https://telegram.me/empireoflies

طمع ملکه انگلیس و پروژه جدیدش در ایران

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه‌های فارسی‌زبان از ابتدای تاسیس یکی از اهداف مهم و اصلی خود را تفرقه و حمایت از گروه‌های قوم‌گرا و تجزیه‌طلب مخالف حکومت ایران قرار داده‌اند، تا از این طریق به اهداف از پیش تعیین شده خود که اختلاف افکنی و تنش در جامعه ایرانی است برسند و سبب ایجاد ناامنی و اغتشاشات قومی شوند. یکی از کارکرد های اصلی شبکه انگلیسی «بی‌بی‌سی فارسی»  که به دشمنی تاریخی با ملت ایران معروف است هیمن موضوع می باشد و بر اساس برخی داده کاوی های نهاد های مسئول در این زمینه حجم برنامه های تفرقه آمیز این شبکه بیش از ۴۰ درصد کل برنامه های این شبکه را تشکیل داده است.

 در همین زمینه مدتی پیش بی بی سی فارسی در برنامه صفحه دو با دو نفر گفتگو کرد. یک گفتگوی به اصطلاح تحلیلی و بر حسب تصادف هم هر دو نفر جز فعالان حقوق بشر بودند!.یکی از این تحلیل گران از شهر مشکین شهر اردبیل و دیگری یک زن کرد از یک کشور اروپایی بود.

مجری این برنامه مهدی پرینچی به بهانه سفر آقای حسن روحانی به ارومیه و وعده دولت محترم برای اموزش رسمی زبان محلی از طریق اموزش و پرورش موضوع  آموزش زبان محلی را برای گفتگو انتخاب نموده بود.با نگاهی به این گفتگو به وضوح مشاهده می شد که این مهمانان نه چندان نا خوانده بلکه با یک نقاب رنگ و رو رفته به نام دفاع از اقلیت های قومی! وارد این تبلیغات مشکوک شده اند.

یکی از مهمانان ابراهیم رشیدی ملقب به ساوالان بود که رد پایش را می شود در رادیو زمانه و خبرگزاری هرانا و روز آنلاین سابق و چند سایت غیر رسمی تجزیه طلب پیدا نمود.او صریحا در برنامه بی بی سی از ملیت آذربایجانی نام برد که حقوقش نقض می شود چون زبان فارسی به انها تحمیل شده است.ساوالان پیش تر به خاطر فعالیت های افراطیش مدتی هم  در ایران بازداشت شده است.

۱۳۴۰۷۳۳۹_۱۰۲۰۶۵۰۰۰۰۸۷۶۵۲۵۷_۲۲۳۹۷۲۴۹۲۷۱۶۰۳۷۶۳_n

ابراهیم رشیدی ملقب به ساوالان که سابقه بازداشت در ایران را دارد

البته اخبار بازداشت وی توسط همان رسانه هایی که نام برده شد به نام فعال مدنی و ملی (!) اذربایجان تبلیغ هم می شد و دومین نفر مائده قادری از تجزیه طلبان کرد مقیم آلمان که به نام حقوقدان در بی بی سی صحبت می کرد.

نکته جالب این فرد هم این است که وقتی نام او را جستجو کنید با نام وکیلی مواجه می شوید که قبلا در ایران بازداشت شده و خبر انهم باز توسط رادیو زمانه و خبرگزاری هرانا و..در قالب بازداشت نامعلوم پوشش داده شده.اصولا این افراد در داخل ایران که هستند خط تبلیغی برایشان این است که بی اتهام و بدون گناه بازداشت می شوند اما وقتی سر از خارج کشور در می اورند درمی یابید چندان هم بی علت نبوده و علت واقعی بازداشتشان را فقط رسانه هایی از این دست سانسور می کنند تا مخاطبان درنیابند اینها علیه منافع ملی یک کشور اقدام کرده اند.

مائده قادری نیز خیلی صریح و بی پرده از محرومیت های قومی گفت که سالها به خاطر زبان ،حاکمیت بر کردها اعمال می کند.در سال های اخیر این رسانه ها بر گسل های قومی و مذهبی برای اختلاف افکنی تکیه فراوانی می کنند.این امر را در موقعیت های مختلف می توان دید .به عنوان مثال در ماجرای خودکشی دختری در یک هتل در مهاباد این رسانه ها تمام تلاش خود را وقف به وجود آوردن تنش و اغتشاش در این شهر کردند.

ایران از جمله کشور هایی است که از تنوع اقوام و قومیت های محلی و مذهبی زیادی برخوردار است و این تنوع علاوه بر فرصت ها و آداب رسوم مختلفی که برای ملت ایران فراهم آورده از طرفی باعث شده گه گاه این اختلافات موجب بروز تهدیداتی در داخل کشور شود و رسانه های بیگانه را مورد طمع خود قرار دهد که بر آتش اختلاف در این زمینه بدمند.تا جایی که رهبر انقلاب در دیدار اخیر خود با نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این زمینه می فرماید:”دشمن در تلاش است تا گسل‌های قومی، عقیدتی و جناحی را فعال و تبدیل به زلزله کند، بنابراین نمایندگان مجلس باید تلاش کنند تا این طراحی دشمن به نتیجه نرسد.نماینده‌ی مجلس می‌تواند طبق بینش و نگاه سیاسی خود رأی بدهد و در موافقت یا مخالفت با موضوعی اظهارنظر یا انتقاد کند اما به‌هیچ‌وجه نباید همچون برخی مقاطع در دوره‌های قبلی مجلس کار به اختلاف، کشمکش زبانی، یقه‌گیری و تشنج کشیده شود.”

از سخنان رهبر معظم انقلاب می توان این نکته را فهمید که نخبگان جامعه که در نهاد های مسئول مشغول خدمت رسانی هستند باید در گفتار و رفتار خود مراقبت های بیشتری را مد نظر قرار دهند تا مبادا به واسطه برخی از رفتار ها در داخل کشور عده ای دست به اغتشاش و اختلال در وحدت و نظم جامعه بزنند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme