https://telegram.me/empireoflies

عدم حضور مردم در انتخابات، رؤیایی دست نیافتنی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغسال‌های مدیدی است که این تشنگان قدرت، پس از پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن ۵۷ تلاش دارند خود را به نحوی به مردم نزدیک نمایند و از حمایت آن‌ها برخوردار شوند. این برنامه اکنون بالغ‌ بر ۳۸ سال است که با شکست‌های پی‌درپی آنها همراه بوده است.

در کنار حمایت‌های همه‌جانبه برخی از کشورهای معاند با جمهوری اسلامی، این وطن‌فروشان خائن از هر اقدامی در به دست آوردن قدرت و بدنامی برای نظام روی‌گردان نبوده و تن به آن داده‌اند.

هرچند در مواقعی هم با استفاده از احساسات برخی افراد ساده‌لوح و تبلیغات در فضای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان خود توانسته بودند مبالغی را از مردم دریافت و صرف عیش و نوش‌های شبانه خودنمایند، اما دیگر حنای سلطنت‌طلبان برای همه مردم بی‌رنگ شده و دیگر بر همگان آشکار شده که تمام بازی‌های آن‌ها به نام آزادی ملت ایران و باهم بودن، تنها شعاری برای پول‌سازی و دریچه‌ای برای رسیدن به قدرت برای این باقی ماندگان حکومت پهلوی است.

با این تفاسیر این افراد تلاش دارند در فضای مجازی و برخی شبکه‌های وابسته به آن‌ها اینچنین به مخاطبان القا نمایند که در انتخابات شرکت نکنند و آن را تحریم نمایند. موضوعی که در هر دوره از انتخابات تبلیغات رسانه‌ای در خصوص آن شروع شده و باوجود آنکه فرجامی نداشته و جامعه به آن وقعی نگذاشته است با کمال وقاحت بازهم به آن پرداخته می‌شود.

لازم به ذکر است که سلطنت‌طلبان هم بر عدم کنترل و توانایی خود در موضوعات مختلف اشراف دارند، اما با انجام چنین تبلیغاتی سعی در عملیات روانی و جریان سازی در این خصوص را دارند تا بلکه بتوانند به نتیجه مورد علاق خود در این زمینه برسند.

انتهای پیام/دیده‌بان

برخی از وابستگان به جریان معدوم سلطنت‌طلب در فضای مجازی مردم را به عدم حضور در انتخابات تشویق می‌نمایند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme