https://telegram.me/empireoflies

عربده کشی های منافقین در آلبانی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چندی پیش خبر رسید که ۴۰ نفر از اعضای رده بالای منافقین که اکنون در آلبانی حضور دارند از این سازمان جدا شده اند و اطلاعات بسیار شایانی را در اختیار منابع مختلف خبری قرار داده و از مناسبات داخلی این فرقه در این اواخر گفته اند.

ولی ظاهرا عربده کشی ها و تهدید های رهبران منافقین در این اواخر که با خفت در اروپای شرقی به ولگردی مشغول هستند هنوز تمام نشده و مدام برا یاعضای پشیمان خود رجز می خوانند.

مهدی ابریشم چی که در دهه شصت همسر خود را در اختیار رجوی قرار داد در تهدید اعضای پشیمان خود گفته: آلبانی در دست ماست. با یک تلفن هر کاری که با وزیر کشور یا اداره مهاجرت داشته باشیم انجام می دهیم… دولت البانی در دست ما است هر اقدامی که بخواهیم می کنیم… آنقدر توان و قدرت داریم که تمامی مسائل حقوقی شما را خراب کنیم و وضع جدا شده های قدیمی مانند آنهائی که اروپا هستند، یا همین هائی که اینجا بیخ گوش ما می باشند باید برایتان درس عبرت باشد.
در زمان صدام حسین که سردمداران فرقۀ رجوی از جمله مهدی ابریشمچی ( بهمن تهرانی) با اتکا به قدرت صدام حسین هر کاری میخواستند بر سر افراد معترض و زندانی می آوردند، بارها و بارها مهدی ابریشم چی در نشست های مختلف به افراد می گفت: اگر گردن گلفتی بکنید، مثل آب خوردن سرتان را زیر آب می کنیم! در اشرف شما را توی گودالی می اندازیم و یک گونی هم آهک رویتان می ریزیم!.

این تهدید های مهدی ابریشمچی (همسر سابق مریم قجر عضدانلو) را خیلی از زندانیان در شکنجه گاه های فرقۀ رجوی، در دادگاهی کردن افراد و در نشستهای آنچنانی بارها و بارها شنیده اند. آنها برای خیلی از افراد این تهدیدشان را عملی کرده و سرشان را زیر آب کردند.

بعد از سقوط صدام از آنجائی که مهدی ابریشمچی می دانست که در تمامی جنایت هایی که فرقه رجوی در عراق انجام داده دست دارد و دستش به خون مردم عراق اعم از کرد، عرب و ترک آغشته است و او دیر یا زود پایش گیر خواهد افتاد همان روز های اول سرنگونی صدام از عراق فرار کرد و به فرانسه رفت. در فرانسه در نقش جاسوس هسته ای نقش خود را ایفا می کرد و در این رابطه بار ها با ماموران موساد برای گرفتن اطلاعات و مزدوری ملاقات داشت.
بعد از خروج فرقه رجوی و تشکیلات بی صاحب آن از عراق و رفتنشان به آلبانی و در حالیکه در آلبانی داخل تشکیلات درهم ریختۀ رجوی به قول معروف سگ صاحبش را نمی شناخت، سران فرانسه نشین فرقه به همراه مهدی ابریشمچی روانۀ کشور آلبانی شدند و محل کار و مسئولیت وی در آلبانی مشخص و شروع شد.
حال، سوال اینجا است که چه شده مهدی ابریشمچی ادعا دارد سران فرقه در آلبانی دست بالا را دارند یا می خواهند داشته باشند؟
آیا صدامی دیگر حامی آنها شده که وی این چنین خط و نشان می کشد؟ این سؤالی است که دولت آلبانی باید به آن جواب بدهد و اینکه این فرقۀ جنایت کار با چه هزینه ای توانسته است بعضی از مسئولین در دولت آلبانی را بخرد که در آنجا هم کسانی را که میخواهند جدا بشوند به راحتی تهدید به مرگ و بلوکه کردن تمامی پرونده های حقوقی آنها می کند؟؟!!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme