https://telegram.me/empireoflies

طنین «فــــریــــادِ قــــدس» در سراسر ایران اسلامی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: امسال بازهم جهان در حالی حضور میلیونی، حماسی و انقلابی ملت بزرگ ایران را به خود دید که مسلمانان عالم در حمایت از مظلومان فریاد “مرگ بر استکبار” سر دادند تا سیلی محکمی به استکبار جهانی زده و با آرمان آزادی قدس شریف تجدید میثاق کنند.

راهپیمایی روز جهانی قدس از دقایقی پیش در بیش از ۸۵۰ شهر کشور و ۸۰ کشور جهان درحالی آغاز شد، که همه مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان یک‌صدا فریاد “مرگ بر اسرائیل” و آزادی فلسطین و آرمان آزادی قدس شریف سر دادند. 

امروز، روزِ جهانی قدس، روز فریاد خشم و نفرت، انزجار و برائت امت بزرگ رسول‌الله (ص)‌ علیه تجاوز، تعدی و نسل‌کشی رژیم جعلی و منفور صهیونیست و جنایات وحشیانه گروه تروریستی داعش و جریانات تکفیری و روز ترس و استیصال صهیونیست و استکبار جهانی از اتحاد، مقاومت و بیداری اسلامی مسلمانان جهان است. 

مسلمانان جهان امروز در خیزشی عظیم با حضوری پرشکوه و با اقتدار نشان خواهند داد که در کنار جبهه بزرگ مقاومت و بیداری اسلامی و در حمایت از مردم مظلوم و بی‌گناه و آوارگان بی‌پناه فلسطین مقاوم، علیه ظلم و خشونت و اشغال‌گری رژیم جعلی صهیونیستی فریاد آزادی، استقلال، حقانیت و مظلومیت سر می‌دهند.

امروز مردم روزه‌دار و انقلابی ایران اسلامی هماهنگ بایکدیگر با سردادن شعار‌هایی همچون “مرگ بر آمریکا”، “مرگ بر اسرائیل”، “مرگ بر انگلیس” و “مرگ بر آل‌سعود و داعش”، رسالت دینی و شرعی خود را در برائت از کفار، مشرکین و طاغوتیان صهیونیست در واپسین روزها از ماه عبودیت و بندگی الهی به‌نمایش گذاشته و بار دیگر پرقدرتر از گذشته به جهان نشان دادند با حضور وحدت‌بخش، آگاهانه و انقلابی در صحنه، بر قلوب و جان‌های مردم جهان به‌وِیژه مسلمان و آزادگان تأثیر دارند.

حضور پرشور مردم سیستان و بلوچستان در راهپیمایی روز قدس در آفتاب سوزان

به گزارش تسنیم از زاهدان، مردم شیعه و سنی استان سیستان و بلوچستان همچون همیشه مانند ید واحد با مشت‌های گره کرده دشمنان اسلام و قرآن را نا‌امید کردند و با آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری میثاق دوباره بستند.

راهپیمایی روز قدس امسال در ۵۰ نقطه از سیستان و بلوچستان در حال برگزاری است و  مردم شهیدپرور استان امسال نیز همانند سال‌های گذشته با شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل خشم و انزجار خود را از اشغال و جنایات رژیم صهیونیستی در سرزمین فلسطین اعلام کردند.

از  ساعاتی پیش راهپیمایی شهرهای زاهدان، خاش، ایرانشهر، سراوان، نیکشهر، زهک، سرباز، میرجاوه، محمد آباد، هیرمند، قرقری و شهر علی اکبر و مراکز بعضی از بخشداری‌ها برگزار‌ شده ‌و مردم با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن حمایت از مردم مظلوم غزه و برائت‌ خود را از رژیم صهیونیستی با سردادن فریادرسای “مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل” به ندای رهبر فرزانه خویش حضرت آیت‌الله‌ خامنه‌ای لبیک گفتند.

همچنین راهپیمایی امروز در شهرهای زابل، چابهار، کنارک، زرآباد، دلگان، سیب و سوران، مهرستان، فنوج، قصرقند، نصرت آباد و مراکز بعضی از بخش‌ها قبل و بعد نماز جمعه برگزار می‌شود و به جهانیان می‌گویند که ما پشتیبان مردم و کودکان قلسطینی هستند و نمی‌گذارند کودکان و زنان فلسطین  در خانه‌هایشان مورد حمله قرار گیرند و مردم  قتل عام شوند تا رژیمی جعلی صاحب‌خانه شود.

امروز جوانان سیستان و بلوچستان در کنار حلقه اتحاد بزرگان و ریش سفیدان با یکدیگر پیمان بستند تا از ارزش‌های نظام و اسلام دفاع کنند و هرجا به مظلومی جفا شود به پا خیزند و فریاد برآورند و در طول ۳۷ سال انقلاب و هم‌اکنون با دفاع از حریم اسلام  و دفاع از امنیت مرزهای کشور و شهادت جوانان شیعه و سنی این را به عینه نشان دادند.

حضور زنان شیعه و سنی استان سیستان و بلوچستان در راهپیمایی روز قدس چشمگیر بود و فریاد می‌زدند در مقابل  زورگویی‌های مستکبران عالم سکوت نمی‌کنند و با حضور خود در این راهپیمایی فریاد این مظلومیت را به گوش جهانیان می‌رسانند و با تربیت فرزندان خود مدافعان واقعی اسلام را پرورش می‌دهند تا داد مظلومان را از مستکبران بگیرند.

مردم خراسان‌رضوی همزمان با سراسر کشور فریاد “مرگ بر اسرائیل” سر دادند

به گزارش تسنیم از مشهدمقدس، مردم متدین و روزه‌دار استان خراسان رضوی امروز همزمان با سراسر کشور فریاد آزادی ملت مظلوم فلسطین و آرمان قدس شریف را سر داده‌اند.

راهپیمایی روز قدس امسال نیز همانند سال‌های گذشته با شور و حرارت بیشتری آغاز شده است و مشهد و سراسر شهرستان‌های استان خراسان رضوی در حال حاضر شاهد حضوری حماسی مردم است و لحظه به لحظه نیز بر تعداد حاضران در جمعیت اضافه می‌شود.

راهپیمایی روز قدس در مشهد مقدس از محل میدان ۱۵ خرداد آغاز شده و قرار است به حرم منور رضوی و اقامه نماز در بارگاه منور رضوی به امامت آیت الله علم الهدی ختم شود.

آغاز راهپیمایی روز قدس در ۳۴ شهر آذربایجان غربی

به گزارش تسنیم از ارومیه، امروز در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان مردم روزه دار در شهرهای ۳۴ گانه آذربایجان غربی با آغاز حرکت به سمت میعادگاه‌های نماز جمعه طنین مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا را سر داده و ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های بنیانگذار انقلاب اسلامی در نامگذاری این روز به نام قدس و همدردی با ملت فلسطین خواستار توجه همه دولتهای مسلمان و ملتهای آزاده جهان به موضوع فلسطین اشغالی شدند.

در شهر ارومیه راهپیمایان از ساعتی پیش در میدان ولایت فقیه اجتماع کرده و قرار است با گذر از مسیر خیابان شهید محمد منتظری و رسالت در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) در میعادگاه همیشگی نماز جمعه حضور یابند.

از اواسط هفته گذشته نهاد‌ها، ادارات، شخصیت‌ها، مسئولین و چهره‌های مختلف آذربایجان غربی از مردم برای شرکت گسترده در این رویداد جهانی دعوت کرده‌اند.

مردم شیعه و سنی در شهرهای مختلف آذربایجان غربی با بالا بردن شعار‌ها و پلاکاردهایی در محکومیت جنایات رژیم منحوس صهیونیستی خواستار بیداری مجامع بین المللی در مقابله با رژیم جعلی اسرائیل شده و از ملتهای آزاده و مسلمان خواستند بیش از گذشته ندای مظلومیت مردم فلسطین را از عزه و کرانه باختری که اسیر و محصور سیاست‌های رژیم اسرائیل و حاکمان مرتجع منطقه شده‌اند را بشنوند.

مردم روزه‌دار آذربایجان شرقی هم‌صدا “آزادی قدس شریف از یوغ صهیونیست‌ها” را فریاد زدند

به گزارش تسنیم از تبریز، مراسم راهپیمایی روز قدس در تمامی شهرهای استان آذربایجان شرقی، از ساعت ۱۰:۳۰ آغاز شد که در تبریز، مرکز استان، مردم، از مسیرهای ۹گانه حرکت را به سمت مصلی اعظم امام خمینی (ره) تبریز آغاز کردند.

بر اساس این گزارش، آیت‌الله محسن مجتهد شبستری، امام‌جمعه تبریز و نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی پس از تجمع راهپیمایان در مصلی، خطبه‌های نمازجمعه را ایراد خواهد کرد.

در این مراسم باشکوه و به یادماندنی، مردم روزه دار استان در هوای گرم به همراه نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، استاندار آذربایجان شرقی، مدیران و مسئولان، روحانیون، بسیجیان، دانش آموزان و دانشجویان، سایر اقشار، زن و مرد، پیر و جوان، کودک و نوجوان همه آمده اند تا به ندای رهبرشان لبیک گویند و آزادی قدس شریف از یوغ صهیونیست‌ها را فریاد بزنند.

مردم شهیدپرور و ولایت مدار استان آذربایجان شرقی از ابتدای آغاز این مراسم شعارهای یک صدا و کوبنده «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر انگلیس» و «مرگ بر آل سعود»سر دادند و به مسیرهای تعیین شده در این راهپیمایی ادامه دادند.

راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرهای مختلف استان گلستان آغاز شد

به گزارش تسنیم از گرگان، راهپیمایی پرشور روز جهانی قدس در همه شهرهای استان گلستان از دقایقی پیش آغاز شد و مردم روزه‌دار این شهرها با حضور در مسیرهای تعیین شده، در حال راهپیمایی و سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل هستند.

مردم همیشه در صحنه مناطق مختلف استان گلستان امروز یکپارچه فریاد رهایی قدس شریف از چنگال صهیونیست جنایتکار را فریاد زده و خواهان پایان یافتن جنایات این رژیم غاصب در فلسطین و غزه هستند.

مردم روزه‌دار استان گلستان با زبان روزه و در زیر آفتاب تابستانی با شور و نشاط خاصی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین به خیابان‌ها آمده‌اند تا با سردادن شعارهای مرگ بر رژیم اشغالگر قدرس و همپیمانانشان، با این ملت بی‌دفاع و مقاوم ابراز همدردی و هم‌نوایی کنند.

این مراسم باشکوه در شهر گرگان، مرکز استان گلستان از میدان شهرداری به سمت چهارراه میدان و سپس مصلی نمازجمعه آغاز شده است.

همچنین در دیگر شهرها و بخش‌های استان نیز، روزه‌داران مومن با در دست داشتن پوسترها و پلاکاردهایی با مضمون حمایت از مردم مظلوم فلسطین و ابراز تنفر و انزجار از رژیم اشغالگر اسرائیل، بار دیگر حمایت خود را از مسلمانان مظلوم فلسطین اعلام می کنند.

راهپیمایی ضد صهیونیستی یوم الله قدس در استان گلستان پس از طی مسیرهای مشخص شده با قرائت قطعنامه به پایان می‌رسد.

فریاد «مرگ بر اسرائیل» در پایتخت شور و شعور حسینی طنین‌انداز شد

به گزارش تسنیم از زنجان، مردم روزه‌دار مرکز استان زنجان از ساعت ۱۰:۳۰ صبح در میدان قائم (فلکه کوچمشکی) حضور یافته و با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس علیه رژیم کود‌کش اسرائیل شعار “هیهات من‌الذله” را فریاد زدند.

مردم منطقه «نیک‌پی» و «ارمغانخانه» شهرستان زنجان هم راس ساعت ۱۰ صبح به ترتیب از مسجد حضرت ابوالفضل‌العباس(ع) به طرف اداره آموزش و پرورش زنجانرود و از مقابل مسجد امیرالمومنین(ع) تا میدان فجر به یاد مظلومیت مردم فلسطین خواستار اقدام عملی سازمان ملل و کشورهای اسلامی و عربی در قبال جنایتهای رژیم جعلی اسرائیل شدند.

راس ساعت ۱۱ صبح مردم همیشه در صحنه مردم ابهر حدفاصل چهار راه امام حسن(ع) تا مصلی نماز جمعه به دریای خروشان ملت ایران می‌پیوندند و با مشتهای گره کرده اعلام می‌کنند که حاضر نیستند به هیچ عنوان دست از ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی بردارند.

مردم منطقه «هیدج» ابهر راس ساعت ۱۱ از میدان شهرداری تا مصلی نماز جمعه و اهالی منطقه «صائین قلعه» این شهرستان ساعت ۱۰ صبح از مقابل مسجد صاحب‌الزمان(عج) تا بوستان شهدای گمنام بر دفاع از آرمانهای امام خمینی(ره) از جمله دفاع از مردم مظلوم فلسطین تاکید کردند.

راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با سراسر کشور در مناطقی از شهرستان ابهر از جمله «سنبل‌آباد»، «یوسف‌آباد» و «بوئین» نیز آغاز شد.

مردم همیشه در صحنه خرمدره ساعت ۱۰:۳۰ صبح از میدان امام حسین(ع) تا مصلی نماز جمعه برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین در خیابان‌ها حضور یافته و شعار «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریکا» سر دادند.

در شهرستان ایجرود هم مردم ولایتمدار «زرین‌آباد» ساعت ۱۱ صبح از مقابل سپاه تا مسجد جامع و مردم «حلب» ساعت ۱۰ صبح از مقابل بخشداری تا مسجد جامع این شهر راهپیمایی کردند و بر خوی وحشی رژیم ظالم صهیونیستی در مناطق اشغال شده فلسطین اعتراض کردند.

راس ساعت ۱۲ ظهر اهالی ماهنشان از مزار شهدای گمنام و مردم منطقه دندی از مقابل سپاه پاسداران به طرف محل برگزاری نماز جمعه منطقه خود علیه مستکبران جهانی و فرزندان نامشروع آمریکا از جمله اسرئیل جنایتکار و گروهک‌های تکفیری نظیر داعش ندای «الله اکبر» را سر می‌دهند.

در شهرستان سلطانیه روزه‌داران از ساعت ۱۲ ظهر از مقابل مسجد فاطمه‌الزهرا(س) تا مصلی نماز جمعه در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به یاد شهدای مظلوم فلسطین و آوارگان این سرزمین راه‌پیمایی می‌کنند.

مردم شهیدپرور طارم در مرکز این شهرستان(آب‌بر) راس ساعت ۱۱ صبح از میدان علی (ع) تا مصلی نماز جمعه و به صورت همزمان در مناطقی از جمله «چورزق»، «دستجرده»، «گیلوان» و «درام» علیه کشورهای مدعی آزادی و بشردوست شعار داده و آزادی قدس شریف از چنگال رژیم صهیونیستی را خواستار می‌شوند.

در مرکز شهرستان خدابنده «قیدار» نیز مردم از ساعت ۱۲ ظهر حدفاصل میدان شهدا تا مصلی نماز جمعه حضور یافته و از کشورهای اسلامی و عربی و جامعه جهانی تقاضا می‌کنند تا در قبال اقدامات ضدبشری اسرائیل سکوت نکنند.

علاوه بر قیدار، تظاهرات روز قدس در «سجاس»، «گرماب»، «زرین‌رود»، «سهرورد»، «کرسف»، «ویر»، «گوزلدره» و «خیرآباد» نیز برگزار می‌شود.

فریاد‌ “مرگ بر صهیونیست ” مردم دیار علویان بر بلندای دماوند طنین‌انداز شد‌

به گزارش تسنیم از ساری، راهپیمایی ضد استکباری مردم استان شهیدپرور و علوی تبار مازندران از دقایقی پیش با حضور پرشور آحاد مختلف مردم، مسئولان و شخصیت‌های سیاسی و نظامی در استان آغاز شد.

راهپیمایی عظیم ضد استکباری مردم ساری مرکز مازندران از دقایقی پیش با حضور سرلشکر پاسدار رحیم صفوی، مشاور عالی مقام معظم رهبری از میدان شهید قاسمی به سمت مصلای جمعه ساری اغاز شد.

سایر شهرهای استان علوی تبار مازندران نیز به مثابه سال‌های گذشته در یک روز گرم تابستانی آنچنان پرشور شده که گویا مردم دوستدار ولایت این خطه بار دیگر حماسه‌ای به بلندای دماوند خلق خواهند کرد.

حضور کودکان و نوجوانان با پلاکاردهای متحدالشکل و سوزاندن پرچم اسرائیل و آمریکا در طول مسیر راهپیمایی از بخش‌های زیبای این همایش عظیم مردمی ملت مازندران در روز آزادی قدس بزرگ است.

ندای “القدس لنا” در آسمان اصفهان طنین انداز شد

به گزارش تسنیم از اصفهان، مردم ولایت‌مدار و روزه دار اصفهان از صبح امروز همزمان با سراسر کشور حضور باشکوهی را در راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس رقم زدند و با در دست داشتن پرچم‌های عزت و آزادی قدس شریف و فریادهای آزادی‌خواهی، همدلی، مودت و برادری خود با ملت مظلوم فلسطین را به نمایش گذاشتند.

راهپیمایی باشکوه مردم اصفهان از ساعت ۱۰ صبح امروز از مسیرهای هشت‌گانه آغاز شده و به میدان امام (ره) میعادگاه نماز جمعه ختم می‌شود. حجت‌الاسلام والمسلمین احمد سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی سخنران مراسم روز قدس در اصفهان است.

مراسم ویژه روز جهانی قدس از دقایقی پیش در میدان امام (ره) آغاز شده و این در حالی است که مردم روزه‌دار همچنان از مسیرهای مختلف راهپیمایی در حال وارد شدن به میدان امام (ره) هستند.

بنابر اعلام جعفر عسگری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان در حاشیه این مراسم حدود ۵۰ غرفه فرهنگی متنوع برای نوجوانان و جوانان برپا شده و تمامی دستگاه‌های خدماتی برای برگزاری هرچه بهتر مراسم به ارائه خدمت به شهروندان اصفهانی مشغول هستند.

امروز و پس از قرائت قطعنامه روز جهانی قدس، از ۵ خانواده شهید مدافع حرم اصفهان تجلیل به عمل می‌آید.

نماز جمعه امروز اصفهان به امامت آیت‌الله طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در مسجد و میدان امام (ره) اقامه می‌شود.

به گزارش تسنیم، همزمان با اصفهان، مردم همیشه در صحنه شهرستان‌های استان اصفهان نیز همزمان با خروش جهان اسلام در حمایت از قدس شریف، با حضور در صفوف مستحکم راهپیمایی جلوه‌ای از شکوه، اتحاد و همدلی خود را در حمایت از فلسطین به نمایش گذاشته‌اند.

راهپیمایی روز قدس در استان لرستان آغاز شد/فریاد انزجار بر سر مدعیان پوشالی حقوق بشر

به گزارش تسنیم از خرم‌آباد، مراسم راهپیمایی روز قدس ساعت ۱۱ امروز با حضور پرشور اقشار مختلف مردم همزمان با سراسر کشور در سایر شهرستان‌های استان لرستان آغاز شد.

در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که بنا به فرموده امام خمینی (ره)، روز جهانی قدس نام‌گرفته و یکی از جلوه‌های حقیقی اتحاد، انسجام و وحدت جهان اسلام است، مردم مؤمن و روزه‌دار استان لرستان همراه با سایر مردم ایران و مسلمانان جهان برای حمایت از مردم فلسطین و آزادی قدس به میدان آمده‌اند تا حماسه سیاسی دیگری در عرصه ملی و بین‌المللی خلق کنند.

قدس، قبله نخستین مسلمانان و وطن میلیون‏‌ها آواره فلسطینی است که استکبار جهانی این سرزمین را از دست مردمانش خارج ساخته و تحت سلطه نیروهای اشغالگر قرارگرفته است که به همین دلیل مسلمانان جهان در روز جهانی قدس، فریاد انزجار خود را از تداوم ظلم و ستیز استکبار جهانی به گوش دنیا می‌رسانند.

همه‌ساله بر اساس یک حرکت دینی که از سوی بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی صورت گرفته اجتماعات عظیم مردمی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین توسط مسلمانان به راه می‌افتد، امام خمینی(ره)  با این اقدام راهبردی، به رژیم صهیونیستی و غربی فهماند که هیچ مظلوم و محرومی در جغرافیای زمین تنها نیست و امروز همه آمده‌اند تا بادل و جان در راهپیمایی روز قدس نفرت خود را نسبت به استکبار جهانی نشان بدهند.

مردم مسلمان بار دیگر به صحنه آمده‌اند تا فریاد«مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریکا» سر دهند، آمده‌اند تا روح مبارزه برای آزادی قدس و رهایی از چنگال رژیم اشغالگر قدس زنده بماند.

راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر خرم‌آباد ساعت ۱۱ صبح از میدان شهدا به سمت پل شهدا- سه‌راه اسدآبادی و مصلی الغدیر خرم‌آباد آغاز شد و در پایان حجت‌الاسلام سید احمد تقوی معاون  جذب گزینش شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور به سخنرانی می‌پردازد.

راهپیمایی در شهرستان بروجرد ساعت ۱۱:۳۰ از میدان قیام به سمت خیابان شهدا- میدان شهدا و مصلی نماز جمعه این شهر برگزار و با سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین ترابی امام‌جمعه این شهرستان پایان می‌یابد.

راهپیمایی در شهرستان دورود ساعت ۱۱:۳۰  از میدان امام حسین(ع) به سمت خیابان شهدا و مصلی نماز جمعه آغاز و در این مراسم حجت‌الاسلام حقیان امام‌جمعه دورود به ایراد سخنرانی می‌پردازد.

در شهرستان ازنا راهپیمایی روز جهانی قدس ساعت ۱۱ از میدان شهید صادقی آغاز و سپس راهپیمایان از میدان راه‌آهن به سمت مصلی نماز جمعه حرکت می‌کنند که در پایان این راهپیمایی حجت‌الاسلام علیزاده معاون سیاسی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور در جمع راهپیمایان سخنرانی می‌کند.

راهپیمایی روز قدس در شهرستان الیگودرز  ساعت ۱۱ از میدان ۱۷ شهریور  به سمت مصلی نماز جمعه آغاز و در پایان مراسم میرزایی فرماندار الیگودرز سخنرانی می‌کند.

راهپیمایی در شهرستان پلدختر ساعت ۱۲ ظهر از میدان شهید بهشتی به سمت پل شهدای هفتم تیر و مصلی نماز جمعه برگزار و در پایان مراسم حجت‌الاسلام سوری امام‌جمعه این شهرستان به ایراد سخنرانی می‌پردازد.

در شهرستان کوهدشت راهپیمایی روز جهانی قدس ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه از مسجد صاحب‌الزمان این شهر آغاز و در این مراسم  حجت‌الاسلام طهماسبی امام‌جمعه این شهرستان در جمع مردم سخنرانی می‌کند.

راهپیمایی روز قدس در شهرستان سلسله ساعت ۱۰:۳۰ از میدان امام خمینی(ره) این شهر آغاز و راهپیمایان از چهار راه آیت‌الله کاشانی به سمت خیابان آیت‌الله بروجردی و مصلی نماز جمعه حرکت می‌کنند و راهپیمایی در این شهرستان با سخنرانی حجت‌الاسلام موسوی امام‌جمعه این شهرستان پایان می‌یابد.

راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان دلفان ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه از میدان بعثت به سمت میدان امام خمینی (ره) – بلوار شهید بهشتی و مصلی نماز جمعه این شهرستان آغاز و‌ در پایان این مراسم حجت‌الاسلام هاشمی نژاد در جمع راهپیمایان سخنرانی می‌کند.

در شهرستان دوره چگنی راهپیمایی روز قدس ساعت ۱۱:۳۰ از مقابل مسجد صاحب‌الزمان به سمت بلوار امام خمینی(ره) و مسجد صاحب‌الزمان آغاز و سخنران این راهپیمایی آیت‌الله هاشم نیازی نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری است.

راهپیمایی در شهرستان رومشکان ساعت ۱۲ ظهر از میدان فردوسی آغاز و راهپیمایان میدان امام خمینی (ره ) را به سمت مصلی نماز جمعه طی می‌کنند و در پایان این مراسم نیز حجت‌الاسلام جمیاری امام‌جمعه این شهرستان به سخنرانی می‌پردازد.

طنین فریاد “مرگ بر اسرائیل” در بام ایران/شکوه “حضور” در راهپیمایی روز قدس چهارمحال و بختیاری

به گزارش تسنیم از شهرکرد، راهپیمایی بزرگ روز قدس با حضور گسترده مردم غیور و ولایتمدار هم‌زمان با سراسر کشور در بام ایران آغاز شد.

امروز مردم آمدند تا یک ‌صدا در راهپیمایی روز جهانی قدس فریاد “مرگ بر اسرائیل” و “مرک بر آل سعود خائن” سر دهند تا باری دیگر اتحاد مسلمانان جهان لرزه بر اندام استکبار به‌ ویژه رژیم صهیونیستی بیندازد.

امروز به لطف و عنایت الهی مردم شریف استان در خیزشی عظیم در کنار جبهه بزرگ مقاومت و بیداری اسلامی در حمایت از مردم مظلوم و بی‌پناه فلسطین مقاوم، با غریو فریادهای توفنده، خشم و انزجار خود را از ددمنشی‌های دجالان خون آشام صهیونیست، حامیان آن‌ها و ارتجای منطقه سر می‌دهند.

راهپیمایی روز قدس در شهرکرد از میدان امامزادگان دوخاتون(ع) به سمت چهارراه ولی‌عصر(عج)، چهارراه شریعتی، چهارراه باهنر، خیابان باهنر و در انتها مصلای بزرگ امام خمینی(ره) در حال برگزاری است.

راهپیمایی بزرگ روز قدس در سراسر استان چهارمحال و بختیاری نیز در حال برگزاری است.

راهپیمایی روز قدس در البرز آغاز شد/ طنین آزادی “قدس شریف” در سراسر استان

به گزارش تسنیم از کرج، مراسم راهپیمایی روز قدس در تمامی شهرهای استان البرز، از ساعت ۱۱ آغاز شد که در کرج، مرکز استان، مردم، از میدان شهدا، خیابان مهدیه یا مظاهری، میدان توحید، سه راه امام‌زاده حسن(ع) به سمت مصلی نماز جمعه در حرکتند.

بر اساس این گزارش، علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت مجلس سخنران ویژه امروز در کرج است و آیت‌الله سیدمحمدمهدی حسینی همدانی، امام‌جمعه کرج و نماینده ولی‌فقیه در البرز پس از تجمع راهپیمایان در مصلی، خطبه‌های نمازجمعه را ایراد خواهد کرد.

در این مراسم باشکوه و به یادماندنی، مردم روزه‌دار استان در هوای گرم به همراه نماینده ولی فقیه در البرز و امام جمعه کرج، استاندار البرز، مدیران و مسئولان، روحانیون، بسیجیان، دانش آموزان و دانشجویان، سایر اقشار، زن و مرد، پیر و جوان، کودک و نوجوان همه آمده اند تا به ندای رهبرشان لبیک گویند و آزادی قدس شریف از یوغ صهیونیست‌ها را فریاد بزنند.

مردم شهیدپرور و ولایت مدار استان البرز از ابتدای آغاز این مراسم شعارهای یک صدا و کوبنده «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر انگلیس» و «مرگ بر آل سعود» سر دادند و به مسیر تعیین شده در این راهپیمایی ادامه دادند.

راهپیمایی استکبارشکن مردم اردبیل با فریاد انزجار از رژیم صهیونیستی آغاز شد

به گزارش تسنیم از اردبیل، مردم دارالارشاد اردبیل همزمان با سراسر با حضور در راهپیمایی روز قدس انزجار و نفرت خود را از رژیم صهیونیستی و همدستانش با فریادهای مرگ بر اسرائیل به دنیا نشان دادند و بار دیگر با آرمان‌های امام راحل پیمان تازه کردند.

اردبیل امروز صحنه همدلی و همزبانی مردمی بود که همه با هم در صفوفی یکپارچه و متحد در مسیرهای راهپیمایی حضور یافته و بیزاری از رژیم صهیونیستی را فریاد زده و با شرکت در این راهپیمایی استکبارشکن این روز بزرگ و عزیر را گرامی داشتند.

همه مردم اردبیل از پیر و جوان، کوچک و بزرگ، مرد و زن و از هر قشری و گروهی آمده بودند تا بار دیگر حمایت و پشتیبانی خود را از مردم فلسطین که مظلومانه و غریبانه فلسطین را به صحنه دلاوری و رشادت تبدیل کرده‌اند اعلام کنند و به دنیا بگویند که تا آزادی فلسطین از دست رژیم غاصب صهیونیستی در کنار این ملت مظلوم می‌مانند.

اتحاد و همدلی شیعه و سنی در این صحنه حماسه‌آفرینی مردم اردبیل مثال‌زدنی بود که با شور و حرارتی کم‌نظیر با مشت‌های گره‌خورده فریادهای مرگ بر اسرائیل سر دادند و از ظالمان و مستکبران اعلام انزجار کردند.

آغاز راهپیمایی روز قدس در اردبیل ساعت ۱۱ اعلام شده بود که مردم غیور و حماسی اردبیل از قبل از ساعت اعلام شده در مسیرهای آغازین راهپیمایی حضور یافته و با آمادگی کامل و حمل پلاکاردهایی که در آن با شعارهای مختلف نفرت از رژیم غاصب صهیونیستی و استکبار را بیان کرده بودند، در این حماسه شرکت کردند.

یکصدا با تمام ملت ایران مردم روزه‌دار تمامی شهرها و بخش‌های مختلف استان اردبیل نیز برای دفاع از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین در صحنه حماسه‌آفرینی و دلاوری حاضر شدند و با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، الله اکبر، فلسطین فلسطین حمایتت می کنیم، ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده، خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست، مرگ بر انگلیس، وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد و … با مردم مظلوم فلسطین همدردی کردند.

آری، امروز اردبیل صحنه حماسه‌آفرینی مردم روزه‌دار و متدینی بود که آمده بودند تا دفاع از مظلوم را به گوش جهانیان برسانند و لرزه بر اندام رژیم صهیونیستی و استکبار بیندازند؛ آفرین بر این غیرت و شرف مردم دارالارشاد که نمادی از همدلی و اتحاد نام گرفتند.

راهپیمایی مردم مومن و انقلابی همدان در محکومیت رژیم جعلی و کودک‌کش اسرائیل برگزار شد

به گزارش تسنیم از همدان، مردم انقلابی و روزه‌دار همدان همگام با سایر مسلمانان جهان و در لبیک به فرمان تاریخی امام راحل(ره) و با شعارهای “الله اکبر”،” مرگ بر آمریکا” و ” مرگ بر اسرائیل ” راهپیمایی دشمن شکن خود در محکومیت رژیم کودک‌کش ، غاصب و صهیونیستی اسرائیل را آغاز کردند.

مردم همیشه در صحنه همدان که از ساعتی قبل از آغاز مراسم راهپیمایی روز قدس در میدان مرکزی شهر همدان تجمع کرده بودند در حالیکه پلاکاردهایی با مضمون محکومیت رژیم غاصب صهیونیستی در دست داشتند راهپیمایی خود را به سمت حسینیه امام خمینی(ره) محل برگزاری نماز جمعه ادامه دادند.

حضور روحانیت، خانواده معظم شهدا بویژه جوانان پرشور و انقلابی در کنار سایر اقشار مردم از موارد قابل توجه در راهپیمایی روز قدس امسال در همدان است.

فریاد مرگ بر آمریکا و اسرائیل در استان ساحل نشین بوشهر طنین‌انداز شد

به گزارش تسنیم از بوشهر، راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس درشهرها و روستاهای استان بوشهر همزمان با آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان با حضورمردم مومن و روزه‌دار استان بوشهر آغاز شد.

راهپیمایی در بوشهر با حضور حماسی مردم روزه‌دار بوشهری در زیر آفتاب سوزان این شهر از خیابان امام خمینی(ره) بوشهر آغاز  شده و تا مصلی جمعه ادامه دارد.

در این راهپیمایی که حضور جوانان و نوجوانان چشمگیر است شرکت کنندگان با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر رژیم صهیونیستی، مرگ بر انگلیس و مرگ بر رژیم آل سعود و آل خلیفه مسیر راهپیمایی را طی می‌کنند.

در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس که امام جمعه، استاندار بوشهر و  تمامی قشرها و گروهای مختلف مردم مومن  بوشهر حضور دارند راهپیمایان با شعارهای ولایت فقیه عزت ماست  – آبروی دین ودیانت ماست، جنایت اسرائیل، جنایت آمریکاست – این همه قتل و غارت، حمایت آمریکاست، امروز روز قدس و روز دین است – تجلّی قدرت مسلمین است، آل خلیفه آل شیطان بود – دشمن آزادی انسان بود، وهابی کودک‌کش – همدست اسرائیل است مسیر راهپیمایی را طی می‌کنند.

زن مرد پیر جوان وخردسال همه برای تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحل، رهبر معظم انقلاب اسلامی و محکوم کردن جنایات ستم‌گران  و حمایت از ملت مظلوم و ستم دیده فلسطین و دیگر مردم سرزمین‌های اسلامی به راهپیمایی آمده‌اند.

جوانی که به اتفاق دوستانش در این راهپیمایی حضور دارد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با محکوم کردن جنایات استکبار و رژیم صهیونیستی اظهار داشت: حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن اینکه وظیفه دینی است  لبیک به ندای بنیان گذار جمهوری اسلامی و منویات رهبر معظم انقلاب است.

وی دفاع از مردم مظلوم فلسطین و بحرین را یک آرمان دانست و تاکید کرد: ما ملت ایران همواره مدافع مظلومان هستیم و در کنارشان می‌مانیم.

خانم جوانی که به همراه ۲ فرزندنش در راهپیمایی روز جهانی قدس در بوشهر حضور داشت با بیان اینکه تا رهایی قدس حمایت‌های خود را از ملت فلسطین ادامه می‌دهیم گفت: ما به عنوان مسلمان وظیفه داریم از مردم مظلوم فلسطین حمایت کنیم و تا رهایی قدس حمایت خود را ادامه می‌دهیم.

وی با بیان اینکه روزی اسرائیل غاصب دچار خشم و عذاب الهی می‌شود تصریح کرد: در این تابستان گرم و سوزان با فرزندانم در این راهپیمایی شرکت کرده‌ام تا مردم مظلوم فلسطین به ویژه کودکان و نوجوانان احساس نکنند که تنها هستند.

مرد میان‌سالی که عرق بر پیشنانیش مشاهده می‌شد در پاسخ به سوالی که چه ضرورتی دارد در این گرمای طاقت فرسا در راهپیمایی شرکت کنی گفت: روزه مسلمانان با حضور در این راهپیمایی مورد قبول درگاه الهی قرار می‌گیرد و حضور در راهپیمایی این روز در همه موقعیتی چه سرما و چه گرما امری واجب است.

وی تاکید کرد: کسانی که در مقابل جنایت‌های استکبار جهانی به ویژه اسرائیل غاصب سکوت می‌کنند همدست با این جنایتکاران هستند و روزی شرمنده مردم مسلمان می‌شوند.

ندای “مرگ بر اسرائیل” در ۱۱ شهرستان خراسان‌جنوبی طنین‌انداز شد

به گزارش تسنیم از بیرجند، مردم ظلم ستیز شهرستان بیرجند مرکز استان خراسان جنوبی  و همچنین ۱۱ شهرستان این استان  ندای الله اکبر و مرگ براسرائیل سردادند وحمایت همه جانبه خود را ازمسلمان ستم دیده فلسطین مظلوم اعلام کردند.

امروز مردم مسلمان و روزه دار سراسرکشور به ویژه مردم همیشه درصحنه خراسان جنوبی بار دیگر به ندای امام خمینی (ره) ورهبر معظم انقلاب اسلامی لبیک گفتند و در این هوای گرم  زن ومرد، پیرو جوان وکودک همه به خیابان ها آمدند تا بگویند این اسرائیل جنایتکار  به زودی از صفحه روزگار محو خواهد شد.

خراسان جنوبی امروز صحنه‌ای دیگر از تجلی حضور بی نظیر مردم  را  به نمایش گذاشت تا بار دیگر حمایت و پشتیبانی خود را از مردم فلسطین که مظلومانه و غریبانه فلسطین را به صحنه دلاوری و رشادت تبدیل کرده‌اند اعلام کنند و به دنیا بگویند که تا آزادی فلسطین از دست رژیم غاصب صهیونیستی در کنار این ملت مظلوم می‌مانند.

مردم شهید پرور خراسان جنوبی از ابتدای آغاز این مراسم شعارهای یک صدا و کوبنده «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر انگلیس» و «مرگ بر آل سعود» سر دادند و به مسیرهای تعیین شده مراسم ادامه دادند.

فریاد آزادی “قدس” در خراسان شمالی/مشت‌های گره‌کرده کرمانج، ترک، ترکمن، تات و فارس در حمایت از مردم فلسطین

به گزارش تسنیم از بجنورد، راهپیمایی بزرگ روز قدس با حضور گسترده مردم غیور و ولایتمدار و همچنین مسئولان این استان هم‌زمان با سراسر کشور در سرزمین گنجینه فرهنگ‌ها آغاز شد.

کرمانج، ترک، ترکمن، تات و فارس امروز با مشت‌های گره‌زده و با فریاد «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آل سعود» همگی یک‌صدا لرزه بر تن دشمنان و رژیم صهیونیستی انداخته و خواهان پایان توطئه‌های آن‌ها شدند.

مردم همیشه درصحنه خراسان شمالی این بار نیز شکوه و بزرگی خود را به نمایش گذاشتند و خشم و انزجار خود را از دشمنان اسلام اعلام کردند.

راهپیمایی روز جهانی قدس در بجنورد مرکز خراسان شمالی از ساعت ۱۱ صبح از محل میدان شهید تا مصلا این شهر در حال برگزاری است.

مردم استان فارس همگام با سراسر کشور فریاد «مرگ بر اسرائیل» سر دادند

به گزارش تسنیم از شیراز، مردم روزه‌دار و متدین استان فارس در ۹۰ نقطه استان همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده و فریاد «مرگ بر اسرائیل» سر دادند.

به گفته حجت‌الاسلام محمد رضایی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس امسال در ۹۰ نقطه از استان فارس راهپیمایی برگزار می‌شود و امسال ۱۰ منطقه برای برگزاری راهپیمایی روز قدس در فارس اضافه شده و نماینده ولی فقیه در سپاه قدس سخنران این روز در شیراز است

راهپیمایی امروز در شهر شیراز از چهارراه ۱۵ خرداد آغاز شده و با عبور از خیابان لطفعلی خان زند، چهار راه مشیر، چهار راه پیروزی، خیابان شهید دستغیب با اجتماع در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر حضرت احمدبن موسی شاهچراغ(ع) پایان می‌یابد.

مسیر شماره یک شامل میدان شهدا، خیابان کریمخان زند شرقی، میدان امام حسین(ع) وچهارراه پانزده خرداد و مسیر شماره ۲ شامل میدان نمازی، خیابان زند غربی، میدان امام حسین(ع) و چهارراه پانزده خرداد است.

در طول مسیر راهپیمایی غرفه‌های فرهنگی ویژه کودکان- نوجوانان و جوانان قرار داده شده و ۸۰ بنر در خصوص افشای حقوق بشر آمریکایی در مسیر راهپیمایی قرار گرفته است.

احمد همتی، معاون فرهنگی شهرداری شیراز از برپایی ایستگاه فرهنگی مقاومت با موضوع مدافعان حرم در روز قدس در شیراز خبر داده و گفته است این ایستگاه فرهنگی در مقابل فرهنگسرای قرآن و عترت شهرداری شیراز در مسیر راهپیمایی روز قدس برپا می‌شود.

وی همچنین از نمایش ۷۰ اثر از آثار برگزیده و منتخب هیئت داوران کارگاه طراحی پوستر برای مدافعان حرم خبر داده است.

رئیس حوزه هنری استان فارس از نمایش آثار برتر جشنواره بین‌المللی کاریکاتور با موضوع هلوکاست در روز قدس در شیراز خبر داد.

محمد کرم اللهی گفته است در جشنواره بین‌المللی کاریکاتور هلوکاست که در تهران و به دبیری سیدمسعود شجاعی طباطبایی برگزار شد، آثار متعددی از هنرمندان خوش ذوق ۵۰کشور مختلف تولید شد که همین مساله  سبب خشم و ناراحتی مسئولان رژیم اشغالگر قدس شد.

وی افزود: با هماهنگی با دبیر جشنواره آثار برتر این جشنواره به شیراز آورده شد و همزمان با روز قدس در مسیر راهپیمایی مردم شیراز با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز به صورت نگار شهر و در ابعاد بزرگ این آثار در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

خروش سرزمین آفتاب، بهشت مفاخر ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس

به گزارش تسنیم از اراک، راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از دقایقی پیش با حضور پررنگ مردم همیشه در صحنه مردم استان از زادگاه امام خمینی(ره) تا قطب گل و گیاه “محلات، از سرزمین یاقوتهای سرخ “ساوه” تا دیار کشاورزی و صنعت “زرندیه”، سرزمین مفاخر “تفرش” تا دیار نامداران “فراهان”، از سرزمین کهن “آشتیان” تا خطه سرسبز و تاریخی “کمیجان”، از سرزمین چشمه‌های خروشان “شازند” و “خنداب” تا قطب صنعت اراک” همزمان با سراسر کشور در سرزمین آفتاب، زادگاه بنیانگذار انقلاب اسلامی آغاز شد و مردم بهشت مفاخر با حضور با شکوه خود فریاد اعتراض به استکبار را سر دادند.

این راهپیمایی با حضور پرشور روحانیت معظم و علما، مسئولان  استانی، مردم و جامعه دانشگاهی در اراک مرکز استان، همزمان باسراسر استان از میدان شهدای اراک آغاز و مسیرهای پل خیبر، خیابان محسنی، خیابان شیخ فضل الله نوری و میدان سرداران به سمت مصلی بیت‌المقدس طی می‌شود.

همچنین نمایشگاه عکس و کاریکاتور در این روز افتتاح شده و به بهره‌برداری می‌رسد و از دیگر برنامه‌های اجرایی این روز می‌توان به برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری و در همین راستا راه‌اندازی ۳۰ ایستگاه نقاشی در روز جهانی قدس و در مسیر حرکت راهپیمایی اشاره کرد.

در این راهپیمایی حضور پررنگ و چشمگیر جوانان و نوجوانان و طلاب حوزه های علمیه مشهود است و این نشان از بیداری و هوشیاری جوانان این خطه است و براساس برنامه ریزی انجام شده راهپیمایی روز جهانی قدس طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده در ۱۲۰ نقطه شهری و روستایی استان مرکزی برگزار می شود.

در شهرها و روستاهای استان نیز این راهپیمایی همراه با نهیب فریاد حق علیه باطل در مسیرهای منتهی به مساجد و مکان‌های برگزاری نمازهای عبادی سیاسی جمعه برگزار می‌شود و مردم سراسر استان مرکزی نیز همانند سایر استان‌های کشور با حضور با شکوه خود ضربه محکمی به پایه‌های پوشالی رژیم غاصب صهونیسم وارد می‌کند.

راهپیمایی ضد صهیونیستی یوم الله قدس در استان مرکزی پس از طی مسیرهای مشخص شده با سخنرانی سخنرانان و با قرائت قطعنامه به پایان می‌رسد.

شعارهای “مرگ بر امریکا”، “مرگ بر اسرائیل”، “مرگ بر آل سعود” مهمترین شعارهای این راهپیمایی بزرگ است و مردم با مشت های گره کرده و شعارهای انقلابی خشم و انزجار خود از استکبار جهانی و همدستان منطقه ای او را به نمایش گذاشتند.

حضور کودکان و نوجوانان با پلاکاردهای متحدالشکل و سوزاندن پرچم اسرائیل و آمریکا در طول مسیر راهپیمایی از بخش‌های زیبای این همایش عظیم مردمی در استان مرکزی در روز آزادی قدس بزرگ است.

خشم و فریاد کهگیلویه و بویراحمدی‌ها علیه استکبار جهانی

به گزارش تسنیم از یاسوج، صبح امروز و همزمان با سراسر کشور و جهان اسلام، راهپیمایی روز قدس در دفاع از ملت مظلوم فلسطین و انزجار از استکبار جهانی در کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

راهپیمایی روز قدس از ساعت ۱۱ صبح امروز در شهرها و نقاط مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور باشکوه و پرشور مردم مومن این استان برگزار شد.

راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر گچساران ساعت ۱۱ صبح از مسجد شهیدان به سمت مصلای امام خمینی(ره) این شهر آغاز شد.

در شهر یاسوج نیز راهپیمایی روز قدس از میدان هفتم تیر به سمت مصلای امام خمینی(ره) این شهر از ساعت ۱۱:۳۰ آغاز می‌شود. در شهر دهدشت راهپیمایی از فرمانداری به سمت مصلای این شهر از ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه صبح برگزار می‌شود.

راهپیمایی روز قدس در شهر باشت ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه صبح از چهار راه کتاب به سمت مصلای نماز جمعه (مسجدالنبی) برگزار می‌شود. این راهپیمایی در شهر چرام از جلوی مصلای قدیم، خیابان مالک اشتر، بلوار شهید دستغیب، خیابان شهید حسن‌پور، بلوار شهید بهشتی، مصلای امام خمینی(ره) از ساعت ۱۰ صبح برگزار شد.

راهپیمایی روز قدس در شهر سی‌سخت از ساعت ۱۱ صبح از مسیر شماره(۱) فرمانداری، فلکه الله، مسجدجامع امام علی(ع) و مسیرشماره(۲) فلکه مطهری، فلکه الله، مسجدجامع امام علی(ع) آغاز شد.

در شهر لنده این راهپیمایی از ساعت ۱۱ صبح از جلوی سپاه پاسداران تا مسجد صاحب الزمان(عج) و در شهر لیکک نیز از مسجد صاحب الزمان(عج) به سمت بانک صادرات بعد از نماز جمعه برگزار شد.

مردم روزه‌دار، مومن، ولایت‌مدار کهگیلویه و بویراحمد در راهپیمایی  با پیروی از فرمان امام و رهبری معظم انقلاب اسلامی همراهی و حمایت خود را از ملت فلسطین اعلام کردند.

مردم استان امروز با وجود گرمای شدید در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند و خشم و انزجار و نفرت خود را از استکبار جهانی و حامیان آن‌ها نشان دادند.

در راهپیمایی امروز همه اقشار مختلف مردم از زن و مرد و پیر و جوان و دانشجو و دانش آموز شرکت داشتند و با شعارهای خود بار دیگر از ملت مظلوم فلسطین حمایت کردند.

مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در راهپیمایی امروز  با شعارهای “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” انزجار و نفرت خود از استکبار جهانی را اعلام کردند.

پیمان دوباره مردم استان قزوین در حمایت از آزادی قدس شریف

به گزارش تسنیم از قزوین، همزمان با سراسر کشور راهپیمایی روز قدس در تمامی شهرستان‌های استان قزوین برگزار شده و مردم آگاه با سر دادن شعار‌های انقلابی در حمایت از دنیای اسلام و آزادی قدس شریف و رهایی مردم روزه‌دار فلسطین پیمانی دوباره بستند.

مردم روزه‌دار شهرستان البرز با تجمع در میدان لاله این شهرستان با سر دادن شعارهایی از جمله مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل مسیر راهپیمایی را به سمت خیابان ۱۰ متری امام خمینی پیموده و به سمت مسجد جامع حضرت ابوالفضل (ع) حرکت کرده تا در مراسم پرفیض نماز جمعه شرکت کنند.

در شهرستان آبیک هم مردم شهید پرور این شهرستان با وجود گرمای هوا، رأس ساعت ۱۰ و نیم در مقابل مسجد ولیعصر (عج) تجمع کرده و از مسیرهای حوزه مقاومت بسیج ثارالله(ع)، بلوار امام خمینی(ره) و خیابان مصلی به سمت میعادگاه نماز جمعه حرکت کردند.

روزه‌داران همیشه در صحنه تاکستان نیز رأس ساعت ۱۱ حدفاصل میدان پانزده خرداد را تا مصلی نماز جمعه راهپیمایی کردند و حمایت از مردم مظلوم فلسطین و آزادی قدس شریف، قبله نخست مسلمانان را به گوش  جهانیان فریاد زدند.

مردم مومن بوئین‌زهرا نیز با وجود هوای گرم و خشک، مثل همیشه با حضور خود در راهپیمایی روز قدس، مسیر بلوار امام خمینی (ره) تا مصلی نماز جمعه را پیموده و با سر دادن شعارهایی از جمله مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر رژیم کودک کش صهیونیست و مرگ بر آل سعود، آزادی قدس شریف را خواستار شدند.

در شهرستان آوج نیز مردم روزه‌دار رأس ساعت ۱۱ در مصلی نماز جمعه حضور یافته و مسیر بلوار امام خمینی (ره)، گلزار شهدا را پیموده و برای اقامه نماز جمعه به سمت میعادگاه نماز جمعه بازگشتند.

مراسم راهپیمایی روز قدس همچنین در شهر‌های معلم‌کلایه، رازمیان، شال، اسفرورین، محمود آباد نمونه، محمدیه، اقبالیه، خاکعلی و سایر شهرهای استان قزوین برگزار شد.

طنین فریاد «مرگ اسرائیل» در استان سمنان/اعلام انزجار ‌‌از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی

به گزارش تسنیم از سمنان، مردم روزه دار و مؤمن استان سمنان در جای جای این استان با حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی روز قدس شدت انزجار خود را از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی اعلام داشتند.

فریادهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا مردم روزه‌دار سمنانی در این راهپیمایی مشت محکم دیگری است بر دهان جبهه استکبار و حامیان رژیم غاصب صهیونیستی و نشان داد که ملت بزرگ ایران همواره در دفاع از مظلومان پیش‌قدم است.

سمنانی‌ها امروز از ساعت ۱۱ صبح در مسیر‌های نسبتاً طولانی راهپیمایی روز قدس حاضر شدند تا نشان دهند که ملت فلسطین تنها نخواهد ماند و حمایت ملت بزرگ ایران همواره همراه آنان خواهد ماند.

امروز مردم جای جای استان سمنان از شهر سمنان گرفته تا شاهرود و دامغان و گرمسار و دیگر شهرهای این استان یکپارچه غریو مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سردادند.

روزده داران دیگر شهرهای استان سمنان از مهدی‌شهر تا سرخه و میامی و آرادان و بسطام و مجن و نیز شهرهایی مانند امیرآباد، کلاته خیج، دیباج، کلاته رودبار و شهمیرزاد و ایوان‌کی و نیز شهر بیارجمند حضوری گسترده و دشمن شکن در راهپیمایی این روز دارند.

پلاکاردهای اعلام انزجار از اسرائیل و آمریکا و همه هم‌پیمانان این کشورها در دستان مردم متعصب و ولایی استان سمنان خودنمایی می‌کند.

مردم خشمگین استان سمنان که از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی به خشم آمده بودند آدمک‌‌های یردم‌داران این کشورها را نیز به آتش کشیدند تا مخالفت همه‌جانبه خود را با سیاست‌های جنایتکارانه آنان نشان دهند.

انتهای پیام/

امسال بازهم جهان در حالی حضور میلیونی، حماسی و انقلابی ملت بزرگ ایران را به خود دید که مسلمانان عالم در حمایت از مظلومان فریاد “مرگ بر استکبار” سر دادند تا سیلی محکمی به استکبار جهانی زده و با آرمان آزادی قدس شریف تجدید میثاق کنند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme