https://telegram.me/empireoflies

طرفدار «ربع پهلوی» در کابوس «رنو قاجار» !

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «مهدی میرقادری» یکی از عناصر سلطنت‌طلبِ فراری و مقیم ترکیه است که در سالهای اخیر خود را با عنوان «مبارز نستوه» معرفی کرده است. وی که از حامیان «ربع پهلوی» است و از این را خرج زندگی خود را تامین می‌کند، اخیراً سخنان عجیبی را به زبان راند که علاوه بر تعجب همفکرانش، خنده مرغ پخته را نیز درآورد.

میرقادری با بیان اینکه بازماندگان حکومت قاجار در فکر بازگشت به قدرت در کشور هستند، گفت: “آنها بسیار ثروتمند هستند و در ایران کاخ‌ها و ویلاهای زیادی دارند و هر کاری بخواهند می‌توانند انجام دهند …”

این سلطنت‌طلب متوهم که معلوم نیست از چه نوع مواد توهم‌زا استفاده می‌کند، تولید خودرویی به نام «رنو قاجار» در فرانسه را نقشه بازماندگان حکومت قاجار دانست و گفت: “آنها می‌خواهند افکار عمومی را آماده کنند. پس ابتدا خودرویی به نام «رنو قاجار» را وارد بازار می‌کنند تا مردم آماده شوند و سپس حکومت قاجار را به عرصه سیاسی ایران بازمی‌گردانند …”

نوچه «ربع پهلوی» بدون اشاره به ارتباط اربابش به مقامات آمریکایی و سعودی ، بخصوص دریافت مبلغ ۳۰۰ میلیون دلار از شاهزاده‌های آل‌سعود، «ربع پهلوی» را فردی مظلوم و فقیر معرفی کرد که برای ادامه زندگی و فعالیت سیاسی به کمک مردم ایران نیاز دارد!

این اپوزیسیون متوهم همچون بسیاری دیگر از مخالفت جمهوری‌اسلامی که بعد از گذشت چهل سال هنوز وقوع انقلاب مردمی و اسلامی در ایران را باور نکرده، بازماندگان حکومت قاجار را دخیل در انقلاب سال ۵۷ دانست و با اشاره به «شهرام همایون» افزود: “آنها اکنون در حال مذاکره با مدیر یکی از تلویزیون‌ها هستند که به فروش سکه و پرچم معروف است و اگر چند وقت دیگر دیدید این رسانه‌ها حرف از شاهی جدید می‌زنند، تعجب نکنید. آنها نان خاندان پهلوی را خوردند و اکنون می‌خواهند خیانت کنند …”

«مهدی میرقادری» با حمله و فحاشی به بازماندگان قاجار، همچون افکار پوسیده سلطنت‌طلبان کهنسال، اسپرم همایونی را معیار مشروعیت و حاکمیت بر ایران دانست و گفت: “شاه ما شاهزاده رضاپهلوی (ربع پهلوی) و بعد از ایشان دختر ارشدشان است و سپس دودمانشان …”

وی شاه‌های قاجاری را وطن‌فروش نامید، اما درباره شاهان رژیم پهلوی که توسط غربی‌ها به حکومت رسیدند و بخش‌هایی از کشور مانند بحرین را عروس کردند(!) چیزی نگفت.

انتهای متن/

«مهدی میرقادری» یکی از عناصر سلطنت‌طلبِ فراری و مقیم ترکیه است که در سالهای اخیر خود را با عنوان «مبارز نستوه» معرفی کرده است. وی که از حامیان «ربع پهلوی» است و از این را خرج زندگی خود را تامین می‌کند، اخیراً سخنان عجیبی را به زبان راند که علاوه بر تعجب همفکرانش، خنده مرغ پخته را نیز درآورد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 2.78 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme