https://telegram.me/empireoflies

عاشورای حسینی و سپاه پاسداران؛ خاری در چشم ضدانقلاب

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: علاوه بر سیاست مداران غربی که نگران نفوذ و گسترش اسلام در ممالک خود هستند بسیاری از عناصر معاند و ضدانقلاب از برگزاری باشکوه مراسم عاشواری حسینی در کشورهای اروپایی و آمریکایی آشفته شده اند و سعی دارند تا به هر نحو ممکن این مراسم باشکوه را وارد حاشیه کنند.

بی تردید سرکوب فتنه گران در داخل کشور و حضور قدرتمند ایران در کشورهای منطقه به خاری در چشم عناصر معاند تبدیل شده و امید آنها به آشوب دوباره در داخل کشور و یا تضعیف قدرت در منطقه را بیش از پیش کاسته است. در همین رابطه سایت گویا نیوز گزارشی از برگزاری مراسم عاشورای حسینی در کشورهای اروپایی و آمریکایی تهیه کرده و ساماندهی و برگزاری آن را به سپاه پاسداران مربوط دانسته است! در این گزارش بغض و کینه ضدانقلاب نسبت به مجموعه سپاه پاسداران و حافظان نظام ج.ا.ا به وضوح مشاهده می‌شود.

نگارنده در ابتدای گزارش به عدم استقبال عمومی از ایام محرم در داخل کشور [!] اشاره می‌کند و در ادامه برگزاری مراسم عاشورا حسینی در کشورهای اروپایی و آمریکایی را پر رنگ و هماهنگ شده قلمداد می کند. آنچه که در این بین جالب توجه است، توجه و تاکید نویسنده به نقش سپاه پاسداران در برگزاری مراسم عاشورا است!!! ادعای نویسنده در نقش داشتن سپاه پاسداران در برگزاری مراسم مربوط به ایام محرم در حالی است که همه ساله این مراسم توسط عموم شیعیان و حتی غیرشیعیان برگزار می شود.

نویسنده گزارش [کوروش عرفانی] که از درک چرایی برگزاری عاشورای حسینی عاجز مانده است به ناچار پیش فرضی را مطرح می کند! بر اساس این پیش فرض، نهادهای قدرت در ایران می خواهند از طریق برگزاری مراسم عاشورا قدرت خود را به صورت نامحسوس در غرب نشان دهند! نگارنده در بخشی از گزارش خود که البته با بغض و کینه نسبت به نظام ج.ا.ا و حکومت اسلامی نگاشته شده، می نویسد:

«برای درک این موضوع باید به موقعیت رژیم ایران مراجعه کنیم. رژیمی در هم شکسته، تنبیه شده، توسری خورده و شاخ شکسته. با دقتی به وضعیت جمهوری اسلامی در می یابیم که این رژیم ضد دمکراتیک و فاقد مشروعیت هرگز در طول تاریخ حیات خویش تا این حد منزوی، تحت فشار و در خطر نبوده است.سپاه بر آن شده است که از فرصت محرم بهره ببرد و قدرت خود را در قلب پایتخت های کشورهای غربی به رخ آنها و اپوزیسیون بکشاند. هدف این است که نشان دهد در صورتی که قرار باشد به واسطه مقابله با برجام و عدم اجرای آن مورد فشار و تحریم و محاصره و تهاجم نظامی قرار گیرد به قول خود «جهان» را به جنگ خواهد کشید».

در بخش پایانی گزارش نویسنده به تمام فعالان سیاسی و اجتماعی در خارج از کشور هشدار می‌دهد و در اظهار نظری مضحک و خنده‌دار که ناشی از همان بغض و کینه نسبت به نظام ج.ا.ا است، مجموعه سپاه پاسداران را عناصری خطاب می‌کند که به لحاظ استانداردهای روانشناسی و روانپزشکی در ردیف بیماران روانی بسیار خطرناک  قرار می‌گیرند!

کوروش عرفانی: «لشگر کشی وابستگان و وفاداران به رژیم به خیابان‌های تورنتو و لس آنجلس و اسلو و… در قالب عزاداری محرم، باید زنگ خطری باشد برای کل ایرانیان داخل و خارج از کشور مبنی بر این که ماشین مرگ و ترور سپاه به راه افتاده است. نگارنده تمام فعالان سیاسی و اجتماعی در داخل و خارج از کشور را به هشیاری دو چندان دعوت کرده و هشدار می‌دهد که کسانی که در مورد آنها صحبت می‌کنیم، سپاهیان و دلواپسان افرادی هستند که بر اساس استانداردهای روانشناسی و روانپزشکی در مقوله «بیماران روانی بسیار خطرناک» ارزیابی می شوند».

گفتنی است به کوری چشم ضدانقلاب، مراسم عاشورای حسینی در حدود هفتاد کشور برگزار می‌شود. سوگواری سید و سالار شهیدان [امام حسین (ع)] در شبه قاره هند، آناتولی و آسیای صغیر، مصر و مغرب و کشورهای آفریقایی، ایران، افغانستان، و حتی کشورهای اروپایی رونق دارد و به عنوان یک عامل تأثیرگذار موجب ترویج تشیع در جهان شده است.

انتهای پیام/ما هستیم

عاشورای حسینی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؛ خاری در چشم ضدانقلاب برگزاری باشکوه مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان در ایران و سایر کشورهای جهان عناصر ضدانقلاب را آنچنان برآشفت که آنها را وادارا به یاوه گویی کردن در این باره کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.6 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme