https://telegram.me/empireoflies

عاقبت مستی مجری VOA

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «آرش سیگارچی» مجری و خبرنگار تلویزیون «صدای آمریکا» که در روزهای اخیر به مرخصی اجباری فرستاده شده، با استفاده از درآمد هنگفتش، به تور گردشگری ترکیه و آذربایجان رفته است.

«آرش سیگارچی» در صفحه فیسبوکش تصویری از خود در کنار ساحل دریای خزر در باکو جمهوری آذربایجان به‌همراه بطری مشروبات الکلی منتشر کرد.

آرش سیگارچی که خانواده‌ای از هم پاشیده دارد و هر یک از اعضای خانواده او در کشوری زندگی می‌کنند، در ماه‌های اخیر به استفاده مداوم از مشروبات الکلی اعتیاد پیدا کرده و این موضوع سبب ناراحتی همسر وی و اختلاف بین‌شان شده است.

وی به‌دلیل عدم توانایی برای ورود به ایران و دیدار با دوستان و آشنایان، و همچنین حاشیه‌های اخیر تلویزیون «صدای آمریکا» که آن را تا آستانه تعطیلی کشانده، به شدت افسرده و ناراحت است.

تصویر از صفحه فیسبوک «آرش سیگارچی»

تصویر از صفحه فیسبوک «آرش سیگارچی»

میزان افسردگی و وضعیت نامناسب روحی «آرش سیگارچی» به‌حدی‌ست که با ادبیات غیرمودبانه‌ای با مخاطبین صفحه فیسبوکش برخورد می‌کند. وی در پاسخ به دیدگاه یکی از مخاطبین صفحه فیسبوکش که به وی توصیه نمود از مشروبات الکلی استفاده نکند و بطری آن را در طبیعت رها ننماید، با عبارتی بی‌ادبانه گفت: “بی‌شعور نترس، ما تو گیلان‌مون هم نمی‌ریزیم. این شما بی‌فرهنگایید که می‌ریزید.”

تصویر از صفحه فیسبوک «آرش سیگارچی»

تصویر از صفحه فیسبوک «آرش سیگارچی»

«آرش سیگارچی» در چند مورد دیگر نیز با مخاطبینش با الفاظی بسیار زشت و زننده‌ای برخورد نمود که قابل انتشار نیست. رفتار بی‌ادبانه سیگارچی با انتقادهای بسیاری مواجه گشت و مخاطبینش رفتار زننده رو را ناشی از مصرف بیش از اندازه مشروبات الکلی و مستی دانستند.

برخی از مخاطبین گفتند: “آرش شما به عنوان یه خبرنگار باید بهتر جواب بدی، مخصوصا اینکه حرف اون بنده خدا هم نامناسب نبود که چنین جوابی داشته باشه” و “کامنت آرش به هیچ وجه من‌الوجوه قابل دفاع نیست” و “آرش جان گویا زیادی خوردی، حالت خوب نیست!” و “اثرات مستیه آرش!” و “الان آرش مست کرده‌ها، خدا رحم کنه ممکنه فحش بدتر بده، من رفتم“.

این عامل رسانه دولت آمریکا در دوران حضورش در ایران نیز فعالیت‌های ضداسلامی و ضدانقلابی بسیاری داشت و به بی‌ادبی معروف بود. به گفته برخی از نزدیکان «آرش سیگارچی»، سرطان زبان وی که سبب قطع کردن بخشی از زبان او شد، عاقبت و جزای توهین‌هایی بود که به ارزش‌های اسلامی و مقدسات دینی می‌کرد.

البته موضوع استفاده از مشروبات الکلی و مستی در بین عوامل رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه از جمله «صدای آمریکا» موضوعی طبیعی و عادی است و به اذعان برخی از عوامل اخراجی این رسانه‌های غربی، موارد بسیاری از روابط غیراخلاقی، زدوبند و باندبازی، خویشاوندسالاری و امثالهم در این رسانه‌ها وجود دارد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. از کسی که این کارهارو میکنه هیچ چیزی بعید نیست

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme