https://telegram.me/empireoflies

«گلشیفته فراهانی» جاسوس صهیونیست‌ها شد

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «گلشیفته فراهانی» بازیگر سابق سینمای ایران که با هدف شهرت‌طلبی و خودنمایی در سینمای هالیوود، به ملت کشورش پشت کرد و به خارج از کشور رفت، در جدیدترین فعالیت خود در فیلمی اسرائیلی بازی کرده است.

این بازیگر که همواره ایفاگر نقش‌های سخیف و اکثراً کوتاه فیلم‌های درجه دو و سه هالیوودی است، در فیلم‌های گذشته‌اش در نقش‌هایی همچون روسپی، رقاص، دوست‌دختر و … ظاهر شده بود. «گلشیفته فراهانی» که در زمان حضورش در ایران جز بازیگران زن برتر کشورمان بود، برای زندگی در غرب، ننگ هر کاری را به تن خرید و در هر نقش سخیف و پستی بازی نمود. وی که سال گذشته در مصاحبه‌ای منکر ملیت ایرانی‌اش شده بود و خود را متعلق به همه مردم دنیا دانسته بود، ثابت کرد که برای دیده شدن حاضر است هر کاری بکند و در واقع خودشیفته نیز است.

«گلشیفته فراهانی» که چند سال پیس با انتشار تصاویر عریان از خود، سعی کرد در رسانه‌ها دیده شود و به گمان خودش به شهرت برسد، در جدیدترین کارش ننگ همکاری با اسرائیلی‌ها را به تن خرید و برای اینکه بیش از پیش خیانت خود به مردم ایران و وابستگی به صهیونیست‌ها را نشان دهد، از رژیم صهیونیستی حمایت کرد و گفت که اسرائیل دموکرات‌ترین کشور منطقه است!

«رادیو فردا» و دیگر رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه با هدف قبح‌شدنی از ارتباط و همکاری با صهیونیست‌ها با پوشش این خبر نوشتند: “تبلیغ تازه‌ترین فیلمی که با بازیگری گلشیفته فراهانی هنرمند سرشناس ایرانی ساکن اروپا ساخته شده است، او را در کنار بازیگران اسرائیلی، در فیلمی با هدایت یک کارگردان این کشور، زیر نام مشترک اسرائیل، آلمان و فرانسه نشان می‌دهد. بدین ترتیب گلشیفته فراهانی بعد از نوید نگهبان دومین بازیگر سرشناس ایرانی است که در سال‌های گذشته در کنار بازیگران اسرائیلی در یک فیلم ایفای نقش کرده است … گلشیفته ایفاگر نقش مونا، همسر رهبر حزب الله است که خبرچین موساد بوده؛ رازش برملا شده و به سرعت او را از بیروت خارج می کنند؛ قول گرفته که بتواند با زندگی تازه‌ای را در غرب آغاز کند؛ برای این هدف صورتش عمل جراحی شده است؛ اما با بیرون بردنش از لبنان هنوز ماجراهای زیادی پشت سرش دراین کشور عربی همسایه شمالی اسرائیل باقی مانده است.”

بازیگری که روزی با غرور و خودشیفتگی برای بازی مقابل «دی‌کاپریو» روسری از سرش انداخت، اکنون دیگر چاره‌ای ندارد جز اینکه هر پیشنهادی را برای بازی قبول کند و حتی برای امرار معاش، در فیلم‌های اسرائیلی به‌عنوان  یک جاسوسه بازی کند.

انتهای متن/

«گلشیفته فراهانی» بازیگر سابق سینمای ایران که با هدف شهرت‌طلبی و خودنمایی در سینمای هالیوود، به ملت خودش پشت کرد و به خارج از کشور رفت، در جدیدترین فعالیت خود در فیلمی اسرائیلی باعنوان «سرپناه» بازی کرده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme