https://telegram.me/empireoflies

ظاهر متفاوت الهام چرخنده در یزد + عکس

به گزارش «امپراتوری دروغ»، الهام چرخنده با انتشار عکس زیر نوشت: سلام… اندازه دستان کوچک دختران و پسران پاک دل، جا مانده بر کف دست نه! بر قلبم … فرزندان این آب و خاک.

فرزندان ایران زمین … به یاری گروه های جهادی بسیج دانشجویه یزد تعلیم میبینند. … خوشحالم، خدا رو شاکرم که در دور افتاده ترین روستا ها هم نشاط در کودکان سرزمینم موج میزند … زنگ صدای خوش لهجه*خاله جان خاله جانتان* تا همیشه در قلب میتپد …

امروز ” جون از پاکی ها، از صداقت محض، از ساده دلی، از ساده زیستی، از زنان قوی، مردان شجاع و کودکان پاک عاریه گرفتم من !!! (روستای محروم بخ بخش گاریزات شهرستان تفت استان یزد.)

یا علی … الهام چرخنده.

118435_863انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۸ دیدگاه

 1. حالا مگه الهام چرخنده کار خیلی مهمی کرده که حجاب برتر را برگزیده است؟چرااینقدر بزرگش می کنید . اونقدر رسانه های ما ناگهانی یکی رو میگوبند یا بالا میبرند که آدم تعجب میکنه این خانم چرخنده هم یکی از این موارد هنر نکرده که حجاب برتر رو برگزیده دیگه این همه بزرگنمایی برای چی؟ برای جلب توجه اگراینکار رو نکرده دیگه این همه تو بوق و کرنا نداره که راستش آدم رو زده میکنید.

  • وقتی یکی میون این همه بازیگر که یکی از دیگری بدحجاب ترند انقد جرات داشته که چادری بشه خیلی کار مهمی کرده. ما خودمون جلو دوستامون بعضی کرا رو که وظیفمونه انجام نمیدیم

   • فاطیما جان عذر می خوام البته نظرت برای خودت محترمه ولی شما مجبور نیستی با آدمای … معاشرت داشته باشی که انقدر چادر برات مساله ی عجیبی بشه!!!! از این به بعد هم وظایفت رو انجام بده که انقدر ساده نباشی که برای ظاهر آدما کف بزنی و فکر کنی چه خبره!!!!

  • به شدت با bina موافقم ۲۰۰۰۰۰۰ درصد

 2. تورو قرآن اشکال نگارشی نداشته باشید -_- خیلی ضایعه -_-

 3. ان الذین قالوا ربنا الله ثم الستقاموا تتنزل علیهم الملائکه الاتخافوا و لا تحزنوا و ابشروا بالجنه التی کنتم توعدون .( فصلت ۳۰)
  ” بر آنان که گفتند: پروردگار ما الله است و پایداری ورزیدند، فرشتگان فرود می آیند که نترسید و غمگین مباشید، شما را به بهشتی که وعده داده بودند بشارت است.”
  سرکارمحترمه مخدره بانو الهام چرخنده ؛ چند جمله ای از سویدای دل با شما سخن می گویم به این امید که، قدر این موقعیت و مقامی را که الآن کسب کرده اید، بیشتر بدانید و استوار باقی بمانید. انشاء الله!
  کاری که شما کرده اید از فتح نمودن بلندترین قلل جهان بلندتر، از قهرمانی در هر رشته ورزشی، عرصه های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، علمی، و دینی بالاتر است.
  شما به تنهایی جهادی تمام عیار را هدایت می کنید. جهادی پرخطر و دشمن آفرین. شما با هنرمندی تمام با استفاده از هنر بیان و خطابه ، درک سیاسی و فرهنگی بسیار بالا و تواناییهای متعدد، توانستید کاری کنید کارستان. نمی خواهم در این ظرف کوچک کاغذ مطالب بی نهایتی که در ذهن این حقیر، درباره این جهاد بزرگی که شما کرده اید، را بیان کنم؛ اینها قطره ای از دریای بزرگ شکوه کار خطیر شماست. فقط از شما به عنوان خواهری ارجمند و شایسته تقدیر و چهره ای ماندگار و بی نظیر می خواهم که این حالات خوش به قول خودتان شیدایی را مفت از دست ندهید. تاثیر کار شما بسیار زیاد است در بیدار کردن وجدانهای خفته و ناامیدکردن دشمنان اسلام و ایران اسلامی .
  از شما می خواهم در این موقعیت پرالتهاب که برای شما بوجود آمده است، از دوچیز استمداد طلبید: واستعینوا بالصبر و الصلاه ( بقره ۱۵۳) و از دو چیز غفلت نکنید: آمنوا و اتقو لفتحناعلیهم برکات( اعراف ۹۶) و دستاویزتان توکل باشد.
  توکل یعنی چنگ زدن به خدا ، توکل یعنی انسان بداند مخلوق نه زیان می رساند و نه نفع؛ نه عطا می کند و نه منع، چشم امید از خلق برداشتن و به خالق دوختن؛ این روح توکل است. این همانست که آن جناب در دانشگاه تهران فرمودید: ” یک چیز در ذهنم می پیچید و آن این بود: واعتصموا بحبل الله . ”
  شما در اوج عزت، سربلندی، افتخار، شهامت، شجاعت، درایت، هنرمندی، دانایی، سیاست، رشادت و دشمن شناسی، تبری و تولا قرار دارید. در اوج اوج!!
  شما مصداق روشن و کامل بانوی مسلمانید. شما با چنگ زدن به دامن ولایت و رهبری چنان چرخش قهرمانانه ای کرده اید که مجموع رکوردهای جهانی را در نوردیده اید و دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی و ولایت را چنان مبهوت، مایوس و ناامید و عصبانی کرده اید که از این عصبانیت می خواهند میان تهی کنند . بگذار عصبانی باشند و از این عصبانیت بمیرند!
  جنگ بین حق و باطل همیشگی است. هرجایی کربلا و هر وقتی عاشوراست، شما با زیبایی تمام، قیام کردید و حماسه آفریدید، و اگر از بابت این قیام، لطمه و تاوانی دریافت کنید، با آغوش باز پذیرا باشید. زیرا ” حالش هم حال خوبیه و جنسش هم جنس خوبیه!” چه زیباست که با دختر علی (ع) هم کلام شوی که: ما رایت الا جمیلا!
  جهادتان مورد قبول حق باد و تبارک الله احسن الخالقین .
  یک هم وطن مشهدی

 4. خانم چرخنده قبل از این که مسلمان باشی، سعی کن “انسان” بودن رو تمرین کنی. دست گلت درد نکنه به ملت فاز مثبت دادی. فقط قربونت طلاق نمی گرفتی. چون از فردا تمام دخترای این کشور میرن طلاق میرن و کودک خردسالشونم می ندازن سر شوهرشون و میرن چادر سر می کنن و میرن افطاری میدن و همه جا اعلام می کنن که چقدر مقدس هستن. غافل از این که زن اول باید همسر خوبی باشه و دوم باید مادر خوبی. که ماشالا شما این دو تا رسالت رو به خوبی انجام دادی! حالا عکس هایی که از سیگار کشیدن شما و بی حجاب تو خیابونای فلان کشور … بماند! ما هم خودمونو زدیم به اون راه. سعی کن “انسان” باشی، فقط همین.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme