https://telegram.me/empireoflies

طعمه‌های جدید صادق صبا برای تجاوز در رادیو فردا

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در چند ماهه اخیر برنامه ای در رادیو فردا ساخته شده که به قول تهیه کننده این برنامه قرار است با تابو ها برخورد کند و با مطرح نمودن این مسائل در رسانه ها به حساسیت های موجود در این زمینه حمله شود و مردم و مخاطبان از نقد نمودن و تابو شکنی ها هراسی نداشته باشند.

البته این برنامه در ظاهر می خواهد فهم و آگاهی مخاطب را به سمت واقعیت ها سوق دهد ولی از آنجایی که رسانه های فارسی زبان غربی در موارد مختلف دشمنی خود را با ملت های مسلمان به ویژه ملت ایران بارها نشان داده اند پیش بینی می شود که در این برنامه در آینده نزدیک به مسائل و موضوعاتی پرداخته خواهد شد که در نزد ایرانیان و مسلمانان از قداست و احترام خاصی برخوردار است و این برنامه در جهت توهین و قداست زدایی از آنها پیش خواهد رفت.

رادیو فردا اگرچه تاکنون به طور هدفمند به سمت ترویج فحشا حرکت می کرد اما باز هم از خود نجابتی به خرج می داد و خیلی مستقیم وارد این مقوله نمیشد تا اینکه اخیرا پای سردبیر اخراجی بی بی سی به آن باز شده و پس از ورود صادق صبا به این خبرگزاری، مکررا از مسائل جنسی در این شبکه برنامه تهیه می شود!
هر چند صادق صبا برنامه ای تحت عنوان میزبان را در رادیوفردا اجرا می کند اما گویا یکی از سناریو سازان سایر برنامه ها نیز می باشد. وی به خاطر فضاحت های مکرر جنسی و از جمله پذیرش تلویحی تجاوزش به پونه قدوسی، مجری بی بی سی در برنامه زنده تلویزیونی، به تدریج از بی بی سی اخراج گردید.

اخیرا برنامه تابو در رادیو فردا به موضوع بکارت زنان پرداخته و بر حسب پیش بینی که در سایت ما در ابتدای تولید این برنامه شده بود این برنامه دقیقا همان مسیری را که برایش گفته بودیم را طی می کند.در ابتدای این برنامه سوالی مطرح می شود که مستقیما به این موضوع می پردازد سوال این برنامه چنین است که “آیا حفظ بکارت برای زنان یک ارزش است؟ ‌هنجاری که «دست نخوردگی»، نداشتن تجربه جنسی پیش از ازدواج و باکره بودن را مهم تلقی می‌کند، هنوز در ایران خریدار دارد؟ چنین ارزشی از کجا می‌آید و ریشه در چه مسائلی دارد؟”

این مساله در حالی بیان می شود که کارشناس رادیو فردا هم مطلبی را عنوان می کند که در نتیجه آن فهیمه خضرحیدری مجری برنامه تابو اعتراف می کند تقریبا در هیچ کجای جهان بکارت از حالت تابو خارج نشده اما رادیو فردا می کوشد تا در ام القرای جهان اسلام این مساله را به خیال خام خویش حل نماید.
این مسائل در حالی در رادیو فردا قبح شکنی می شود که جامعه آمریکا به دلیل این قبح شکنی ها سال هاست که از درد و رنج مفاسد اخلاقی در ناامنی به سر می برد و این مفاسد حتی در رسانه ها به عنوان بخشی از دولت آمریکا که وظیفه تابوشکنی را در این زمینه بر عهده دارند رسوخ کرده است. به عنوان مثال در هفته های اخیر روایت های بسیار مستندی از تجاوز جنسی به کارکنان زن رسانه های صدای آمریکا و رادیو فردا منتشر شده از تجاوز مهدی فلاحتی به ستاکی کارمند زن این شبکه گرفته تا ازدواج سپید یا ازدواج غیر رسمی برخی از کارکنان رادیو فردا با یکدیگر که دیگر به امری عادی در این زمینه تبدیل شده است.

آنچه مشخص است این است که رادیو فردا در برنامه های بعدی خود هرچه بیشتر خواهد کوشید تا مساله ارتباطات نامشروع را دنبال نماید و از قرار معلوم صادق صبا که با یک تجربه گران از تجاوزات جنسی بی بی سی فارسی را ترک نمود اکنون با این تجربه به سراغ کارمندان زن رادیو فردا رفته تا طعم رسانه آمریکایی را نیز تجربه کند. باید به افرادی مثل خضر حیدری که در برنامه های خود نظریه های تجاوزگرانه صادق صبا را برای مخاطبین تئوریزه می کنند یادآور شد که خود وی می تواند اولین قربانی صادق صبا باشد و در آینده باید منتظر اخباری از این شبکه باشیم که شاید خوشایند کارکنان زن این رسانه نباشد.

منابع:

جام نیوز

رادیو دیروز

مشرق

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme