https://telegram.me/empireoflies

عامل ضدانقلاب ارتباط با مسئولان پرسپولیس را تایید کرد + عکس

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سایت باشگاه پرسپولیس روز گذشته (جمعه) گزارشی تصویری با عنوان حضور مسئولان باشگاه پرسپولیس در باشگاه رئال مادرید منتشر کرد که در آن عکس‌های سیاسی، منتقمی، حسینی و کلانی در باشگاه رئال مادرید و در کنار فلورنتینو پرس، کارلو آنچلوتی و … وجود داشت. اما نکته عجیب و تأسف برانگیز حضور یکی از عوامل ضدانقلاب در این عکس‌ها است.

امیرحسین جهانشاهی در کنار مسئولان باشگاه پرسپولیس

امیرحسین جهانشاهی در کنار مسئولان باشگاه پرسپولیس

«امیرحسین جهانشاهی» که سابقه همکاری با سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی موساد را در پرونده خود دارد و هیچگاه آن را مخفی نکرده است، واسطه حضور مدیران باشگاه پرسپولیس در مادرید شده و مدیران این باشگاه هم با افتخار در کنار او عکس انداخته‌اند.

این ضدانقلاب از سرمایه‌گذاران اصلی و مرد پشت‌پرده شبکه‌های ماهواره‌ای ضدفرهنگی و ضدانقلاب «من و تو» و «رها» است. وی فردی است که ارتباط نزدیکی با رژیم صهیونیستی و عناصر فرقه ضاله بهائیت دارد. همچنین مشاور خاورمیانه رئیس جمهور آمریکا چندی پیش جهانشاهی را دارای تابعیت فرانسوی-اسرائیلی و نزدیک به خاندان منحوس پهلوی معرفی کرده است.

امیرحسین-جهانشاهی-۲

امیرحسین جهان‌شاهی در جریانه فتنه ۸۸ از حامیان جنبش به اصطلاح سبز و خواهان براندازی جمهوری اسلامی بود.

امیرحسین جهانشاهی در صفحه فیسبوک خود مسئولیت ارتباط، واسطه‌گری و زمینه‌سازی دیدار مسئولان دو باشگاه پرسپولیس ایران و رئال مادرید اسپانیا را پذیرفته است.

امیرحسین-جهانشاهی-فیسبوک

صفحه فیسبوک امیرحسین جهان‌شاهی

مشخص نیست مسئولان باشگاه پرسپولیس با اجازه کدام نهاد مسئول با فردی که چند سال پیش در جریان فتنه ۸۸ به صراحت خواهان تغییر حکومت در ایران شده بود، ملاقات داشته و زمینه‌ساز برگزاری دیدار دوستانه پرسپولیس و رئال مادرید هم شده است.

با توجه به اینکه زمینه‌ساز دیدار رئال و پرسپولیس یک چهره ضدنظام جمهوری اسلامی است، این مسابقه شاید برگزار نشود، زیرا ارتباطات غیرمتعارف زمینه‌ساز ارتباط دو باشگاه پرسپولیس و رئال مادرید شده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme