https://telegram.me/empireoflies

طلب حلالیت خزعلی از نوادگان دیکتاتور سابق

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغمهدی خزعلی فرزند آیت‌الله خزعلی و از عناصر ضدانقلاب داخلی تا قبل از سال ۱۳۸۸ مطالب تندی علیه نظام و مسئولان آن در وب سایت شخصی‌اش منتشر می‌کرد، در گرد و غبار روزهایی که دشمن در خارج از کشور برای نابودی نظام جمهوری اسلامی به هر شیوه ممکن عمل می‌نمود و در داخل آنهایی که گمان می‌کردند دوستدار انقلاب هستند کسانی چون مهدی خزعلی با هدف قرار دادن روحانیت و مقام معظم رهبری همراه دشمن شده بودند.

مهدی خزعلی در سال ۱۳۹۰ نامه‌های توهین آمیزی خطاب به رهبر معظم انقلاب، آیت‌الله جنتی و دیگر مسئولان نظام نگارش کرد که منجر به بازداشت وی شد. اولین بازداشت پس از نامه تند او به رهبر انقلاب در تاریخ ۲۸ اسفندماه ۱۳۹۰ بود. بازداشت مجدد پس از نامه نگاری به آیت‌الله جنتی بود که در تاریخ ۱۹ دی ماه ۱۳۹۰ صورت پذیرفت. او در اعتراض به این بازداشت دست به اعتصاب غذا زد سرانجام پس از ۶۴ روز اعتصاب غذا در شب عید ۱۳۹۰ با قید وکالت مادرش آزاد شد.

بیشتر بخوانید:

سوئیت ۵ ستاره خزعلی در اوین

همچنین «مهدی خزعلی»، روابط دوستانه‌ای با مهدی جلالی تهرانی دارد، در ۱۲ شهریور در وبسایت خود از این که جلالی تهرانی (به واسطه سوابق ضدانقلابی و ضدامنیتی خود) در مراسم ختم پدرش حضور نداشت، ابراز ناراحتی کرد:

مغز متفکر آمد نیوز کیست؟ / متحد با صهیونیست‌ها و سعودی‌ها برای تجزیه ایران +تصاویر و فیلم
با پدرش سیدمحمد جلالی تهرانی

رمزگشایی از دسیسه‌های پنهانی «جلالی تهرانی» با صهیونیست‌ها/مغز متفکر آمد نیوز کیست؟

در روزهای اخیر مهدی خزعلی با حضور در برنامه آخرین لحظه شبکه «کانال یک» با مجری‌گری شهرام همایون (از رهبران سلطنت‌طلب و کلاه‌بردار) با اشاره به فروخته‌شدن منزل پدری و رسیدن سهم‌الارث به وی، گفت: به خانواده گفتم در این زمین که به نام محمدرضا پهلوی بوده خانه ساخته شده اما من در جای مصادره‌ای نماز نخواندم.

وی ضمن حلالیت طلبیدن از خانواده محمدرضا پهلوی و در تکمیل خوش رقصی‌هایش برای این خاندان دیکتاتور، ادامه داد: از ورثه محمدرضا پهلوی می‌خواهم این سهم‌الارث رسیده به من را حلال کنید.

این صحبت‌های حقیرانه خزعلی اما سبب شد تا کاربران شبکه‌های مجازی با داغ‌کردن هشتگ #پسر_نوح به این صحبت‌ها واکنش دهند.

منابع: ما هستیم

انتهای پیام/

وی ضمن حلالیت طلبیدن از خانواده محمدرضا پهلوی و در تکمیل خوش رقصی‌هایش برای این خاندان دیکتاتور، ادامه داد: از ورثه محمدرضا پهلوی می‌خواهم این سهم‌الارث رسیده به من را حلال کنید.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme