https://telegram.me/empireoflies

چرا طوفان قاطع «آل‌سعود» علیه «آل‌یهود» طغیان نکرد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: آیت‌الله مکارم شیرازی در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن فجایع اخیر کشور یمن اعلام کرد: حقیقت این است که از درخت ظاهراً تناور سازمان ملل و شوراى امنیت جز چند شاخه خشک و بى‌برگ باقى نمانده که تنها به درد سوزاندن مى‌خورد.

در پیام این مرجع تقلید آمده است: بار دیگر تخریب یکى دیگر از کشورهاى اسلامى یعنى یمن به دست خود مسلمان‌ها و با بودجه خودشان آغاز شد. دیروز کشور لیبى و سوریه و بخش عظیمى از کشور عراق مورد تخریب قرار گرفت، تخریبى که تا ده‌ها سال دیگر مرمت نخواهد شد و امروز نوبت یمن است و فردا هم نوبت تخریب‌کنندگان.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: جهان‌خواران که اسلام نیرومند را بزرگ‌ترین مانع راه منافع نامشروع خود مى‌دانند، این برنامه عجیب و حیرت‌آور و بى‌سابقه را تنظیم کرده‌اند که در کنارى بنشینند و مسلمانان را بر ضد یکدیگر تحریک کنند و کشورهاى آنها را به دست خودشان ویران سازند و این نیروى عظیم را در هم بکوبند. عجیب‌تر این‌که مى‌بینند اسرائیل، یعنى سرسخت‌ترین دشمن اسلام از این برنامه حمایت مى‌کند و آشکارا قول همکارى مى‌دهد، باز هم تسلیم خواسته‌هاى آنها مى‌شوند. از آن بدتر اینکه مجامع بین‌المللى در هیچ یک از این هجوم‌هاى ویرانگر موضع درستى نگرفته است و با سکوت یا اظهارنظرهاى سست خود بر این آتش سوزان بنزین ریختند.

در ادامه این پیام تصریح شده است: حقیقت این است که از درخت ظاهراً تناور سازمان ملل و شوراى امنیت جز چند شاخه خشک و بى‌برگ باقى نمانده که تنها به درد سوزاندن مى‌خورد. از سوى دیگر اتحادیه عرب که فلسفه تشکیل آن حمایت از حقوق اعراب است، آتش‌بیار این معرکه شده و کشورهاى اسلامى را تشویق مى‌کند که یکدیگر را تخریب کنند. از همه تأسف‌بارتر فتواى مفتیان حجاز است که چند روز قبل کنگره‌اى تشکیل دادند و ریختن خون مسلمان‌ها را به‌ وسیله یکدیگر به طور مؤکد محکوم کردند و امروز با ۱۸۰ درجه انحراف حمله عربستان را بر ضد یمن حکیمانه معرفى مى‌کنند و این ویرانگرى را مجاز مى‌شمرند. در صورتى که اگر با دقت نگاه کنیم صورت مسئله روشن است، کشورى به نام یمن انقلاب کرده و اکثریت قاطع آن بر خلاف حکومت فاسدش قیام مى‌کند و رئیس آن حکومت از ترس جانش فرار کرده و به کشور دیگرى پناه برده، آیا راهى عاقلانه‌تر از این به نظر مى‌رسد که به آنها کمک کنند تا آرامش خود را بازیابند و اختلاف داخلى اگر دارند با مذاکره حل کنند؟!

در بخش دیگری از این پیام خاطرنشان شده است: در دنیاى امروز بدعت عجیبى پیدا شده، هر کشورى که اوضاع کشور دیگرى را نپسندید بدون هیچ مجوز بین‌المللى به خود اجازه مى‌دهد بر ضدّ او وارد جنگ شود؛ عجب دنیاى ناامنى به وجود آورده‌اند! و از همه اینها شگفت‌انگیزتر این است که بیش از ۵۰ سال است که اسرائیل بخش مهم و حساسى از کشور اسلامى را اشغال کرده و هرگز طوفان قاطعى از سوى این آتش‌افروزان بر ضد او به راه نیفتاده و به گفته مجاهد نستوه دبیرکل حزب‌الله لبنان، حتى نسیمى هم از سوى آنها نوزیده و بیا و ببین که امروز چه طوفانى به تحریک آمریکا و اسرائیل به راه انداخته‌اند.

در ادامه این پیام تأکید شده است: زمامداران سعودى بدانند اگر این آتش را خاموش نکنند یا انقلابیون یمن به احتمال قوى غالب خواهند شد و یا سال‌ها این جنگ ادامه مى‌یابد و ویرانه‌اى از هر دو کشور به جاى خواهد ماند. سزاوار است هرچه زودتر در کار خود تجدیدنظر کنند که ضرر را از هرجا جلوگیرى کنند نفع است.

انتهای پیام/فارس

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme