https://telegram.me/empireoflies

طرح مضحک «شهرام همایون»، خنده سلطنت‌طلبان را درآورد!!

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «شهرام همایون» مجری و مدیر شبکه سلطنت‌طلب «کانال یک» در لس‌آنجلس است که بیش از مشهور بودن به فعالیت سیاسی، به‌سبب دلالی و کاسبی، آنهم از طریق مخاطبین تلویزیونش معروف شده است.

همایون که در سالهای ابتدایی دهه ۷۰ شمسی به‌دلیل کلاه‌برداری از ایران به آمریکا فرار کرد و در آنجا برای تطهیر سابقه‌اش خود را به عنوان فعال سیاسی معرفی نمود، در روزهای اخیر با انتشار طرحی با عنوان «طرح حکومت ملی ایران»، در بین خودی و غیرخودی به سوژه خنده تبدیل شده است.

«شهرام همایون» در طرح مذکور، اعلام کرده که به «ربع پهلوی» سه ماه فرصت داده شده تا تصمیم نهایی خود را درباره ادامه نظام شاهنشانی یا غیر بگیرد و در صورت عدم تمایل رسماً حکومت پادشاهی را کنار بگذارد.

این عنصر اپوزیسیون که خود را یکی از مهمترین مخالفان جمهوری‌اسلامی و از مستقل‌ترین آنها می‌داند، با آنکه ادعا کرده هفت سال(!) برای نوشتن طرح مذکور وقت گذاشته شده، اما با مطالعه بخش‌هایی از این طرح به مکات مسخره و خنده‌داری برمی‌خوریم.

همایون در یکی از برنامه‌هایش با بیان اینکه هفت نفر از داخل ایران طرح مذبور را تدوین کرده و برای او فرستاده‌اند، گفت: “شاهزاده تا سه ماه یعنی تا ۱۰ آوریل ۲۰۱۷ وقت دارد تا تصمیمش را بگیرد، وگرنه پنج شخصیت سیاسی خارج از کشور که معلوم نیست که کسانی هستند، اداره انجام این طرح را برعهده می‌گیرند و کار جمهوری‌اسلامی را یکسره می‌کنند!”

«شهرام همایون» همچون اسلاف خود که وعده سرنگونی جمهوری‌اسلامی در عرض چند هفته یا چند ماه را می‌دادند، مدعی شد که این طرح برای سرنگونی جمهوری‌اسلامی است و طی ۳ الی ۶ ماه قابل اجرا است و پس از سرنگونی جمهوری‌اسلامی هم رفراندوم برای تعیین رژیم جدید انجام خواهد شد و مردم می‌توانند بین حکومت پادشاهی و جمهوری اسلامی یکی را انتخاب کنند!

این عنصر اپوزیسیون که به‌نظر می‌رسد در راستای همان اهداف مالی‌اش با اطرافیان «ربع پهلوی» به تفاهم جدیدی رسیده، در ادامه توضیح طرح مذکور، گفت: “پس از سرنگونی نظام اسلامی، اگر مردم حکومت پادشاهی بخواهد، شاهزاده وارث تاج و تخت است و اگر ریاست‌جمهوری را انتخاب کنند، باز هم کاندید ما شاهزاده است!”

به عبارت دیگر، بر اساس طرح مذکور، در هر صورت «ربع پهلوی» باید در ایران به قدرت برسد، البته قدرتی که تنها در خواب می‌توانند آن را ببیند، همچون سخن چندی پیش همایون که گفته بود شب‌ها خواب تاجگذاری را می‌بیند!!

«شهرام همایون» در حالی با اینگونه سخنان، همه را به یاد «هخا» (اهورا پیروز خالقی یزدی) می‌اندازد، گویا فکر کرده جمهوری‌اسلامی مینشیند تا او و چند سلطنت‌طلب عمدتاً کهنسال با طیاره بیایند و قدرت را در ایران در دست بگیرند!

همایون در بخشی از طرح «حکومت ملی ایران» به برنامه خنده‌داری درباره ترک دادن همه معتادان به مواد مخدر اشاره کرده و گفته در عرض چند ماه همه معتادان را یا ترک داده و برای آنها کار ایجاد می‌کند و بقیه را به جزیره‌ای دور افتاده می‌برد! البته این ضدانقلابِ فراری به این سوال جواب نداده که این کار را چطور انجام داده و هزینه سنگین آن را از چه طریقی بدست می‌آورد؟

این سخنان همایون در روزهای اخیر آنقدر مضحک بوده که فردی مانند «آرین وطن‌خواه» به آن واکنش نشان داده و این طرح را مسخره و خنده‌دار دانسته است.

البته برخی معتقدند که طرح اخیر «شهرام همایون» در برابر طرح «شورای ملی ایران» به ریاست «ربع پهلوی» قرار دارد و برای اثبات ادعای خود به مخالفت مکرر همایون به شورای مذکور در سالهای اخیر استناد میکنند.

به هر حال، هدف همایون هرچه بوده، اما دسترنج هفت ساله او دوستانش بیش از آنکه طرحی قابل اجرا باشد، به لطیفه‌ای خنده‌دار شبیه‌تر است و بهتر است برای آنکه بیش از این بی‌آبرو نشود، دیگر صدای این طرح را در نیاورد!!

انتهای پیام/

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «شهرام همایون» مجری و مدیر شبکه سلطنت‌طلب «کانال یک» در لس‌آنجلس است که بیش از مشهور بودن به فعالیت سیاسی، به‌سبب دلالی و کاسبی، آنهم از طریق مخاطبین تلویزیونش معروف شده است. همایون که در سالهای ابتدایی دهه ۷۰ شمسی به‌دلیل کلاه‌برداری از ایران به …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme