https://telegram.me/empireoflies

عاقبت فرح: وقتی مرید سابق تبدیل به منتقد می‌شود

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «فرح پهلوی» بیوه آخرین پادشاه رژیم پهلوی که در سالهای اخیر به‌عنوان مهره‌ای سوخته با بی‌توجهی رسانه‌ها مواجه شده است، گاهاً با پرداخت پول‌های هنگفت با برخی رسانه‌های دسته چندم غربی مصاحبه می‌کند تا زنده بودن خود را نشان دهد.

فرح که سعی می‌کند با پرداخت دلارهای بادآورده رژیم سرنگون‌شده پهلوی، وجهه منفی و سیاه خود در بین مردم ایران را بهبود بخشد و خود را به‌عنوانی فردی فرهیخته و انسان‌دوست معرفی کند، به موفقیت چندانی دست نیافته است.

«فرح پهلوی» که منفور مردم ایران است، کارش به جایی رسیده که برخی عناصر دسته چندم اپوزیسیون نیز او را دست می‌اندازند و مسخره‌اش می‌کنند.
شاید تا چند سال پیش ملکه تنهایِ پهلوی از جایگاه مهمی در بین اپوزیسیون و بخصوص سلطنت‌طلبان و حامیان رژیم پهلوی برخوردار بود، اما امروز دیگر نه‌تنها آنه جایگاه قبلی را ندارد، بلکه صراحتاً مورد انتقاد قرار می‌گیرد. آنهم از سوی افرادی که تا چندی پیش وی را مورد مدح و ستایش قرار می‌دادند و او را تا حد خدایی بالا می‌بردند!
یکی از افراد مذکور، «امید شریفی دانا» از لیدرهای سلطنت‌طلب مقیم سوئد است که پس از حضور در فتنه سال ۸۸ به بهانه همجنسبازی از دولت سوئد پناهندگی گرفت و از آن زمان تحت حمایت دولت‌های غربی است. او تا چند سال پیش به شدت از فرح تعریف و تمجید می‌کرد و حتی آرزو داشت با نوجه ملکه پهلوی ازدواج کند!
اما جایگاه فرح تا حدی تضعیف یافته است که افرادی مانند «امید دانا» به او انتقاد می‌کنند. برای نمونه، چند روز پیش پس از آنکه فرح پس از مرگ مرحوم «عباس کیارستمی» با ارسال بیانیه تسلیت سعی کرد ابراز وجود کرده و خودی نشان دهد، «امید دانا» در صفحه فیسبوکش با انتقاد از بی‌تدبیری و ضعف مدیریت «فرح پهلوی»، نوشت: “دوستان زیادی از من پرسیدند شهبانو فرح پهلوی برای مرگ عباس کیارستمی بیانیه صادر کردند و نظر من ناچیز را جویا شدند … عزیزان، اگر شهبانو و پادشاه فقید مشاورین درستی داشتند، مملکت را مانند آب خوردن به مشتی شورشی ارتجاع سرخ و سیاه نمی‌سپاردند و اینچنین به جای حکومت ایرانساز پهلوی، نظام جمهوری اسلامی بر کشورمان حاکم نمیشد …”

تصویر از صفحه فیسبوک «امید دانا»

همچنین «امید دانا» به مشاوران فرح و «ربع پهلوی» به‌طور مستقیم و به خود آنها به‌طور غیرمستقیم حمله نمود و نوشت: “وقتی مشاورین شهبانو و شاهزاده امروز بشوند، «نازیلا گلستان»، «رضا پیرزاده» و این مردک «مهدی آقازمانی» انتظار دارید شهبانو و شاهزاده رفتار سیاسی‌شان درست باشد؟؟ خواهش می‌کنم در این مورد از من بیشتر پرسش نکنید زیرا مسئله روشن است و بر کسی پوشیده نیست که خانواده پهلوی همیشه از مشاورین خائن ضربه خوردن ..”

«فرح پهلوی» سومین همسر «محمدرضا پهلوی» آخرین شاه رژیم پهلوی در هنگام فرار از ایران در سال ۱۳۵۷ صدها میلیاردها دلار از اموال ملت ایران را با خود برد، اما اکنون این دارایی‌ها بدردش نمی‌خورد و وی روزهای خود را با افسردگی و ناراحتی سپری می‌کند.

انتهای پیام/

«فرح پهلوی» بیوه آخرین پادشاه رژیم پهلوی که در سالهای اخیر به‌عنوان مهره‌ای سوخته با بی‌توجهی رسانه‌ها مواجه شده است، گاهاً با پرداخت پول‌های هنگفت با برخی رسانه‌های دسته چندم غربی مصاحبه می‌کند تا زنده بودن خود را نشان دهد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme