https://telegram.me/empireoflies

عذر خواهی فاطی ارّه از اقدامات سردار سلیمانی در سوریه

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  شیرین عبادی معروف به فاطی ارِّه که همواره در طول سال‌های پس از انقلاب این مأموریت را به عهده داشته است که با ابزار حقوق بشر همواره به ایران تاخته و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را متهم به نقض حقوق بشر کند، در راستای خدمات وطن فروشی به اربابان آمریکایی و غربی خود اقدامات متعددی هم علیه ایران انجام داده است.

وی که چندی پیش در مصاحبه ای با شبکه ۴رادیو BBC از کشور های دنیا خواسته بود همچنان تحریم های ظالمانه بر علیه ایران را همچنان پابرجا نگه دارند.شیرین عبادی به رادیو بی بی سی گفته بود : تجارت با ایران تا زمان رضایت حقوق بشر از شرایط حاکم بر ایران باید معلق شود. وی در ادامه گفته شرایط حقوق بشر در ایران حتی از زمانیکه من جایزه نوبل را گرفتم وخیم تر است و قدرت های غربی باید در طی اتمام توافق هسته ای ایران را تحت فشار شدید بگذارند.

وی همچنین در مصاحبه ای چند ماه پیش در اظهاراتی مضحک گفته بود :”بهتر است به جای بمباران مواضع داعش برای آن‌ها کتاب ارسال کرد زیرا داعش از جهل مردم مسلمان استفاده می‌کند. اگر بدین نحوه با داعش جنگیده شود، این نبرد بدون نتیجه تا ۵۰ سال طول می‌کشد!!!”

وی در آخرین اظهارات شاذ خود که در یک سمینار که در دانشگاه quinnipiac university نیویورک آمریکا برگزار شد، در خصوص حوادث منطقه گفته :” از جنایت های رژیم کشورم در یمن، سوریه و عراق عذرخواهی می کنم”.

البته این گونه اقدامات و حرف های به اصطلاح حقوق بشری از عبادی تازگی ندارد وی در چهاردهمین نشست جهانی جایزه نوبل در «رم» پایتخت ایتالیا در سال ۲۰۱۴ با چشمانی اشک‌ بار به زعم خود از قساوت‌های!! دولت ایران در یمن و سوریه عذرخواهی کرده و گفته بود: «خیلی متأسف و شرمنده‌ام.»

لازم به یادآوریست وی در ایام قبل از انتخابات مجلس در سال گذشته با حضور در تلویزیون بی بی سی فارسی گفته بود :”از مردم ایران می خواهم در انتخابات شرکت نکنند چون برای دولت و نظامشان “مشروعیت ایجاد می‌کند” و با این کار خود مانع انتخاب گزارشگر ویژه حقوق بشر برای ایران خواهند شد. اگر مردم رأی دادند حداقل در خیابان شادی نکنند!!! بلکه در خانه‌های خود و در خلوت شادی کنند! چرا؟ چون فیلم شادی مردم به دست اعضای مجمع عمومی سازمان ملل خواهد افتاد و موجب می‌شود آن‌ها ایران را محکوم نکنند و کمیسیون ویژه حقوق بشر سازمان ملل برای ایران گزارشگر ویژه انتخاب نکند.”

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme