https://telegram.me/empireoflies

ظریف: برای رسیدن به توافق مصمم هستیم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: وزیر امور خارجه ایران، محمدجواد ظریف روز گذشته در نیویورک و در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد با آقای اشتاین مایر وزیر خارجه آلمان دیدار کرد و طی آن روند مذاکرات هسته‌ای و یرخی محورها و موضوعات مطرح در جلسات کارشناسی را مورد تبادل نظر قرار دادند.

ظریف خاطرنشان ساخت: ما در ارائه و بررسی راه‌حل و رسیدن به توافق جامع کاملاً جدی و مصمم هستیم و امروز فرصت کم‌نظیری پیشِ‌روی غرب برای حل این بحران ساختگى وجود دارد.

وزیر خارجه آلمان نیز با اعلام اینکه برلین از رسیدن به توافق جامع حمایت می‌کند گفت برای حل و فصل مسائل منطقه‌ای مشارکت ایران تأثیرگذار است.

وزرای خارجه ایران و یونان نیز طی دیدار امروز ضمن مرور کلی مناسبات دو کشور افزایش تماس و تبادل نظر پیرامون موضوعات متعدد منطقه‌ای را مورد توافق قرار دادند.

ظریف در این ملاقات همچنین با اعلام “مصمم هستیم مذاکرات هسته‌ای با هیچ موضوع دیگری همراه نشود” دیدگاه و مواضع صریح و روشن ایران در خصوص شرائط دستیابی به راه‌حل جامع در مذاکرات هسته‌ای را تشریح کرد. وزیر امور خارجه یونان در این دیدار گفت یونان امیدوار است با تداوم تلاش‌ها موانع موجود در رسیدن به توافق رفع شود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme