظره‌ای قطع شد و از این تاریخ به بعد مباحث ضد و نقیض در رابطه با چرایی قطع شبکه به وجود آمد و  بعد از ۱۲ روز از تاریخ ۲۴ ژانویه این شبکه پخش خود را مجددا آغاز کرد.

موضوعی که همیشه برای بسیاری چه در داخل و چه در خارج از کشور جای سوال داشته، نحوه تامین مخارج و هزینه‌های هنگفت این شبکه و شخص سعید کریمیان بوده است.

 

سعید کریمیان

 

سعید کریمیان یکی از اعضای گروهک منافقین است که حدود سه سال به همراه خانواده خود در پادگان اشرف زندگی می‌کرد. کریمیان کارش را در شبکه رادیویی “صدای ایران” (اولین رادیو ۲۴ ساعته فارسی زبان که به منظور مبارزه با نظام جمهوری اسلامی ایران در آمریکا تاسیس شد) آغاز کرد.

سپس به شبکه تلویزیونی “سیمای آزادی منافقین” ملحق شد و بعد از مدتی فعالیت از سال ۱۳۸۵ شبکه‌ای را تحت عنوان “جم” در لندن راه‌اندازی کرد.

افشاگری‌ها درباره جم از کجا آغاز شد؟

“مهدی خزعلی” ، “سارا رهبری” و “سینا ولی الله زاده” کسانی هستند که طی سال‌های گذشته به افشاگری درباره مسائل پشت پرده “شبکه جم” و سعید کریمیان پرداختند.

افشاگری‌های این سه فرد طی دو سه سال اخیر به طور گسترده در خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری معتبر داخل کشور بازتاب داشت که در این گزارش تنها جهت اطلاع مخاطبان به اختصار به آن می‌پردازیم …

* مهدی خزعلی در تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۹۱ در بیانیه ای تحت عنوان آقازاده و شبکه‌های ماهواره‌ای از ارتباط پنهانی سعید کریمیان با افرادی در داخل ایران از جمله برادرش، علیرضا خزعلی پرده برداشت. اما در مقابل علی رضا این اتهامات را رد می‌کند و البته دست به افشای ارتباط سعید کریمیان با سازمان تروریستی مجاهدین خلق می‌زند.

* سارا رهبری از ارکان مهم شبکه جم و شبکه فارسی ۱ بود. سارا رهبری به گفته خود با پیشنهاد و اصرار مدیر شبکه جم در این شبکه مشغول به کار شد که می توان او را از عوامل اصلی و تأثیرگذار در هر دو شبکه دانست. همکاری وی با گروه جم کمک شایانی به گروه جم کرد اما بر خلاف انتظار همگان وی به یکباره از این شبکه جدا شد.

 

سارا رهبری

پیام سارا رهبری در صفحه فیس بوکش درباره جدایی از جم

 

* سینا ولی الله از عوامل فارسی وان در تاریخ ۸ آبان ۱۳۹۱ با درج پستی در صفحه  فیس بوکش، به  افشاگری علیه  سعید کریمیان پرداخت. وی معتقد است انتقال شبکه‌های جم به یاه‌ست نوعی باج دادن به کشورهای سازنده فیلم می‌باشد. ولی الله با کنایه به کریمیان، درباره عدم پخش فیلم‌های ترکی در فارسی وان گفت: «یه راه دیگش این بود که سریال‌های یه کشور همسایه رو پخش کنیم که کیسه دوخته بود برای مردم ایران که برن اونجا ملک و خونه بخرن و در واقع راهی باز کنن برای پول در آوردن خودشون از راه املاک و مستغلات، ما گفتیم بابا ول کن جیب این مردم رو که از تجربیات قبلی هنوز پاره است»!

 

سینا ولی الله

سینا ولی الله

 

و اما جدیدترین افشاگری …

همانطور که پیش‌تر عنوان کردیم تامین هزینه‌های هنگفت شبکه جم همواره جای سوال بوده است که چه اشخاص یا گروهی سعید کریمیان و شبکه وی را حمایت مالی می‌کنند.

تازه‌ترین افشاگری درباره شبکه جم توسط شخصی به نام “ع.الف” از کارمندان سابق این شبکه صورت گرفته است.

ع.الف که تصاویرش گویای حرفه تصویربرداری وی است در صحبت‌های خود به تامین بودجه شبکه جم توسط اعراب بویژه سعودی‌ها و اماراتی‌ها و ارتباط سعید کریمیان با آنها اشاره می‌کند و می‌گوید: «وقتی از آقای کریمیان می‌پرسیدیم درمورد بودجه به مشکل برنخوریم، لبخندی می‌زد و با شوخی موضوع را عوض می‌کرد. او هیچ وقت عنوان نمی‌کرد که هزینه‌های شبکه را چگونه تامین می‌کند.»

 

ع.الف شبکه جم 11

 

ع.الف شبکه جم 9

 

ع.الف شبکه جم 1

 

ع.الف شبکه جم 6

 

تصاویر ع.الف و اعضای “جم”

ع.الف شبکه جم 12

 

ع.الف می‌گوید: «تا جایی که من می‌دانم بودجه شبکه جم از خود اعراب تامین می‌شود که سران سعودی و اماراتی از مهمترین آنها هستند و ارتباط مستقیمی بین سعید کریمیان و آنها وجود دارد.»

 

ع.الف شبکه جم 13

 

تصاویر ع.الف و خوانندگان لس آنجلسی

ع.الف شبکه جم 4

 

ع.الف شبکه جم 2

 

ع.الف شبکه جم 3

 

 

تصاویر ع.الف در کنار برخی اعراب که گواه ارتباط شبکه‌های ضدانقلاب با آنهاست

ع.الف شبکه جم 5

 

ع.الف شبکه جم 7

 

ع.الف شبکه جم 10

 

سندی بر حمایت مالی اعراب از جم؛ مرگ شاهزاده عرب و عزاداری جم

سند اول) خبر کشته شدن “راشد بن محمد” فرزند ارشد حاکم دبی در اواخر شهریور ۹۴ به سر تیتر اخبار رسانه های دنیا تبدیل شد. رسانه‌های اماراتی مدعی شدند علت مرگ وی سکته قلبی بوده اما برخلاف این ادعا منابع یمنی تأیید کردند که او در قالب گردانی از سربازان در مأرب بوده و به همراه شمار زیادی از مهاجمان در حمله موشکی نیروهای ارتش و کمیته‌‌های مردمی یمن کشته شد.

در همین راستا و در اقدامی تامل‌برانگیز شبکه جم عربی با تعطیل کردن تمامی برنامه های روزانه خود، به سوگ فرزند حاکم دبی که به تازگی در یمن کشته شده، نشست.

این شبکه به همین منظور تصویری از راشد بن محمد فرزند کشته شده و ارشد حاکم دبی را با پس زمینه سیاه قرار داد و با قطع برنامه های خود اقدام به پخش قرآن کرد.

 

مرگ شاهزاده عرب و عزاداری جم

 

می‌توان گفت همین اقدام جم بود که اولین بار سرنخ‌هایی از ارتباط این شبکه با اعراب ضدایرانی را فاش کرد.

سند دوم) چندی پیش در حاشیه هفتمین کنفرانس «رسانه‌های تاثیرگذار ۲۰۱۵» در دوحه قطر، «محمد العریفی» از مفتی‌های مطرح سعودی با انتقاد از سیاست‌های ضعیف رسانه‌ای وابستگان به آل سعود در برابر قدرت و توانمندی‌های رسانه‌ای ایران، خبر از حمایت از شبکه های فارسی زبان معاند جمهوری اسلامی و همچنین راه اندازی شبکه های ماهواره به زبان فارسی داد.

به دنبال اظهارات این فرد که از اعضای اصلی شورای مشورتی دربار آل سعود است، رسانه‌ها خبر از تعیین “عقیل الهاشمی” مدیر شبکه “کلمه” از مجموعه شبکه‌های تبلیغ وهابیت (تحت حمایت مالی آل سعود) به عنوان رابط رژیم سعودی و رسانه های فارسی زبان دادند.

“خالد سادات” که چند سالی است با نام “عقیل الهاشمی” در رسانه‌های وهابی مشغول فعالیت می‌باشد، به دلیل آشنایی به زبان فارسی و فرهنگ مردم ایران، در اولین اقدام خود به سراغ شبکه “جم” که محور فعالیت خود را بر ابتذال قرار داده، رفته و با پرداخت مبالغ کلانی توانست علاوه بر تامین پشتوانه مالی راه اندازی بخش عربی این شبکه، مسئولان “جم تی وی” را به پیگیری اهداف و سیاست‌های آل سعود در مسائل ضد ایرانی سوق دهد.

گفتنی است شهرام همایون مدیر و مجری تلویزیون ماهواره ای “کانال یک” نیز چندی پیش در تحلیلی از شبکه‌های ماهواره ای ضدفرهنگی نیز گفته بود: “شبکه های فارسی زبان در ازای هر ۱۶ دقیقه برنامه ۴ دقیقه باید آگهی پخش کنند تا بتوانند هزینه های شبکه را تامین کنند که البته بعضی از مسئولان این شبکه‌ها به سراغ عربستان سعودی رفته و با اهلا و سهلا گفتن هزینه ۵ ساله تلویزیون خودشان را دریافت کرده اند”!

اما تمام مطالبی که در این گزارش عنوان شد، به نظر می‌رسد بخشی از افشاگری‌ها درباره “جم” به عنوان یک رسانه‌ ضدانقلاب باشد که از هویت واقعی و اهداف ضد ایرانی برخی اعراب نیز پرده برداشت و یحتمل در آینده‌ای نزدیک ابعاد جدیدتری از مسائل پشت پرده شبکه‌های ضد انقلاب و همراهان آنها افشا خواهد شد که هدفی جز خدشه وارد کردن به نظامی اسلامی و مردم ایران را ندارند.

منبع: اتاق خبر ۲۴

انتهای پیام/

«وقتی از آقای کریمیان می‌پرسیدیم درمورد بودجه به مشکل برنخوریم، لبخندی می‌زد و با شوخی موضوع را عوض می‌کرد…

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme