https://telegram.me/empireoflies
وب‌سایت روزنامه گاردین از ظهور یک پدیده جدید به نام «سکس به ازای اجاره‌خانه» در برخی از شهرهای بریتانیا خبر داده است.

ظهور پدیده «رابطه جنسی به جای اجاره خانه»+عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغگاردین در شماره روز دوشنبه ۱۳ فروردین ماه می‌نویسد که برای کسانی که با این پدیده چندان آشنایی ندارند برخی واژه‌ها در آگهی‌های صاحبخانه‌ها برای اجاره منازلشان چندان معنی نمی‌دهد. واژه‌ها و شرایطی مانند «اجاره منزل در مقابل محبت مستأجر» و یا «همصحبتی با صاحبخانه» و حتی « اتاق رایگان در مقابل رابطه نزدیک با صاحبخانه» چیزی جز دریافت روابط جنسی در مقابل استفاده رایگان از اتاق اجاره‌ای نیست.

به گفته گاردین، هر روز بیش از پیش جوانان بریتانیایی در اثر کمبود تعداد منازل اجاره‌ای و اجاره‌خانه‌های بسیار بالا در شهرهای بزرگ کشور ناچار هستند از یافتن کار مورد نظر و یا ادامه تحصیل باز بمانند.

این مشکل به‌ویژه در شهرهای دانشگاهی بریتانیا باعث شده است برخی صاحبخانه‌های متموّل «به شکار دختران جوان» برای «سوءاستفاده جنسی» از آن‌ها در مقابل دادن اتاق و محل سکونت به آن‌ها دست بزنند.

درحالی که دیوید لیدینگتون، وزیر دادگستری بریتانیا می‌گوید چنین اعمالی ناقض قوانین مربوط به خلاف‌های جنسی و مرتکبین آن دادگاهی خواهند شد، سازمان مدافع حقوق زنان می‌گویند هیچ تلاش مثبتی از سوی مقامات قضایی کشور در این مورد صورت نگرفته است.

پیتر کایل، نماینده پارلمان بریتانیا از حزب کارگر می‌گوید: «از سال گذشته تا امروز حتی یک نفر هم در این رابطه دستگیر نشده است، چه رسد به آن‌که یکی از این خلافکاران حتی زندانی شده باشد».

کنشگران حقوق زنان می‌گویند ظهور این پدیده جدید در اجتماع انگلیس «ماحصل سیاست‌های ورشکسته دولت در حل بحران مسکن در کشور است».

کیت راسل از سازمان خیریه شلتر (Shelter) که در زمینه مسکن‌یابی برای افراد بی‌خانمان فعالیت می‌کند، می‌گوید: «برخی از آدم‌ها شدیداً به داشتن یک سرپناه نیازمندند. و برخی دیگر هم از این نیاز سوءاستفاده جنسی می‌کنند».

 

 

اظهارات این عضو سازمان خیریه شلتر در حالی است که سازمان های خیریه انگلیسی نیز سوءاستفاده های مشابهی داشته اند.

آکسفام، یکی از برجسته‌ترین سازمان‌های امدادرسانیِ جهان که بریتانیایی است متهم به سوءاستفاده های جنسی در هائیتی، لیبریا، چاد و برخی کشورهای دیگر است.

بر اساس این گزارش، کارکنان این مرکز خیریه در جریان زلزله سال ۲۰۱۰ در هائیتی، به جای کمک به زلزله زدگان، مشغول روابط نامشروع بودند.

در یکی از این گزارش‌هایی آمده است: کارکنان این موسسه با بازماندگان نسل کشی دارفور، زلزله فاجعه بار هائیتی و برخی اهالی لیبریا در هنگامه جنگ‌های داخلی این کشور روابط نامشروع داشته‌اند.

این رسوایی در رسانه‌های مختلف دیگر چون «گاردین»، «نیویورک تایمز»، «واشنگتن پست» و «آی آر آی ان» بازتاب داشت.

انتهای پیام/جام نیوز

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

وب‌سایت روزنامه گاردین از ظهور یک پدیده جدید به نام «سکس به ازای اجاره‌خانه» در برخی از شهرهای بریتانیا خبر داده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme