https://telegram.me/empireoflies

عجز و لابه ضدانقلاب در جنگ اطلاعاتی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سایت «روز آنلاین» به قلم «رضا علیجانی» اپوزسیون فراری و از فعالان فتنه ۸۸، طی مقاله‌ای سعی نمود قدرت اطلاعاتی و امنیتی جمهوری اسلامی ایران در برابر کشورهای بیگانه از جمله رژیم صهیونیستی را تضعیف کند.

در مقاله مذکور ادعا شده که در سال‌های اخیر جاسوسان اسرائیلی به دستگاه‌های امنیتی ایران نفوذ کرده و توانسته‌اند اطلاعات بسیاری به‌ویژه در موضوع هسته‌ای بدست بیاورند.

«رضا علیجانی» در بخشی از این مقاله ادعا کرده که برخی از جاسوسان اطلاعاتی کشورهای غربی در ایران، در زندان‌های امنیتی نگهداری می‌شوند و اطلاعات بدست‌آمده درباره سوابق آنها از این طریق دیگر زندانیان کسب می‌شود؛ در حالی که برای همگان مشخص است که هیچگاه زندانیان امنیتی در کنار زندانی‌های معمولی نگهداری نمی‌شوند.

البته نویسنده در ادامه گفت که کشورهای غربی از جمله آمریکا در جریان مذاکرات هسته‌ای به‌دنبال جاسوسی از تاسیسات هسته‌ای و نظامی ایران هستند و اذعان کرد که در سالهای اخیر اطلاعات ساختگی و دروغ‌های بسیاری علیه برنامه هسته‌ای ایران از سوی کشورهای غربی تهیه و منتشر شده است.

تصویر از سایت روزآنلاین

تصویر از سایت روزآنلاین

امروزه نفوذ جمهوری اسلامی ایران در کشورهای منطقه از جمله عراق، سوریه، لبنان، فلسطین، یمن و … روزبه روز در حال افزایش است و دشمنان اسلام و ایران تحمل قدرت‌گرفتن ایران و تبدیل شدن آن به قدرتی منطقه‌ای و حتی جهانی را ندارند و در کشورهای مذکور پیشرفت‌های اطلاعاتی بسیاری با حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران رخ داده که برای نمونه می‌توان به دستگیری برخی از جاسوسان اسرائیلی در لبنان اشاره کرد.

در سالهای اخیر دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران ضربات سنگینی به رژیم صهیونیستی و کشورهای غربی وارد کرده‌اند. در این سالها جنگ اطلاعاتی بین ایران و رژیم صهیونیستی بر اساس شواهد در گستره‌ای بیشتر به نفع جمهوری اسلامی به پایان رسیده و تعداد زیادی از جاسوسان و عوامل تروریستی وابسته به رژیم صهیونیستی در ایران دستگیر و مجازات شده‌اند؛ به نحوی که دستگاه‌های اطلاعاتی غربی به قدرت اطلاعاتی و امنیتی جمهوری اسلامی و ناتوانی خود اذعان کرده‌اند.

قدرت دستگاه‌های اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران از جمله وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه طی سالهای اخیر در دستگیر و برخورد قاطعانه و ازهم‌پاشیدن گروه‌های تروریستی در سراسر کشور و حتی خارج از مرزهای ایران اسلامی، دشمنان قسم‌خوره ایران اسلامی را به عجز و ناتوانی وادار کرده است.

برای دستگاه اطلاعاتی و امنیتی و نظامی جمهوری اسلامی ایران که «عبدالمالک ریگی» سرکرده ترویست‌های شرق کشور را در آسمان شکار کرد، برقراری امنیت  روی زمین چندان مشکل و غیرقابل امکان نیست.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. تا کور بشه هر کسی که نمیتونه ببینه این قدرت ایرانو

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme