https://telegram.me/empireoflies

عاقبت تبلیغ سگ‌بازی «من و تو»: قتل نوزاد سه روزه توسط سگ خانگی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در سالهای اخیر، یکی از مهمترین فعالیت‌های تلویزیون‌های ماهواره‌ای و رسانه‌های وابسته به دولت‌های غربی در راستای ترویج فرهنگ‌های غربی، تبلیغ نگهداری از حیوانات خانگی به‌ویژه سگ بوده است.

این رسانه‌ها با روش‌های مختلف حیوانات خانگی را جایگزینِ دوستِ خوب و حتی به‌عنوان بهترین دوست انسان معرفی می‌کنند و به بینندگانشان القاء می‌کند که “اگر انسانی برای درد دل پیدا نکردید، به سراغ یک سگ بروید و با او درد دل کنید تا آرام شوید!”

شبکه‌های ماهواره‌ای و دیگر رسانه‌های ضدفرهنگی به اندازه که تلاش می‌کنند جوانان را از ازدواج و فرزندآوری منصرف کنند، به همان اندازه می‌کوشند تا فرهنگ نگهداری از حیوانات خانگی را در فکر افراد و حتی خانواده‌ها جا بیندازند. این رسانه‌ها در برنامه‌های مختلف علاوه بر ترغیب بیننده‌ها به نگهداری سگ در محیط خانواده، به بیننده‌ها القاء می‌کند که سگ عضو جدایی‌ناپذیر خانواده است و می‌توان با این حیوان گفت‌وگو کرد و خاطرات خود را برای او بازگو کرد!

رسانه‌های وابسته به قدرت‌های استکباری در تلاشند تا رابطه انسان و حیوان را جایگزین روابط انسانی کنند و در دفاع از آن مزایای زیادی برای نگهداری از حیوانات عنوان می‌کنند؛ مانند تلویزیون ضدفرهنگی «من و تو» که در یکی از برنامه‌های خود از زبان «میترا بابک» روانشناسِ همجنس‌بازِ لندن‌نشین ادعا کرد “سگ و حیوان خانگی ناجی انسان است” و گفت: “زندگی با سگ تاثیر بسیاری بر سلامت روان انسان دارد!!”

این مهمان همیشگی شبکه ضدفرهنگی «من و تو» همچنین ادعا کرده بود نگهداری از سگ در تربیت کودکان تاثیر مثبت بسیاری دارد و کودکان اگر در سن پایین به جای بچه‌های دیگر با سگ‌ها بازی کنند در برابر بیکاری‌ها مصون می‌شوند!!

این در حالی‌ست که به گفته دانشمندان و پزشکان، سگ اگر چه حیوان وفاداری است، اما همزیستی با سگ و ورود آن به محیط خانه آسیب‌های گوناگون بهداشتی و روانی را در پی دارد. بیماری‌های انگلی، کرم‌ها و داشتن بستر مناسب برای انتقال میکروب‌ها به انسان و … همگی موجب اتخاذ تدابیر بهداشتی و محدودیت‌های سنگین در مورد این جانداران شده است.

همچنین به گفته دانشمندان، نگهداری حیواناتی مانند سگ در محیط خانه از جمله مواردی است که خطر ابتلا به آسم را تشدید می‌کند و بیماری آسم بعد از عفونت‌های تنفسی شایع‌ترین بیماری تنفسی است که در حال حاضر به مهم‌ترین بیماری تنفسی تبدیل شده است.

عوامل شبکه‌های ضدفرهنگی بیگانه برای تایید ادعاهای خود به منابع غربی اشاره می‌کنند و می‌گویند نگهداری حیوانات خانگی تاثیر بسیاری بر سلامت خانواده دارد! این ادعاها در حالی‌ست که تنها در ارائه یه نمونه در رد ادعاهای مذکور، همین چند روز پیش یک دختر سه روزه توسط یک سگ خانگی در آمریکا به قتل رسید.

پلیس ایالت کالیفرنیا از مرگ یک نوزاد دختر سه‌روزه توسط سگ خانگی یک خانواده خبر داد و گفت سگ قاتل متعلق به عموی نوزاد تازه متولد‌ شده بود که تنها با کودک در خانه رها شده بود.

مادر این نوزاد که نامش فاش نشده به پلیس گفته است که به دلیل گرم بودن خانه در را باز گذاشته و تصور می‌کرده سگ در حیاط پشتی با زنجیر بسته شده است. این نوزاد که بلافاصله بعد از حمله سگ مهاجم به مرکز فوریت‌های پزشکی منتقل شد، در بیمارستان جان باخت.

گفتنی است، پروژه بزرگ ترویج نگهداری از سگ در محیط خانواده‌های ایرانی و عادی‌سازی زندگی با سگ‌ها به یکی از مهمترین اهداف رسانه‌های فارسی‌زبان وابسته به دولت‌های غربی در جهت استحاله فرهنگی مردم ایران تبدیل شده است.

دانلود

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در سالهای اخیر، یکی از مهمترین فعالیت‌های تلویزیون‌های ماهواره‌ای و رسانه‌های وابسته به دولت‌های غربی در راستای ترویج فرهنگ‌های غربی، تبلیغ نگهداری از حیوانات خانگی به‌ویژه سگ بوده است. این رسانه‌ها با روش‌های مختلف حیوانات خانگی را جایگزینِ دوستِ خوب و حتی به‌عنوان بهترین …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme