https://telegram.me/empireoflies

عجز منافقین در برابر امام خمینی(ره) + عکس

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: ۲۳ خردادماه امسال، تجمع گروهک تروریستی منافقین با حمایت دولت فرانسه در شهر پاریس برگزار شد.

فرقه رجوی از ابتدای انقلاب اسلامی و پس از اقدامات تروریستی گسترده و خیانت به ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس، جایگاهی در بین مردم ندارد و مردم ایران با هر تفکر و گرایش سیاسی با نفرت از این گروهک تروریستی یاد می‌کنند.

منافقین با صرف هزینه‌های هنگفت، برخی از سیاست‌مداران درجه چندم کشورهای غربی و آفریقایی را استخدام کردند تا در این تجمع در جمایت از منافقین و علیه جمهوری اسلامی سخنرانی کنند. همچنین منافقین با وعده غذا و پول به پناه‌جویان آفریقایی و آسیایی و دانش‌آموزان فرانسوی و … محل برگزاری تجمع خود را پر کردند تا ابراز وجود کرده و ادعا کنند دارای حامی در بدنه جامعه ایران هستند!

سرکردگان و سخنرانان اجاره‌ای منافقین در این تجمع کذایی، در راستای پیشبرد سیاست‌های کشورهای غربی به‌ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی، با تکرار ادعاهای سابق درباره برنامه هسته‌ای ایران مدعی شدند ایران به‌دنبال ساخت بمب اتمی است.

منافقین که در طول سالهای پس از انقلاب اسلامی بیشترین ضربه را از افکار و اندیشه امام خمینی(ره) و پیروان ایشان دریافت کرده‌اند، در این تجمع به ابراز تنفر نسبت به امام(ره) پرداختند.

تروریست‌های منافقین همچنین برای اینکه میزان دشمنی خود با امام راحل و ارزش‌ها و اندیشه‌های ایشان و مردم ایران را نشان دهند، تصویر امام(ره) را در ملأعام پاره کردند تا در واقع عجز و ناتوانی خود در برابر اندیشه‌های متعالی خمینی کبیر را ابراز کنند.

این اقدام عوامل گروهک تروریستی منافقین مورد استقبال گسترده رسانه‌های سعودی و صهیونیستی قرار گرفت.

منافقین---پارکه-کردن-عکس-امام-۲

پاره کردن تصویر امام خمینی(ره) توسط منافقین

منافقین---پارکه-کردن-عکس-امام

پاره کردن تصویر امام خمینی(ره) توسط منافقین

گفتنی است، در سال‌های اخیر یکی از عادی‌ترین روش‌های ابراز عناد و دشمنی منافقین با امام خمینی(ره) و اندیشه ایشان پاره‌کردن تصویر ایشان بوده، اقدامی که مردم ایران بارها توسط فتنه‌گران در ایام فتنه سال ۸۸ شاهد آن بودند.

منافقین با اینگونه اقدامات نه‌تنها در بین مردم ایران جایگاهی پیدا نمی‌کنند، بلکه هر روز بر میزان نفرت و تنفر ملت مسلمان و انقلابی ایران نسبت به آنها افزوده می‌شود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

درباره admin_hr

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme